Προς το περιεχόμενο

Ελληνικά audiobooks 12€ για ενα ετος [ΤΕΛΟΣ]


playfsx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, Kenny McCormick είπε

H προσφορά φαίνεται να έχει λήξει ας μπει ΤΕΛΟΣ στον τίτλο.

Όντως τέλειωσε,  δεν μπορώ να το επεξεργαστώ πλέον. Μου ήρθε e-mail για 24 ευρώ το χρόνο, το ίδιο με αυτό που ανέβασα με των κωδικό: auvril24

Απο αλλαγές πλέον ολα τα βιβλία είναι διαθέσιμα στο app. Έφτιαξαν να κρατάει που έμεινε το κάθε βιβλίο και ακόμα τα όλα τα βιβλία είναι μέσα + κάποια καινούργια που ανέβασαν.

Τώρα ή κάποιος moderator μπορεί να βάλει το τέλος, είτε μπορούν να με αφήσουν να το κάνω edit οτι η προσφορά είναι πλέον 2€ το μήνα.
(Πάλι καλά είναι μέχρι τα 9€ που είναι κανονικά.)

όσοι προλάβατε με το 12ευρω  αφήστε και κανένα like :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 77
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, playfsx είπε

Όντως τέλειωσε,  δεν μπορώ να το επεξεργαστώ πλέον. Μου ήρθε e-mail για 24 ευρώ το χρόνο, το ίδιο με αυτό που ανέβασα με των κωδικό: auvril24

Απο αλλαγές πλέον ολα τα βιβλία είναι διαθέσιμα στο app. Έφτιαξαν να κρατάει που έμεινε το κάθε βιβλίο και ακόμα τα όλα τα βιβλία είναι μέσα + κάποια καινούργια που ανέβασαν.

Τώρα ή κάποιος moderator μπορεί να βάλει το τέλος, είτε μπορούν να με αφήσουν να το κάνω edit οτι η προσφορά είναι πλέον 2€ το μήνα.
(Πάλι καλά είναι μέχρι τα 9€ που είναι κανονικά.)


όσοι προλάβατε με το 12ευρω  αφήστε και κανένα like :rolleyes:

Για εμένα έχουν επιλέξει μια πολύ κακή στρατηγική monetisation.
Ορισμένοι αναφέρουν πως ούτε τα 12 ευρώ είναι worth οπότε αυτό το double up πως το δικαιολογούν; (ρητορική ερώτηση)

Τέλος πατάς στο link και σου ανοίγει DOC! DOC ρε φίλε 

 

Επεξ/σία από Kenny McCormick
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...