Προς το περιεχόμενο

FuelPass 2


DjTony

Προτεινόμενες αναρτήσεις

38 λεπτά πριν, antnatal είπε

Προσπάθησα σε βενζινάδικο να πληρώσω με nfc και δεν τα κατάφερα. 

Πρόσεξα στις ρυθμίσεις του nfc αυτήν την επιλογή.εμενα ήταν στη θέση winbank. 

Μήπως πρέπει να το πάω στο Google pay για να τα καταφέρω;;; 

πρέπει το google pay/wallet να είναι ορισμένο ως η προεπιλεγμένη εφαρμογή για πληρωμές από τις ρυθμίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Έχω κάνει αίτηση από 01/08 και εγκρίθηκε την Παρασκευή 12/08 και μέχρι σήμερα τίποτα.. Λέτε να πάρω κάνα τηλέφωνο στην Viva μπας και ή πρέπει να περιμένω; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα..προσπαθώ 2 μέρες να συνδέσω την κάρτα του fuel pass 2 από viva wallet στο google pay για να κάνω συναλλαγές και μου πετάει αυτό το μήνυμα ''Δεν είναι δυνατή η ρύθμιση αυτού του τηλεφώνου για να πατήσετε και να πληρώσετε'' ''Παρουσιάστηκε κάποιο σφάλμα κατά τη ρύθμιση. Μπορείτε να δοκιμάσετε ξανά αργότερα'' 

Ξέρει κάποιος τι παίζει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Aristotelissif είπε

Έχω κάνει αίτηση από 01/08 και εγκρίθηκε την Παρασκευή 12/08 και μέχρι σήμερα τίποτα.. Λέτε να πάρω κάνα τηλέφωνο στην Viva μπας και ή πρέπει να περιμένω; 

 

Να περιμένεις. Εφόσον έχει εγκριθεί όλα εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, jasonts21 είπε

Καλησπέρα..προσπαθώ 2 μέρες να συνδέσω την κάρτα του fuel pass 2 από viva wallet στο google pay για να κάνω συναλλαγές και μου πετάει αυτό το μήνυμα ''Δεν είναι δυνατή η ρύθμιση αυτού του τηλεφώνου για να πατήσετε και να πληρώσετε'' ''Παρουσιάστηκε κάποιο σφάλμα κατά τη ρύθμιση. Μπορείτε να δοκιμάσετε ξανά αργότερα'' 

Ξέρει κάποιος τι παίζει??

Μήπως αυτό το τηλέφωνο δεν είναι το εγκεκριμένο αυτό που είχες δηλώσει; Μήπως κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Aristotelissif είπε

01/08 και εγρκίθηκε την παρασκευη που μας πέρασε, viva wallet, αφμ τελειώνει σε 3

Ναι..Δεν έχουν περάσει 20 μέρες...Να κάνεις λίγο ακόμα υπομονή.. Την Παρασκευή εγκρίθηκε είπες..Θα πάρει την σειρά του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jasonts21 είπε

Καλησπέρα..προσπαθώ 2 μέρες να συνδέσω την κάρτα του fuel pass 2 από viva wallet στο google pay για να κάνω συναλλαγές και μου πετάει αυτό το μήνυμα ''Δεν είναι δυνατή η ρύθμιση αυτού του τηλεφώνου για να πατήσετε και να πληρώσετε'' ''Παρουσιάστηκε κάποιο σφάλμα κατά τη ρύθμιση. Μπορείτε να δοκιμάσετε ξανά αργότερα'' 

Ξέρει κάποιος τι παίζει??

Προφανως το κινητο σου δεν εχει nfc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, johntram είπε

Καλά πήγε κι αυτό... Βενζίνη με άυλη και βλέπεις αυτό στο gpay... IMG_20220818_134400.jpg.a14b4e453ce24361643528214db024fa.jpgIMG_20220818_134400.jpg.a14b4e453ce24361643528214db024fa.jpg

Εσύ το πλήρωσες και πέρασε;

Απλά το εμφάνισε;

Το υπόλοιπο σου είναι 60€ (αφού είχες βάλει 20€ βενζίνη) ή μηδενίστηκε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Προφανως το κινητο σου δεν εχει nfc.

αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο πρόβλημα, το τηλέφωνό μου έχει nfc και η πλάκα είναι ότι την κάρτα από το πρώτο fuell pass τη δέχεται στο gpay. Καμια ιδεα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, _Biohazard_ είπε

Εσύ το πλήρωσες και πέρασε;

Απλά το εμφάνισε;

Το υπόλοιπο σου είναι 60€ (αφού είχες βάλει 20€ βενζίνη) ή μηδενίστηκε;

Μάλλον δεν το έθεσα σωστά. Και τα δύο ποσά αφορούν βενζίνη. Απλά το βενζινάδικο με τα 60 ευρώ το gpay το δείχνει ανθοπωλείο... Αν και είναι βενζινάδικο... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, orgixmh είπε

αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο πρόβλημα, το τηλέφωνό μου έχει nfc και η πλάκα είναι ότι την κάρτα από το πρώτο fuell pass τη δέχεται στο gpay. Καμια ιδεα;

Καθάρισε δεδομένα wallet. Αυτό το μήνυμα γενικά το εμφάνιζε όσο δεν υποστηριζόταν το G pay Ελλάδα και τώρα σε συσκευές που δεν έχουν nfc. Μήπως έφαγε σκάλωμα 

Παίζει να το εμφανίζει και όταν δεν είναι προεπιλογή το wallet. Τσέκαρε το

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...