Προς το περιεχόμενο

Μπλόκαρε το Xiaomi μου


costas20023
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Xristaras12,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα έχω ένα παλιό Xiaomi 9c . Μπλόκαρε το μοτίβο μου . Εκεί είχα ένα email όπου δεν θυμάμαι τον κωδικό. Το έκανα με τα κουμπιά μου χαμηλώνει η φωνή και με to power button εργοστασιακών . Το ανοίγω και καθώς τελειώνει η ρύθμιση με εμφανίζει συνδεθείτε με το παλιό σας email αλλιώς δεν μπορείτε να προχωρήσετε . Υπάρχει κάποιος τρόπος να το ανοίξω ; Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, chios είπε

Αν είναι δικό σου και όχι κλεμμένο, Όχι, πρέπει να θυμηθείς τον κωδικό, λες παλιό δλδ στο καινούργιο δεν έχεις το ίδιο gmail;

Ξεκλειδώνει, αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το πούμε.... 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση

λογικά πάντα αν είναι αγορασμένο απο αλυσίδα και όχι απο σκρούτζ, με την απόδειξη αγοράς και με ενα μικρό κόστος στο ξεκλειδώνει η αντιπροσωπεία.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, tasvar είπε

Ξεκλειδώνει, αλλά δεν ξέρω αν επιτρέπεται να το πούμε.... 🤣

Επιτρέπεται να πούμε πως δεν ξεκλειδώνει. 😄

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, costas20023 είπε

Καλησπέρα έχω ένα παλιό Xiaomi 9c . Μπλόκαρε το μοτίβο μου . Εκεί είχα ένα email όπου δεν θυμάμαι τον κωδικό. Το έκανα με τα κουμπιά μου χαμηλώνει η φωνή και με to power button εργοστασιακών . Το ανοίγω και καθώς τελειώνει η ρύθμιση με εμφανίζει συνδεθείτε με το παλιό σας email αλλιώς δεν μπορείτε να προχωρήσετε . Υπάρχει κάποιος τρόπος να το ανοίξω ; Ευχαριστώ

Προσπάθησε με αυτόν τον τρόπο https://www.hardreset.info/devices/redmi/redmi-9c/

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...