Προς το περιεχόμενο

ΕΡΩΤΗΣΗ ΓΙΑ ΚΟΥΤΙ ΓΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΡΤΑ


Evangelos_GR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

29 λεπτά πριν, Evangelos_GR είπε

Έγινε σας ευχαριστώ όλους για τις γνώμες σας!!!! Θα σκεφτώ και θα καταλήξω σε κάτι

 

Ψήκτρα έχω αυτήν. Βασικά υδρόψυξη είναι μονού ψυγείου. Σρρυ για την αργή απάντηση αλλά καλοκαίρι λόγω σεζόν είμαι 14 ώρες εκτός σπιτιού!!!

https://www.e-shop.gr/corsair-cpu-liquid-cooler-h60i-rgb-pro-xt-p-PER.588397

Αυτό που σου είπα εγώ χωράει μια arctic liquid freezer II 420 (απο τις πλέον τεράστιες ΑΙΟ) στο πάνω μέρος (αλλά και μπροστά) και άλλη μια 4πλή για την κάρτα γραφικών μπροστά 

Δεν ειναι φθηνό αλλά και δεν ειναι ακριβό για αυτά που προσφέρει και την ποιότητα του ειναι η χρυσή τομή μεταξύ value και κόστος δηλαδή εγώ για αυτό το πήρα .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Evangelos_GR είπε

Ψήκτρα έχω αυτήν. Βασικά υδρόψυξη είναι μονού ψυγείου.

Το ρώτησα κυρίως για το MX330 που προτάθηκε, μήπως είναι κάποια σχετικά μεγάλη και δεν χωρά στο κουτί, αλλά είναι ο.κ. τελικά.

Spoiler
35 λεπτά πριν, Evangelos_GR είπε

Σρρυ για την αργή απάντηση αλλά καλοκαίρι λόγω σεζόν είμαι 14 ώρες εκτός σπιτιού!!!

Δεν είπα τίποτα. Άλλα μέλη δεν απαντάνε ποτέ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/7/2022 στις 2:06 ΠΜ, Dr_Pepper είπε

Αυτό που σου είπα εγώ χωράει μια arctic liquid freezer II 420 (απο τις πλέον τεράστιες ΑΙΟ) στο πάνω μέρος (αλλά και μπροστά) και άλλη μια 4πλή για την κάρτα γραφικών μπροστά 

Δεν ειναι φθηνό αλλά και δεν ειναι ακριβό για αυτά που προσφέρει και την ποιότητα του ειναι η χρυσή τομή μεταξύ value και κόστος δηλαδή εγώ για αυτό το πήρα .

Αυτό που πρότεινες είναι full tower? Γιατί τότε ναι αλλάζει η περίπτωση. Χωράει τα πάντα και ναι άμα το προσεχεις σου μένει ακόμη και για 10-15 χρόνια χαχα

Στις 10/7/2022 στις 2:11 ΠΜ, Τέρης Α. είπε

Το ρώτησα κυρίως για το MX330 που προτάθηκε, μήπως είναι κάποια σχετικά μεγάλη και δεν χωρά στο κουτί, αλλά είναι ο.κ. τελικά.

  Εμφάνιση κρυμμένου περιεχομένου

Δεν είπα τίποτα. Άλλα μέλη δεν απαντάνε ποτέ...

Κατάλαβα ευχαριστώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Evangelos_GR είπε

Αυτό που πρότεινες είναι full tower? Γιατί τότε ναι αλλάζει η περίπτωση. Χωράει τα πάντα και ναι άμα το προσεχεις σου μένει ακόμη και για 10-15 χρόνια χαχα

Στις 10/7/2022 στις 2:11 ΠΜ, Τέρης Α. είπε

ναι ειναι full tower + ότι ειναι μεγάλο για full tower πχ 360 ψυγεία χωράνε όλα τα full tower αλλά το 420 της arctic δεν το χωράνε όλα (στο πάνω μέρος ειδικά) 

Είναι απο τα καλύτερα value for money  έχει δηλαδή και καλύτερα αλλά ανεβαίνει μετά η τιμή δηλαδή αλλά μπορείς να πάρεις χειρότερο στα ίδια λεφτά ή και παραπάνω. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είσαι! 104€ και δε κοιτάς τίποτε άλλο (προσφορά έως το άλλο Σάββατο ή έως εξαντληθεί το όποιο απόθεμα)

https://www.e-shop.gr/case-lian-li-lancool-ii-mesh-c-mid-tower-tempered-glass-drgb-black-p-PER.941274

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...