Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν διπλασιασμός ταχυτήτων Internet και από τη Vodafone


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η καμπίνα από το σπίτι μου, είναι ούτε 100 μέτρα. 100άρα δεν μπορεί να μου δώσει. Ολο προβλήματα και όλο λάθη μαζεύει η γραμμή. (Την πληρώνω όμως).

6 (έξι) τεχνικοί έχουν έρθει και το θέμα είναι από τα καλώδια τα εξωτερικά από την καμπίνα έως κάπου πριν το σπίτι μου.

Ευτυχώς περνάει η ΔΕΗ οπτικές ίνες έξω από το σπίτι στις κολώνες, οπότε όταν υπάρξει διάθεση από κάποιον πάροχο, ΕΦΥΓΑ! .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, ff7lucas said:

Ειναι ασχημο. σκεψου εγω που πληρωνω 47 για 100αρα και περιμενω να ληξει το συμβολαιο να παω σε 26 για 100αρα. δυστηχως εκανα ανανεωση τον χειμωνα και εχω δρομο ακομα... αρα δεν νομιζω να ξανακανω ανανεωση για 200αρα για αλλα 2 χρονια ειδικα επειδη ειναι overkill η ταχυτητα. και να μην πω για την τν..

Τουλαχιστον έχεις επιλογή. 

Αν όμως ήθελες την 200αρα κι έληγε το συμβόλαιο σε 2-3 μήνες, ενώ η Vodafone δεν είχε ρίξει το πάγιο από 44.9 ευρώ σε πιο κάτω, απλά θα ήσουν σε κάτι σαν "trial".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
13 minutes ago, Dark_Beast_John_Gr said:

παιδιά θα γίνει και σε Nova ? (sorry αν το αναφέρατε παραπάνω)

Δεν υπάρχει ακόμα ανακοίνωση αλλά λογικά ναι, δεν μπορούν να μείνουν οι μόνοι χωρίς τέτοιο promotion.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Bilakos97 είπε

τι να τον κανεις τον διπλασιασμο ταχυτητας αν δεν πρωτα απολα δεν μπορεις να πιασεις σημα....

Τι να την κάνεις την hayabusa αν δεν σε αφήνουν να πιάσεις τα 300kmh.

Είναι future proof η σύνδεση όμως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100άρα vodafone εδώ και 3 μέρες :)

Μάλλον ο ΟΤΕ έχει κάνει μαλακία στο καφάο, γιατί φτιάχνει μόνο του για 2-3 ώρες και ξαναχαλάει... (στο ρούτερ ο συγχρονισμός φαίνετια κανονικά.. )

 

Untitled.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε 100αρα Vida που πληρώνω 32.5€ με κυνηγάνε να ανανεώσω με καλύτερη τιμή λένε στα 34.9€

Οι ταχύτητες που έχω είναι καλές αλλά με 2-3 αποσυνδέσεις τη μέρα μάλλον λόγω ρούτερ

οπότε τους γράφω στα παπάκια μου 😜😜😜

 

Screenshot_2022-07-09-21-14-56-51_79d0ff8f9752a3fc32487e6d62330a6a.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω 100αρα σπίτι και πιάνω από 98 μέχρι 104.

Είμαι υπέρ καλυμμένος με αυτο.

Τώρα στα ίδια λεφτά που ΔΕΝ είναι και πολλά , μπορούν να μου την κάνουν 200αρα......... Για μένα τελειο!!!

Τώρα θα μου πεις , όπως λένε πολλοί , ότι είναι η χειρότερη εταιρεία , ότι κάνει πολλές πο@τ@νιες ,κτλ........ ΔΕΝ θα πω όχι , το έχω βιώσει στο πετσί μου! ΑΛΛΑ και ποιος παροχος δεν κανει?!?!?!?! Όλοι λίγο πολύ τα ίδια σκ@τ@ ειναι!!!

 

ΕΡΩΤΗΣΗ : οποίος έχει άραγε 100ρα και πιάνει 98-104 όπως εγώ άραγε θα πιάνει 200 καθαρα? Γιατί χωρίς ενεργοποίηση της αναβάθμισης ΔΕΝ μπορεί να μου το πει ξεκάθαρα ούτε και η Vodafone.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Dark-Oblivion είπε

Εγώ έχω 100αρα σπίτι και πιάνω από 98 μέχρι 104.

Είμαι υπέρ καλυμμένος με αυτο.

Τώρα στα ίδια λεφτά που ΔΕΝ είναι και πολλά , μπορούν να μου την κάνουν 200αρα......... Για μένα τελειο!!!

Τώρα θα μου πεις , όπως λένε πολλοί , ότι είναι η χειρότερη εταιρεία , ότι κάνει πολλές πο@τ@νιες ,κτλ........ ΔΕΝ θα πω όχι , το έχω βιώσει στο πετσί μου! ΑΛΛΑ και ποιος παροχος δεν κανει?!?!?!?! Όλοι λίγο πολύ τα ίδια σκ@τ@ ειναι!!!

ΕΡΩΤΗΣΗ : οποίος έχει άραγε 100ρα και πιάνει 98-104 όπως εγώ άραγε θα πιάνει 200 καθαρα? Γιατί χωρίς ενεργοποίηση της αναβάθμισης ΔΕΝ μπορεί να μου το πει ξεκάθαρα ούτε και η Vodafone.

Πρεπει να υποστηρίξει το καφαο 200αρα. Τα περισσότερα δεν υποστηρίζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, GeorgeHellas είπε

Πρεπει να υποστηρίξει το καφαο 200αρα. Τα περισσότερα δεν υποστηρίζουν

Αυτό θα ξέρει να το πει εξαρχής η VF? Η όπως είπε θα πρέπει πρώτα να ενεργοποιηθεί η 200ρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
24 minutes ago, Dark-Oblivion said:

Αυτό θα ξέρει να το πει εξαρχής η VF? Η όπως είπε θα πρέπει πρώτα να ενεργοποιηθεί η 200ρα?

Θα το ξέρει, από τον έλεγχο διαθεσιμότητας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι είστε ήδη στη Βοντα κοιτάξτε μια στο My Vodafone στις προσφορές αν σας έχει επιλογή ουσιαστικά διπλασιασμού στην ίδια τιμή.

Εγώ είχα 50αρα με 21,68 το μήνα και μπήκα και μου είχε 100αρα στα 20,77 (λίγο φθηνότερα δλδ).

Το επέλεξα και σε μια μέρα προχώρησε μέσω ηλεκτρονικής αποδοχής. 

Απλά δε ξέρω αν έχει γίνει κάτι στη πράξη μιας και είμαι εκτός κατοικίας για κάποιες μέρες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα. Μπορείς να αρνηθείς την αναβάθμιση και να παραμείνεις στο συμβόλαιο που έχεις; Ρωτάω γιατί έχω 50 άρα με 22.30 ευρώ και είμαι μια χαρά. Ούτε αποσυνδέσεις και σταθερό download 48 -49 mbps. Δεν θέλω να το ρισκάρω και να αρχίσω αποσυνδέσεις και προβλήματα. Το έπαθε φίλος και δεν έχει ξεμπερδεψει 2 μήνες τώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, aplos73 είπε

Καλημέρα. Μπορείς να αρνηθείς την αναβάθμιση και να παραμείνεις στο συμβόλαιο που έχεις; Ρωτάω γιατί έχω 50 άρα με 22.30 ευρώ και είμαι μια χαρά. Ούτε αποσυνδέσεις και σταθερό download 48 -49 mbps. Δεν θέλω να το ρισκάρω και να αρχίσω αποσυνδέσεις και προβλήματα. Το έπαθε φίλος και δεν έχει ξεμπερδεψει 2 μήνες τώρα. 

Κάτσε εκεί που είσαι. Εγώ περίπου 9 μήνες τρέχω να βγάλω άκρη με τα προβλήματα και δεν μου δίνουν "μη επιλύσιμο" για να μην φύγω χωρίς πρόστιμο. Μόλις λήξει το συμβόλαιο, μαύρη πέτρα θα ρίξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...