Προς το περιεχόμενο

[ABOUTYOU] έως extra -70% στα εκπτωτικά είδη


zogler1987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

30 λεπτά πριν, SOCRATIS1000 είπε

Σε ποσες μερες παραλλαβατε?Εχει περασει καμια εβδομαδα και ακομα τιποτα 

Εγώ σε 6 μέρες παρέλαβα ! Αθηνα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω παρέλαβα περίπου σε 1 εβδομάδα. Μεγάλη παραγγελία και όλα ήταν καλά. Δεν είχε μαιμούδες και όλα κλειστά σε συσκευασίες. Θα ξαναγορασω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ παρέλαβα σε 8 μέρες στην επαρχία, 5 μπλουζάκια με 5-6 ευρώ το καθένα και μια βερμούδα, ήρθαν σωστά 100% και ήταν συσκευασμένα. Τα έπλυνα πριν τα φορέσω και φαίνονται οκ για τα λεφτα τους.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα εδώ επαρχία μετά από μία βδομάδα, όλα κομπλέ, αυθεντικότατα και από τα 13 τα 4 δεν μου έκαναν και τα επιστρέφω αύριο.

Στέλνουν από Γερμανία, Αμβούργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, SagoniasSlutRos είπε

Σημερα περιμενω αλλη μια παραραγγελια που ειχα κανει. Μεχρι τωρα εχουμε 50% επιτυχια στις δυο πρωτες. Η πρωτη με κατι φανελες ηρθε σωστα, η δευτερη με το φουτερ ηρθε οτι να ναι.

3η παραγγελια σωστη, 5/5 αντικειμενα!

Οποτε 2/3 παραγγελιες σωστες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα σήμερα 7 μέρες μετα την παραγγελία, όλα σωστά. Με ξάφνιασαν όμως καθώς  δεν είχα καμία ενημέρωση για την εξέλιξη της παραγγελίας μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις μέ ειδοποίησαν ότι άλλο ένα προϊόν από την παραγγελία μου δεν είναι διαθέσιμο... Πριν 10 μέρες την έκανα και ακόμα τα "μαζευουν".. Είναι όπως τύχει τελικά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρότεινα αν θέλετε όποιος δεν έμεινε ευχαριστημένος για κάποιο λόγο από κάτι (μέγεθος,ποιότητα κλπ), να γράφει εδώ προϊόν, μέγεθος , τιμή και περιοχή που μένει μήπως τα θέλει κάποιο άλλο μέλος ώστε να επωφεληθεί από τις καλές τιμές και είτε να παίξει ανταλλαγή είτε αγορά αντί να επιστραφούν. Αν δε θεωρείτε κοτσάνα  την ιδέα μου, θα κάνω και εγώ το ίδιο όταν τα δοκιμάσω, μιας και παραλήφθησαν σήμερα από μέλος τις οικογένειας.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/7/2022 στις 9:19 ΠΜ, SagoniasSlutRos είπε

Εκανα μια μικρη διορθωση. 😉

Σημερα περιμενω αλλη μια παραραγγελια που ειχα κανει. Μεχρι τωρα εχουμε 50% επιτυχια στις δυο πρωτες. Η πρωτη με κατι φανελες ηρθε σωστα, η δευτερη με το φουτερ ηρθε οτι να ναι.

Χαχα!! Εστω κ ετσι!! 
ενταξει τα λαθη ειναι για γινονται! 
αφου δωρεαν ειναι η επιστροφή, όλα καλά! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτι adidas που πηραμε ειναι τεράστια ... ενώ άλλα σχέδια ήταν πιο νορμάλ

 

https://www.aboutyou.gr/p/adidas-performance/leitourgiko-mplouzaki-8278943 XXL πολύ μεγάλο . Για μπάσκετ τα έλεγα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, coyote2 είπε

κάτι adidas που πηραμε ειναι τεράστια ... ενώ άλλα σχέδια ήταν πιο νορμάλ

 

https://www.aboutyou.gr/p/adidas-performance/leitourgiko-mplouzaki-8278943 XXL πολύ μεγάλο . Για μπάσκετ τα έλεγα

 

 

Ακριβώς. Ένα φούτερ adidas είναι όντως τεράστιο. Και στεναχωρήθηκα, γιατί μου φαίνεται πολύ καλή η ποιότητητά του. Όλα τα άλλα, μια χαρά...

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...