Προς το περιεχόμενο

[ABOUTYOU] έως extra -70% στα εκπτωτικά είδη


zogler1987

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 170
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, Dow Jones είπε

παιδια πολυ μουφα ποιοτητα σε ολα.. τα δε μποξερακια κατι τομ ταιλορ στο τριτο πλησιμο ειχαμε..

Δηλαδη εχεις παρει απ'ολα και το γραφεις αυτο;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εκτός του οτι δεν τα έχει πάρει όλα, δεν κατανοεί οτι η ποιότητα δεν έχει να κάνει με την ιστοσελίδα μεταπώλησης που τα παρήγγειλε, αλλά με την εταιρία παραγωγής την οποία επέλεξε

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαγαζι ειναι στοκατζιδικο των στακατζιδικων. Τωρα για καποιον που δεν το πολυνοιαζει οκ αλλα σε γενικες γραμμες τα προϊοντα που διαθετει ειναι τουλαχιστον 5 κολεξιον πισω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Chrisfm94 είπε

Δηλαδη εχεις παρει απ'ολα και το γραφεις αυτο;

παπουτσια μπλουζες τζιν σορτς καλτσες μποξερακια... φουτερ τα μονα που αξιζαν νταξει πονηρε;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάμε για σαιτ με απομιμήσεις για όσους ψωνισουν. Δείτε λίγο τις κριτικές στην fb σελίδα τους. Προσωπικά δεν θα ασχοληθώ καν για ψώνια από εκεί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να αγοράσεις,5-6 μπλουζάκια για λιγότερο από 40€,ακόμα και με πέντε φορές να φορέσεις το καθενα εχουν βγάλει τα χρήματα τους.Εχω αγοράσει επώνυμα κοντομανικα σε ΕΚΠΤΩΣΗ γύρω στα 35€ το καθένα και πραγματικά δεν κράτησαν ούτε τρεις πλύσεις.Η στάμπα τους ξεκίνησε να μαδαει και ούτε καν για μέσα στο σπίτι δεν κάνουν πλέον.Πλεον είναι πολύ σύνηθες να γεμίζει η αγορά φθηνές απομιμήσεις που δυστυχώς ακόμα και μεγάλα καταστήματα πουλάνε (εν γνώση τους).Το θέμα είναι ότι αν κάτι κοστίζει 4-5€ ξέρεις τι ποιότητα αγοράζεις και δεν έχεις την πεποίθηση ότι θα σε βγάλει δύο χρόνια ένα μπλουζάκι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, TheoAlex50 είπε

Μιλάμε για σαιτ με απομιμήσεις για όσους ψωνισουν. Δείτε λίγο τις κριτικές στην fb σελίδα τους. Προσωπικά δεν θα ασχοληθώ καν για ψώνια από εκεί. 

Ισχύει αυτό ή απλά το λεμε γιατι 1-2 το ειπαν - εγραψαν καπου?

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, nik69 είπε

Το μαγαζι ειναι στοκατζιδικο των στακατζιδικων. Τωρα για καποιον που δεν το πολυνοιαζει οκ αλλα σε γενικες γραμμες τα προϊοντα που διαθετει ειναι τουλαχιστον 5 κολεξιον πισω.

επώνυμο μπουφάν από την κολεξιόν της άνοιξης μια χαρά βρήκα πάντως 

Επεξ/σία από koukis hlias
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, agnostos99 είπε

Ισχύει αυτό ή απλά το λεμε γιατι 1-2 το ειπαν - εγραψαν καπου?

Ρώτησα δύο φιλαράκια που ψωνίζουν αρκετά από ίντερνετ και μου το επιβεβαίωσαν. Τυχαίο και αυτό λογικά ε?.... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ 2 φορές έχω ψωνίσει. Τη μία μου φάνηκαν μια χαρά κ την άλλη ψιλό ψεύτικα,  οπότε και τα επέστρεψα.  Σήμερα ψώνισα πάλι κάποια,  ελπίζω να είμαι τυχερός.

Είμαι και εγώ καχύποπτος με τις τιμές πάντως,  παραείναι χαμηλές κάποιες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, TheoAlex50 είπε

Ρώτησα δύο φιλαράκια που ψωνίζουν αρκετά από ίντερνετ και μου το επιβεβαίωσαν. Τυχαίο και αυτό λογικά ε?.... 

τι να σου πω εγώ όπου ρώτησα πάντως δεν είχαν κάποιο θέμα , μπορεί να είναι κει θέμα τύχης όπως ανέφερε και ο @s2117

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...