Προς το περιεχόμενο

Τουρισμός για όλους


xraxra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Φαινονται στην myalpha mobile εφαρμογη 

Μάλιστα... Ευχαριστώ για την απάντηση. Ήλπιζα να αποφύγω την εγκατάσταση της μιας και δεν είμαι πελάτης της και να χρησιμοποιήσω το web ebanking μόνο μια φορά απλά για να πάρω τα στοιχεία της κάρτας. Απ' οτι φαίνεται δεν θα έχω αυτήν τη δυνατότητα. Το βρίσκω πραγματικά πολύ ηλίθιο αυτό το σύστημα. Με ποια λογική αποκρύπτονται στοιχεία της κάρτας στο web banking; Αφού τη δείχνει που τη δείχνει την κάρτα. Τέλος πάντων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 895
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, Strat8 είπε

Μάλιστα... Ευχαριστώ για την απάντηση. Ήλπιζα να αποφύγω την εγκατάσταση της μιας και δεν είμαι πελάτης της και να χρησιμοποιήσω το web ebanking μόνο μια φορά απλά για να πάρω τα στοιχεία της κάρτας. Απ' οτι φαίνεται δεν θα έχω αυτήν τη δυνατότητα. Το βρίσκω πραγματικά πολύ ηλίθιο αυτό το σύστημα. Με ποια λογική αποκρύπτονται στοιχεία της κάρτας στο web banking; Αφού τη δείχνει που τη δείχνει την κάρτα. Τέλος πάντων...

Άμα κάνεις την δουλειά σου, την διαγράφεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ήρθε και σε εμένα χθες η άυλη από Alpha Bank. Παιδεύτηκα πολύ να την βάλω στο Gpay γιατί είναι σε διαφορετικό λογαριασμό από το market pass και έπρεπε να μου στείλει ένα κάρο κωδικούς SMS μέχρι να κάνω login/logout :(

Τέλος πάντων πήρα και τα στοιχεία της κάρτας σε screenshot να τα έχω.

Θέλω να πληρώσω σε ξενοδοχείο για διακοπές τον Ιούλιο αλλά ακόμη περιμένω για τις κρατήσεις.

Πόσο πιθανό είναι να έχουν POS με δυνατότητα καταχώρισης στοιχείων (αν δεν βρεθεί τρόπος με κάποιο σύστημα ηλεκτρονικής πληρωμής);

Επεξ/σία από Tony316
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 22/3/2023 στις 7:30 ΜΜ, DonaldSand είπε

Καλησπέρα,

Μου ήρθε το sms ότι η ψηφιακή κάρτα είναι έτοιμη . Τώρα περιμένω να μου στείλουν κωδικούς για e banking?? Λογαριασμό δε χρησιμοποιώ alpha αλλά είχα στο παρελθόν alpha για τα 150 από το εμβόλιο.

Ναί , username στο email και SMS με τις οδηγίες για το  PIN.

Επεξ/σία από Brainmorf
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα παιδιά,

 

Μου είχε έρθει και εμένα το email από alpha΄με τους αριθμούς για να βρω τον κωδικό, αλλά κατά λάθος το διέγραψα από τα emails μου. Ξέρετε αν υπάρχει κάποιος τρόπος για να μου επαναστείλουν το mail;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, blazar είπε

Καλημέρα παιδιά,

 

Μου είχε έρθει και εμένα το email από alpha΄με τους αριθμούς για να βρω τον κωδικό, αλλά κατά λάθος το διέγραψα από τα emails μου. Ξέρετε αν υπάρχει κάποιος τρόπος για να μου επαναστείλουν το mail;

Αν εχεις alpha web banking, μολις μπεις εκει, θα τη βρεις ηδη μεσα την καρτα σου, διαφορετικα θα πρεπει να επικοινωνησεις μαζι τους να σου στειλουν ξανα το email.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, arvacon είπε

Αν εχεις alpha web banking, μολις μπεις εκει, θα τη βρεις ηδη μεσα την καρτα σου, διαφορετικα θα πρεπει να επικοινωνησεις μαζι τους να σου στειλουν ξανα το email.

Δεν είναι στον κάδο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, GeG είπε

Έχεις κανένας ευκαιρη την πληροφορια για το μέχρι ποτε μπορουμε να χρησιμοποιήσουμε αυτό το ποσο των 150€ ;

Μέχρι την ημερομηνία λήξης της κάρτας που αν δεν κάνω λάθος για όλους είναι 06/23. Δηλαδή μέχρι τέλος Ιουνίου

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορω με καποιο τροπο να κλεισω με booking ή σε αλλα παρομοια sites και να βαλω τα στοιχεια της καρτας ?

Αλλα το ποσο ειναι μεγαλυτερο απο 150ε

Επεξ/σία από adi32
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...