Προς το περιεχόμενο

FIFA 23 [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 128
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, MrGalaxy είπε

Η ομάδα μου που εχω πια στο Ultimate Team 1 μήνα πριν το τελος του fifa 23

GdcBUcO.jpg

Καλά ρε ακόμα δεν έχεις r9

κρατάς τα κοινά για το 24¿

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

Πόσα €€€ έσκασες?

σχεδον τίποτα, μονο 50€ έβαλα στη μεση της χρονιάς.τους πιο πολλους παίχτες τους πήρα παίζοντας το παιχνίδι, απ τα rewards ,τα SBC και τα Objectives

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, MrGalaxy είπε

σχεδον τίποτα, μονο 50€ έβαλα στη μεση της χρονιάς.τους πιο πολλους παίχτες τους πήρα παίζοντας το παιχνίδι, απ τα rewards ,τα SBC και τα Objectives

Όχι πως είναι λίγα χρήματα τα 50€ για έξτρα αποτι κάνει το παιχνίδι, αλλά περίμενα τριψήφιο νούμερο να πεις!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Τωρα εβαλα το παιχνιδι πρωτη φορα 

Στα online παιχνιδια βλεπω πολλες φορες οτι οταν ξεκιναει ο αγωνας για 10-20 δευτερολεπτα δεν μπορω να κινησω κανενα παικτη και ο αντιπαλος σχεδον μπαινει με τη μπαλα στα διχτυα και μετα παιζει κανονικα 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 23/8/2023 στις 1:30 ΜΜ, MrGalaxy είπε

Η ομάδα μου που εχω πια στο Ultimate Team 1 μήνα πριν το τελος του fifa 23

Εγω που ξεκινησα το FUT23 το τελευταιο τριμηνο τερματισα με rate ομαδα 98. Ηταν ολοι 99αριδες εκτος απο τα δεξι και το αριστερο back που ειχαν rate 97 (ειχα και Alba 98 αλλα δεν εκανε χημεια) Ακομη και ο παγκος ειχε 98 αριδες και 99αριδες μονο. Ηθελα να την φτασω την ομαδα 99 rate αλλα δεν τα καταφερα επειδη δεν ειχα βγαλει καρτες 99αρες για back. Μου ειχαν πει καποιοι να βαλω συστημα 2-5-3 ωστε να μην μου χαλανε τον μεσο ορο αλλα και παλι 99 δεν καταφερα να δω. Δεν εχω δωσει ποτε λεφτα στο FUT. Παντα παιζω. Τα μονα χρηματα που εδωσα ηταν 25 ευρω για το παιχνιδι.
Ειχαν βγαλει καποια πακετα με 10x 85 ή 86 που εδιναν καλους παιχτες αβερτα το τελευταιο διαστημα.
Και μετα με τους παιχτες που σου εδινε και δεν ηθελες εκανα ξανα ξανα το ιδιο SBC. 96αριδες και 97αριδες παιχτες τους ειχα για πεταμα. Και μου εμειναν και 2 εκατομμυρια σε coins. Ηταν πολυ ευκολο να φτιαξεις καλη ομαδα χωρις να βαλεις χρηματα στο 23 στο τελος.

image.jpeg.0a5d273524c0df7477b9e7d8afcc8089.jpeg

Επεξ/σία από lx911
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...