Προς το περιεχόμενο

Help me Sharp GX10


ntg24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Paidia exw ena sharp GX 10 to opoio epese se nera kai epathe kati h eswterikh othonh kai sen mporeis na diavaseis tipota.

H exwterikh othonh leitourgei mia xara opws kai to thlefwno (boreis na pareis kai na laveis thlefwna) alla sthn eswterikh othonh den boreis na diavaseis tipota.

 

To periergo einai oti h eswterikh othonh anavei se ena aspro fonto alla den emfanizetai tipota.

 

Ti lete na exei? Kai ti proteinete na kanw (psagmenous mastores klp.)

 

Oxi antiproswpia!Zhta 450 Euro gia mia nea othonh!

 

Eyxaristw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε.. φίλε μου, από την στιγμή που βράχηκε μην ζητάς και πολλά πράγματα από κανέναν καθώς μπορεί είτε να χάλασε ανεπανόρθωτα από βραχυκύκλωμα το υπο-σύστημα της ή να έχει τραβήξει υγρασία που οδηγεί σε αυτή την συμπεριφορά , στην δεύτερη περίπτωση μπορεί να επανέλθει μόνο του κάποια στιγμή (στις παλιές LCD αυτό συνέβαινε, τώρα με της TFT δεν ξέρω) στην πρώτη περίπτωση απλά .. service ή νέο τηλέφωνο.

 

Υ.Γ.

Για ψαγμένους μάστορες έχω δει μια διαφήμιση του 9volto (http://www.9volto.gr) ότι κάνουν «θαύματα» εκεί που οι «άλλοι σηκώνουν τα χέρια ψηλά», δεν τους έχω χρησιμοποιήσει ποτέ, έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα δεν χάνεις τίποτα να τους ρωτήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...