Προς το περιεχόμενο

Μην πετάτε τίποτα! Χαρίστε το εδώ! Version 5.


poulinos

Μην πετάτε τίποτα.Χαρίστε τα εδώ  

776 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Είσαστε ευχαριστημένοι από το παρόν τόπικ; Οι απαντήσεις είναι ανώνυμες.

    • Ναι
      639
    • Οχι
      48
    • Ετσι και ετσι
      89

Η ψηφοφορία έχει ολοκληρωθεί


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 17/12/2023 στις 6:54 ΜΜ, Kostas.karras είπε

Χαρίζονται τα εικονιζόμενα

Δεν γνωρίζω λειτουργική κατάσταση.

Πρώτα πμ και μετά πμ.

Δεν κρατώ προτεραιότητες.

Screenshot_2023-12-17-18-50-45-738-edit_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-17-18-49-52-079_com.miui.gallery.jpg

Έφτασαν σήμερα και παρέλαβα πριν από λίγο. Δεν τα ξεβίδωσα ακόμα, αλλά ακούω να γυρνάει το μοτέρ οπότε αυξημένες πιθανότητες να θέλουν απλά ιμάντες! Ευχαριστώ και πάλι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χαρίζονται πατερίτσες παιδικές, ρυθμιζόμενο ύψος με μπουτόν, για ύψος στην μασχάλη από 93 έως 113 εκατοστά.
Δεν κρατάω προτεραιότητες, δήλωση ενδιαφέροντος εδώ και πμ, θα απαντήσω σε αυτόν που θα χαριστουν.
Παραλαβή απο Γαλάτσι

194832_036284_l.jpg

Επεξ/σία από YPhot
  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, MaIdoror είπε

Καλησπέρα σας, χαρίζεται το έλατο της φωτογραφίας, ύψους περίπου 1.65 (χωρίς τα λαμπιόνια). Έχει κάποια λίγα σπασμένα κλαδιά λόγω παλαιότητας. Γενικά είναι σε αποδεκτή κατάσταση. Αν κάποιος το έχει ανάγκη, ας μου στείλει. Παραλαβή από σταθμό Άνω Πατησίων μέχρι Σάββατο πρωί.

IMG_20231209_195404.jpg

Ενδιαφέρομαι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, με την παραγγελία μου από toys24.gr μου έδωσαν κουπόνι 3€ για αγορά μέχρι 22/2/24 άνω των 25€. Αν το θέλει κανείς μέρες που είναι, ας στείλει μήνυμα 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τους φίλους @StarGR & @paylidis για το carkit & aerotsino. Παρέλαβα και ευχαριστώ πολύ. Καλές γιορτές με υγεία για όλες και όλους και να περάσετε όσο καλύτερα γίνεται. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thodoris_9 είπε

Καλησπέρα, με την παραγγελία μου από toys24.gr μου έδωσαν κουπόνι 3€ για αγορά μέχρι 22/2/24 άνω των 25€. Αν το θέλει κανείς μέρες που είναι, ας στείλει μήνυμα 

Με ενδιαφέρει. Στέλνω πμ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, AMDAKIAS είπε

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τους φίλους @StarGR & @paylidis για το carkit & aerotsino. Παρέλαβα και ευχαριστώ πολύ. Καλές γιορτές με υγεία για όλες και όλους και να περάσετε όσο καλύτερα γίνεται. 

Να είσαι καλά. Και εμμέσως τον φίλο @VarDerSar86 που ήταν ο αρχικός κάτοχος, εξυπηρέτησε εμένα για 1 μήνα κ τώρα σου ήρθε :) 

  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Ser_nikos είπε

Με ενδιαφέρει. Στέλνω πμ

Άκυρο από εμένα. Τούς πήρα τηλέφωνο για παιχνίδι για τον μικρό,και μου είπαν για παράδοση μετά τίς γιορτές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Ser_nikos είπε

Άκυρο από εμένα. Τούς πήρα τηλέφωνο για παιχνίδι για τον μικρό,και μου είπαν για παράδοση μετά τίς γιορτές. 

Ναι, πιθανό να μην προλάβετε πριν τις γιορτές να πάρετε κάτι αν δεν είναι διαθέσιμο. Ίσως αυτοί που μπορούν να παραλάβουν από το κατάστημα να τους είναι πιο χρήσιμο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, thodoris_9 είπε

Ναι, πιθανό να μην προλάβετε πριν τις γιορτές να πάρετε κάτι αν δεν είναι διαθέσιμο. Ίσως αυτοί που μπορούν να παραλάβουν από το κατάστημα να τους είναι πιο χρήσιμο 

Δεν υπάρχει κατάστημα για παραλαβή. Είναι μόνο μέσο ίντερνετ. ( Μίλησα μαζί τούς ) Οπότε όποιος πάρει τον κωδικό,να ξέρει ότι θα παραλάβει μετά τίς γιορτές. Πριν τις γιορτές δεν υπάρχει περίπτωση να παραλάβει. 

Ελπίζω να βοήθησα.

Καλές γιορτές σε όλους 🤗

Επεξ/σία από Ser_nikos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαρίζεται παντελόνι κοντό νούμερο XL και πουκάμισο μέγεθος S/M. Στέλνω παντού με BOXNOW καθώς είμαι επαρχία. Λογικά χρειάζεται μεσαία θυρίδα. image.jpeg.d4b659e5b44fe98b1ef99c2e76aea0f1.jpeg

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...