Προς το περιεχόμενο

Θερμοκρασία στον επεξεργαστή


SPANAKIS123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά θέλω την βοήθεια σας...έχω φτιάξει ένα pc με μητρική b550 tomahack επεξεργαστή amd 5600g ram corsair 16gb και υδροψυξη coolermaster ml240..πρώτο άνοιγμα του υπολογιστή με windows 11 και μου βγάζει την θερμοκρασία 95 βαθμούς..έβγαλα την ψυκρα καθάρισα την πάστα έβαλα καινούρια πάλι τα ίδια τη συμβαινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, SPANAKIS123 είπε

υδροψυξη coolermaster ml240

α.) Την αντλία (τρόμπα κοινώς), την έχεις συνδέσει να πέρνει ρεύμα από τη μητρική σου;

β.) Ομοίως για τους ανεμιστήρες της υδρόψυξης. Έχουν συνδεθεί στη μητρική; Γυρνάνε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παταει καλα η υδροψυξη που εβαλες την οποια εγω την βλεπω περιττή , με μια αεροψυξη των 30-40 ευρω εκανες την δουλεια που ηθελες

κοιτα το βιντεο μηπως εχεις κανει καπου λαθος

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο την τιμη που την πηρες βλεπεις το αποτελεσμα με τις  θερμοκρασιες  ολα τα αλλα ειναι να εχουμε να λεμε .

6 ώρες πριν, SPANAKIS123 είπε

35 € δεν την βρίσκεις εντός..εγώ την βρήκα ώμος 

Και ναι σφραγισμένοι από μαγαζί 

δεν πειθεις κανεναν επειδη σου ειπαν σφραγισμενη εχω αμφιβολιες πολλες,τελος παντων αμα δεν παθεις δεν μαθαινεις ετσι λενε συνηθως .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, ICE-T είπε

απο την τιμη που την πηρες βλεπεις το αποτελεσμα με τις  θερμοκρασιες  ολα τα αλλα ειναι να εχουμε να λεμε .

δεν πειθεις κανεναν επειδη σου ειπαν σφραγισμενη εχω αμφιβολιες πολλες,τελος παντων αμα δεν παθεις δεν μαθαινεις ετσι λενε συνηθως .

Μπορει να την παει σ'ενα καλο μηχανουργειο να του κανει ενα καλο πλανιαρισμα για να καθεται σωστα , γιατι απ'αυτην ειναι το προβλημα , θα του βγει λιγο παραπανω βεβαια , αν θυμαμαι καλα γυρω στα 120 ευρω κανει καινουρια , αλλα θα γινει σωστη δουλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, triplex1 είπε

Μπορει να την παει σ'ενα καλο μηχανουργειο να του κανει ενα καλο πλανιαρισμα για να καθεται σωστα , γιατι απ'αυτην ειναι το προβλημα , θα του βγει λιγο παραπανω βεβαια , αν θυμαμαι καλα γυρω στα 120 ευρω κανει καινουρια , αλλα θα γινει σωστη δουλεια.

με ντουκοχαρτο δεν παίζει σιγά σιγά σε ισιο τραπέζι  - wax on /wax off ?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Aris_ είπε

με ντουκοχαρτο δεν παίζει σιγά σιγά σε ισιο τραπέζι  - wax on /wax off ?

που εισαι εσύ? αρχισαν τα 40αρια και εμφανιστηκες?

Ναι με 150αρι επανω στην τραπεζαρια με 2 χερια για καμια ωρα νομιζω οτι ερχεται στα ισια της.

Ξεχασαμε και το αλλο ............

oSencQt.gif.cae3a2503e63824b6c5a78c81ceda3d3.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο από την τιμή που την πείρα βλέπουμε το αποτέλεσμα...δεν θέλω να σε ξενερώσω που έχεις να λες..αλλά δεν είχε πατήσει καλά η πάστα..ευχαριστώ παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SPANAKIS123 είπε

Έχεις δίκιο από την τιμή που την πείρα βλέπουμε το αποτέλεσμα...δεν θέλω να σε ξενερώσω που έχεις να λες..αλλά δεν είχε πατήσει καλά η πάστα..ευχαριστώ παντως

Μη τα μπερδευεις , η παστα καλα παταει ειτε βαζεις λιγο ειτε πολυ αν γνωριζεις το πόσο πρεπει να βαλεις , η ψυκτρα ειναι που δεν παταει , αν ηρθε στα ισια και εισαι ενταξει , απλα προσεχε την επομενη φορα που θα το ξαν'ανοιξεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...