Προς το περιεχόμενο

Dune: Awakening [Open-world survival MMO / PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Dune-Awakening-feature-672x372.jpg

Η Funcom ανακοίνωσε επίσημα τo open world survival MMO, Dune Awakening στο Opening Night Live της Gamescom.

Ένα σύντομο teaser μας έδωσε το περίφημο απόσπασμα του Dune «Ο φόβος είναι ο δολοφόνος του μυαλού», ενώ έκανε υπαινιγμούς σε γιγαντιαία οχήματα συγκομιδής μπαχαρικών, ακόμα περισσότερα γιγάντια σκουλήκια άμμου, και ιππασία με σκουλήκια άμμου.

https://store.steampowered.com/app/1172710/Dune_Awakening/

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MMO στον κόσμο του Αρακις θα εχει παρα πολυ ενδιαφερον κ στην αρχη ψηθηκα γιατι γενικα τα περισσοτερα mmo της Funcom μου ειχαν αρεσει.

Αλλα οταν ειδα οτι ειναι survival τυπου, μου κοπηκε η χαρα. Ξερω οτι αρέσει σε πολυ κόσμο αυτο το στυλ οπότε δεν εχω θέμα, απλα από καθαρα προσωπικής πλευράς, θα το προτιμουσα να ηταν κανονικο mmo RPG.

oh well, δε πειραζει. θα παιξουμε τα strategy :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
On 24/08/2022 at 13:11, Skywalker333 said:

MMO στον κόσμο του Αρακις θα εχει παρα πολυ ενδιαφερον κ στην αρχη ψηθηκα γιατι γενικα τα περισσοτερα mmo της Funcom μου ειχαν αρεσει.

Αλλα οταν ειδα οτι ειναι survival τυπου, μου κοπηκε η χαρα. Ξερω οτι αρέσει σε πολυ κόσμο αυτο το στυλ οπότε δεν εχω θέμα, απλα από καθαρα προσωπικής πλευράς, θα το προτιμουσα να ηταν κανονικο mmo RPG.

oh well, δε πειραζει. θα παιξουμε τα strategy :) 

Ένα Anarchy Online 2.0 ζητάω από το Σύμπαν με συγχρονα γραφικά, εκμοντερνιζμενο UI και gamrplay. 

Η FC δυστυχώς δεν μπορεί να πείσει τους χρηματοδότες της για κάτι τέτοιο, είναι πολύ κρίμα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/3/2024 στις 8:43 ΜΜ, gorge18 είπε
Spoiler

Νέο Trailer

Και μια παρουσίαση που εκαναν σήμερα με στοιχεία του παιχνιδιου


 

 

Μέχρι να βγει παίζει να έχω διαβάσει όλα και τα 18 βιβλία που υπάρχουν ως σήμερα. Και ας ελπίσουμε τόσους μήνες που έχω γραφτεί για beta access, να δώσουν τίποτα!
Ελπίζω ότι λέει ο Bylos να το κάνει! Λέξη προς λέξη! Και να μη μας προδώσει όπως έκαναν τους Ατρείδες!

Ένα μικρό χρονολόγιο.

 

Spoiler

Μόλις παράγγειλα τα 6 πρώτα βιβλία, είπα όχι 8 μη πέσουν πολλά :D.
Όσοι/ες ψάχνεστε, αγνοείστε την προσφορά (αγοράζεις 3 πληρώνεις τα 2) του εκδοτικού οίκου anubis, και δείτε σε Πολιτεία και Ιανό.
Καλύτερες τιμές και διαθεσιμότητα και κυρίως έντυπα βιβλία!

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 05/03/2024 at 21:19, xtrmsnpr said:

 

Μέχρι να βγει παίζει να έχω διαβάσει όλα και τα 18 βιβλία που υπάρχουν ως σήμερα. Και ας ελπίσουμε τόσους μήνες που έχω γραφτεί για beta access, να δώσουν τίποτα!
Ελπίζω ότι λέει ο Bylos να το κάνει! Λέξη προς λέξη! Και να μη μας προδώσει όπως έκαναν τους Ατρείδες!

Ένα μικρό χρονολόγιο.

 

  Reveal hidden contents

Μόλις παράγγειλα τα 6 πρώτα βιβλία, είπα όχι 8 μη πέσουν πολλά :D.
Όσοι/ες ψάχνεστε, αγνοείστε την προσφορά (αγοράζεις 3 πληρώνεις τα 2) του εκδοτικού οίκου anubis, και δείτε σε Πολιτεία και Ιανό.
Καλύτερες τιμές και διαθεσιμότητα και κυρίως έντυπα βιβλία!

 

Επίσης, αλλα τα πρώτα (7) εάν θυμάμαι σωστά, απόλαυση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
14 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

 

για να δούμε αυτό θα σου αρέσει αδερφέ γιατί έχεις πάρει φορα και έχεις βγάλει σκάρτα όλα τα videoπαιχνίδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

για να δούμε αυτό θα σου αρέσει αδερφέ γιατί έχεις πάρει φορα και έχεις βγάλει σκάρτα όλα τα videoπαιχνίδια

Μεεεεεεχρι να βγει!
Δε φταίω αν φτιάχνουν σαπίλες.
Καλά που υπάρχει το elden ring και παίζω και ευχαριστιέμαι παιχνίδι! Ίσως το καλύτερο παιχνίδι της 10ετίας, αν όχι της ιστορίας του gaming!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Δε φταίω αν φτιάχνουν σαπίλες.
Καλά που υπάρχει το elden ring και παίζω και ευχαριστιέμαι παιχνίδι! Ίσως το καλύτερο παιχνίδι της 10ετίας, αν όχι της ιστορίας του gaming!

αριστούργημα!! μαζί με το starfield ότι καλύτερο, συμφωνούμε απόλυτα.

  • Haha 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 hours ago, Tambas91 said:

αριστούργημα!! μαζί με το starfield ότι καλύτερο, συμφωνούμε απόλυτα.

Για το Elden Ring, μονο την έκδοση Collector που εμπεριέχει για την προσωπική σου αυτό-ικανοποίηση το παρακάτω :

image.png.ed016437f678a1781ba1faf1e45cdd86.png

Αν κουραστείτε να αυτομαστιγωνεστε, μπορώ να βοηθήσω Σαββατοκύριακα & Αργίες. 

000600-4233-SEITHAN

🤣😂😅

😭😭😭

 

 

Επεξ/σία από seithan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...