Προς το περιεχόμενο

NBA 2K23 [PS4][Xbox One][PS5][Xbox Series X][Switch]


momotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αξίζει η παραπάνω διαφορά στα λεφτά μεταξύ αυτού https://www.xbox.com/el-gr/games/store/nba-2k23-for-xbox-series-x-s/9pnfq9qvn34w?SilentAuth=1 και αυτού ;;; https://www.xbox.com/el-gr/games/store/nba-2k23-michael-jordan-edition/9ndkglr204xv

Επεξ/σία από jimbarca
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μέχρι μεθαύριο το playstore έχει το παιχνίδι σε προσφορά και τρώγομαι..

Πώς σας φαίνεται το φετινό gameplay για current gen; Το AI, η κίνηση, bugs, η γενική αίσθηση του αγώνα; 

Δεν πρόκειται να ασχοληθώ με online. Όποιος έχει παίξει MyGm ή MyPlayer offline, ας μας πει άποψη αν θέλει. 

Ψάχνω σε αμερικάνικα φόρουμ, youtube channels και δεν υπάρχει κάποια καλή ανάλυση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, glad1at0re είπε

Μέχρι μεθαύριο το playstore έχει το παιχνίδι σε προσφορά και τρώγομαι..

Πώς σας φαίνεται το φετινό gameplay για current gen; Το AI, η κίνηση, bugs, η γενική αίσθηση του αγώνα; 

Δεν πρόκειται να ασχοληθώ με online. Όποιος έχει παίξει MyGm ή MyPlayer offline, ας μας πει άποψη αν θέλει. 

Ψάχνω σε αμερικάνικα φόρουμ, youtube channels και δεν υπάρχει κάποια καλή ανάλυση. 

Επειδή το πήρα πρόσφατα και του πίνω το αίμα καθημερινά σε xbox  series s  με μίνιμουμ 5 ώρες gaming, είναι ξεκάθαρα το καλύτερο 2 k εδώ κ χρόνια . Πολύ πιο μπασκετικά αληθοφανές gameplay , με ωραία σύστηματα και λίγο πιο δύσκολο σε σχέση με πέρσι το μακρινό σουτ . Παρόλαυτα ξεκάθαρα πιο αληθοφανες .Έχει επίσης το Jordan challenges που πρέπει να πετύχεις όλα τα achievements του GOAT .Γενικά αξίζει είναι παιχνίδαρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, akis_supernatural είπε

Καλησπέρα ,

εχω πάρει για ps5 , και θέλει να πάρει και ένας φίλος μου αλλά αυτός έχει το ps4.

Θα μπορούμε να παίζουμε μεταξύ μας online??

Όχι , το 2k δεν υποστηρίζει cross platform 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Στις 23/11/2022 στις 8:56 ΜΜ, jimbarca είπε

Αξίζει η παραπάνω διαφορά στα λεφτά μεταξύ αυτού https://www.xbox.com/el-gr/games/store/nba-2k23-for-xbox-series-x-s/9pnfq9qvn34w?SilentAuth=1 και αυτού ;;; https://www.xbox.com/el-gr/games/store/nba-2k23-michael-jordan-edition/9ndkglr204xv

και εγώ την ίδια απορία έχω.

αξίζει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...

ξεθαμα μετα απο καιρο βλεπω το βαλανε και δωρεαν στο ps plus

εμετικη χρονια για το myteam απαξιωσαν πολυ συντομα το trophy case και σταδιακα ξενερωσαν πολυ κοσμο που σταματησε το mode

τα περισσοτερα rewards ανουσια και δεν υπηρχαν για αλλη μια χρονια προσαρμογες πχ δεν μπορεις να δινεις ιουνιο μηνα τα ιδια ascension boards με τον σεπτεμβρη

για το 2κ24 θελει ξηλωμα απο την αρχη και ας αντιγραψουν το φιφα φουλ τζογος αλλα και αρκετο free content

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σημαντικότερο είναι να φτιάξουν την ροή του αγώνα να είναι πιο ομαλό το gameplay σε κίνηση, να διορθώσουν το gameplay στα κλεψίματα και σε άλλες κινήσεις να φαίνεται πιο αληθοφανές το παιχνίδι και γενικά διαφορά bugs να τα εξαλειψουν που δεν έχουν διορθώσει μετά από τόσο καιρό.. Παίζω μόνο offline season στο hall of fame στο Series X.. Έχω πειράξει από τα Settings το speed το έχω κατεβάσει στο 45 να είναι λίγο πιο ομαλό και τα Shoot access τα έχω πάει 60% αλλά και πάλι στα τρίποντα στο τέλος είμαι με 25-30% μέσο όρο στο κάθε παιχνίδι.. Αυτό που μου αρέσει από το φετινό 2K είναι ότι έχουν διορθώσει τα blocks.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
Στις 18/8/2023 στις 3:32 ΜΜ, drew13 είπε

εμετικη εταιρεια season pass σε παιχνιδι που πληρωνεις 70+

spacer.png

Ισχύει,κανονικά μονοπώλιο και 70 το λές και αηδία.

2 ώρες πριν, Bourdoulas είπε

Είναι απαραίτητα αυτά που δίνει;

Όχι.

Αυτοι που δεν θέλουν το grind ή δεν ξέρουν να παίζουν,πλερώ.

Αυτοι που ξέρουν να παίζουν,δε χαλάνε ούτε σέντ πσραπάνω.

Οτι ίσχυε πάντα δλδ.

Λίγο ακόμα για τον mvp υπερπαιχταρά!👹

spacer.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, momotis είπε

spacer.png

Ισχύει,κανονικά μονοπώλιο και 70 το λές και αηδία.

Όχι.

Αυτοι που δεν θέλουν το grind ή δεν ξέρουν να παίζουν,πλερώ.

Αυτοι που ξέρουν να παίζουν,δε χαλάνε ούτε σέντ πσραπάνω.

Οτι ίσχυε πάντα δλδ.

Λίγο ακόμα για τον mvp υπερπαιχταρά!👹

spacer.png

 

Τοτε γιατί είναι εμετική; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
49 λεπτά πριν, Bourdoulas είπε

Τοτε γιατί είναι εμετική; 

Spoiler

Δεν είναι φίλε.(δεν κατάλαβες το ύφος της παράθεσης που έκανα)

Κάνει ακριβώς οτι θα έκανε μια εταιρεία,που το προιόν της ξεχωρίζει με διαφορά.

Τα microtransactions,οπως και η τιμολογιακή πολιτική κρίνονται εκ του αποτελέσματος.

Κάποιοι δεν αντιλαμβάνονται οτι το αληθινό κόστος δεν είνσι τα 80 ευρώ ή και περισσότερα αν το επιλέξούν,αλλα η σπατάλη χρόνου ζωής.

Όλη η υπόλοιπη συζήτηση για τα προαναφερθέντα είναι ναχαμε να λέγαμε.

 

Επεξ/σία από momotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...