Προς το περιεχόμενο

Assassin’s Creed Mirage [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 436
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 λεπτό πριν, optimus prime είπε

Ασε μας ρε φιλαρακο τωρα..

Δεν φτανει που μας τα δινουν να τα δοκιμαζουμε χωρις να χρειαστει να πληρωνουμε πρωτα,εχουμε και απαιτησεις απο πανω..

Στην Ομονοια ολοι...

Μα αυτό λέω, δεν έχω θέμα με το demo. Αλλά μη μου βάζεις demo για 2 βδομάδες, το demo είναι συνέχεια. Και επίσης clickbait τίτλοι από site τύπου play ac for FREE. Αυτό σχολιαζω εγώ, δεν το θέλω τζάμπα. Άλλωστε το έπαιξα όταν βγήκε with my hard earned blue collar money 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Μα αυτό λέω, δεν έχω θέμα με το demo. Αλλά μη μου βάζεις demo για 2 βδομάδες, το demo είναι συνέχεια. Και επίσης clickbait τίτλοι από site τύπου play ac for FREE. Αυτό σχολιαζω εγώ, δεν το θέλω τζάμπα. Άλλωστε το έπαιξα όταν βγήκε with my hard earned blue collar money 

φιλαράκο μας έχεις πρήξει με τη γκρίνια σου.. να το αγοράσεις! άμα είσαι φτωχός πες το να ξέρουμε με τι έχουμε να κάνουμε

  • Haha 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Προσωπικα μονο αν με πληρωνε η ubisoft θα τελειωνα το mirage( Ειλικρινα το λεω )

Έλα βρε συ, μια χαρά παιχνίδι ήταν, απλά θέλει λίγο να το μάθεις

Το μόνο σημαντικό αρνητικό που βρήκα ήταν το μπούγιο που γίνεται στη Βαγδάτη. Πιό πολύ απόλαυσα τις αποστολές στην ερημιά δλδ

Κατά τα άλλα δένει πολύ όμορφα σαν παιχνίδι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, noFEARgr είπε

Προσωπικα μονο αν με πληρωνε η ubisoft θα τελειωνα το mirage( Ειλικρινα το λεω )

Ευτυχώς ο κόσμος έχει αρχίσει να ξυπνάει, σε αντίθεση με άλλους που δεν μπορούν να κάνουν τρία βήματα χωρίς να κουτουλήσουν σε τοίχο. Φυσικά έχει ακόμα δρόμο η φάση μέχρι να τελειώσει το σανό. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, firepc είπε

Έλα βρε συ, μια χαρά παιχνίδι ήταν, απλά θέλει λίγο να το μάθεις

Το μόνο σημαντικό αρνητικό που βρήκα ήταν το μπούγιο που γίνεται στη Βαγδάτη. Πιό πολύ απόλαυσα τις αποστολές στην ερημιά δλδ

Κατά τα άλλα δένει πολύ όμορφα σαν παιχνίδι

Θύμισε τα παλιά κλασικά ac το mirage και ήταν τιμιοτατο. Επιστροφή στις ρίζες κυριολεκτικά ήταν η φάση μιας και μετά το origins ξέφυγε αρκετά. Και με ελληνικούς υπότιτλους ήταν πολύ όμορφη εμπειρία. 

Η ubisoft το έχει χάσει σε άλλα πράγματα έχει αποκοπεί τελείως από τους gamers δεν ακούει τίποτα και μόνο από εκεί χάνει πολύ κόσμο. Και δεν βλέπω και να αλλάζει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 minutes ago, firepc said:

Ε, δεν είναι για σένα τα AC

Δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου

Ηταν , τα εχω παιξει ολα μεχρι το odyssey . Απλα δεν μπορω να ριξω αλλο τα στανταρ μου και να κανω αγγαρεια με τα παιχνιδια της ubisoft

Επεξ/σία από noFEARgr
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Απλα δεν μπορω να ριξω αλλο τα στανταρ μου και να κανω αγγαρεια με τα παιχνιδια της ubisoft

Κακώς τα έριξες εξαρχής τότε

Το gaming δεν πρέπει να είναι αγγαρεία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 minutes ago, firepc said:

Κακώς τα έριξες εξαρχής τότε

Το gaming δεν πρέπει να είναι αγγαρεία

Το gaming γενικα δεν ειναι , τα παιχνιδια της συγκεκριμενης εταιρειας εχουν γινει γιαυτο και τα εκοψα. 

Επεξ/σία από noFEARgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά όσο παιχνιδάρα ήταν το far cry 3, τόσο σήμανε και την αρχή του τέλους για τη Ubisoft... Ίδια λούπα από τότε.

Τα δε AC, το τελευταίο καλό ήταν το black flag, που δεν ήταν AC 😂

Η πλάκα είναι ότι τα έχω όλα στην βιβλιοθήκη, και από το origins και μετά, δυσκολεύομαι να τα τελειώσω... Και ήταν η αγαπημένη μου σειρά, και αυτή που με εισήγαγε στα ΑΑΑ όταν βγήκε το brotherhood.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, just getting started είπε

Τελικά όσο παιχνιδάρα ήταν το far cry 3, τόσο σήμανε και την αρχή του τέλους για τη Ubisoft... Ίδια λούπα από τότε.

Τα δε AC, το τελευταίο καλό ήταν το black flag, που δεν ήταν AC 😂

Η πλάκα είναι ότι τα έχω όλα στην βιβλιοθήκη, και από το origins και μετά, δυσκολεύομαι να τα τελειώσω... Και ήταν η αγαπημένη μου σειρά, και αυτή που με εισήγαγε στα ΑΑΑ όταν βγήκε το brotherhood.

Far cry 6 και AC valhalla τερμα βαρετα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγγαρεία μπορούμε να θεωρήσουμε σχεδόν κάθε open world 80 150 ωρών με λίγες εξαιρέσεις. Ειδικά αν θες να κάνεις τα πάντα. Το mirage ήταν ακριβώς το αντίθετο της αγγαρείας. Μικρό και to the point αποστολές καμία σχέση με origins odyssey που ήταν το χάος το ίδιο με Valhalla δεν έχω ασχοληθει καθόλου. 

Δεν είναι αγγαρεία το zero dawn η το Spiderman η το days gone η το hogwarts? Εφόσον θες να κάνεις τα πάντα όλα έχουν πολλά τικ στο χάρτη για να ανεβάσουν ώρες. Δεν είναι πρωτιά της ubisoft απλά αυτή βγάζει περισσότερα open world οπότε και πέφτει στην παγίδα να δώσουμε πολλές ώρες στον παίκτη. 

Τα linear παιχνιδια 10 15 ωρών max είναι πάντα to the point και προτιμότερα αν κάποιος θεωρεί αγγαρεία κάθε open world στα πρότυπα των open world της ubisoft. Όπως και να έχει ότι αγαπάει ο καθένας καλό είναι να υπάρχει εύρος genre που παίζουμε αυτό κάνω εγώ τουλάχιστον με αρκετά indie αλλά και linear η semi linear πχ fallen order guardians of the galaxy και όποτε μου κάνει να παίξω κάποιο τεράστιο και έχω χρόνο το ξεκινάω. 

  • Like 2
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...