Προς το περιεχόμενο

[Smartwatch] TicWatch Pro 3 GPS 128,25€ @mobvoi.com


giannakp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το Ticwatch Pro 3 GPS Stainless Steel 48mm Αδιάβροχο Smartwatch με Παλμογράφο (Shadow Black) τελική τιμή 128,25€ με μεταφορικά από το mobvoi.com

Τιμή skoutz.gr από 247,8€ χωρίς μεταφορικά

Στο mobvoi.com είναι σε προσφορά 50%, από 299,99€ --> 149,99€

  1. Κάνοντας νέα εγγραφή στην σελίδα έχουμε έκπτωση 6,74€
  2. Χρησιμοποιώντας τον κωδικό mopubi10 --> έκπτωση 15€

image.jpeg

Επεξ/σία από giannakp
  • Like 5
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, kosmasdel είπε

Από Ευρώπη στέλνουν ή εκτός Ευρώπης;

Στέλνουν από Ευρώπη (νομίζω Γερμανία έχουν αποθήκες), στο FAQ γράφουν "European and Nordic Countries: 2-5 business days".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, TheoAlex50 είπε

Σε σύγκριση με huawei watch gt 2 σε τομέα μπαταρίας, λογισμικού κτλ τι θα προτείνατε; 

 

Δεν έχω το συγκεκριμένο, αλλά το προηγούμενο μοντέλο, το Ticwatch pro 2020. Το Huawei έχει σίγουρα καλύτερη αυτονομία, το Ticwatch λόγο wear os θέλει φόρτιση κάθε 2 μέρες. Επίσης η οθόνη του Huawei έχει πιο ζωντανά χρώματα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, stenlibi είπε

 

Δεν έχω το συγκεκριμένο, αλλά το προηγούμενο μοντέλο, το Ticwatch pro 2020. Το Huawei έχει σίγουρα καλύτερη αυτονομία, το Ticwatch λόγο wear os θέλει φόρτιση κάθε 2 μέρες. Επίσης η οθόνη του Huawei έχει πιο ζωντανά χρώματα. 

Πωω 2 μέρες δεν θέλω καν να φανταστώ. Θα μείνω με το huawei.. 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρόκειται για ρολόι λογικής full λειτουργικό και app store διαθέσιμο (αν και δεν τρελαίνομαι από τις εφαρμογές του), ενώ όποιος θέλει και μπορεί γράφει και δικά του apps. επίσης έχει wear os 2 και αναμένεται το update σε wear os 3 εδώ και κάποιους μήνες αν και έχει γκρίνια γιατί καθυστερεί, ενώ ταυτόχρονα η mobvoi ετοιμάζεται να βγάλει το 4άρι, και δεν ξέρω σε τι μοίρα θα παραμείνει το 3άρι. Συνεπώς η μπαταρία είναι το τίμημα και είναι όντως στις 2 γεμάτες ημέρες.

EDIT: Ενημερωτικά, η διαφορά από το 3άρι της προσφοράς απέναντι στο 3άρι ULTRA (που το είδα και αυτό χαμηλότερα νομίζω 225 ευρω σαν προσφορά) είναι κυρίως ότι το ultra έχει το gorilla glass και ένα millitary graded περίβλημα (δηλαδή μεγαλύτερη αντοχή στο σύνολο), ενώ το 3αρι GPS δεν τα έχει αυτά. διαφέρουν λίγο και στο υλικό του bracelet.

Επεξ/σία από TheBus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 4/9/2022 στις 5:44 ΜΜ, Thomas_Boz είπε

Έχει καρδιογράφημα το συγκεκριμένο?

Οχι δεν εχει.

23 ώρες πριν, stavrakas92 είπε

έχει καταφέρει κανείς να πληρώσει με PayPal?

Εχουν γενικο προβλημα με πληρωμη paypal απ'οσο ειδα.

 

Με ψηνει κι εμενα για να αλλαξω το Galaxy Watch που εχω και εχει καποια θεματακια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η πληρωμή με paypal για κάποιο λόγο δεν δουλεύει, δεν ανοίγει την σελίδα του paypal για να προχωρήσεις.

Το tracking που μου έδωσαν είναι της UPS με χώρα αποστολής Πολωνία.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι ένα βήμα πριν το παραγγείλω, αλλά με κρατάνε 1-2 θεματακια.. όπως η διάρκεια μπαταρίας που αναφέρθηκε. Στις 2 μέρες είναι όταν λειτουργούν όλα ανοιχτά, gps, καταγραφή καρδιάς κτλ;;  Είδα και το ultra που κάνει αρκετά πιο ακριβά, αλλά είναι πιο όμορφο είναι η αλήθεια. Να περιμένω μήπως βγάλουν κουπόνι και για εκείνο ή μόνο τώρα είναι η ευκαιρία;  

Δεν έχω άλλο smartwatch οπότε δεν έχω και σημείο σύγκρισης, ώστε να με απασχολεί η μετάβαση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Billys636 είπε

Είμαι ένα βήμα πριν το παραγγείλω, αλλά με κρατάνε 1-2 θεματακια.. όπως η διάρκεια μπαταρίας που αναφέρθηκε. Στις 2 μέρες είναι όταν λειτουργούν όλα ανοιχτά, gps, καταγραφή καρδιάς κτλ;;  Είδα και το ultra που κάνει αρκετά πιο ακριβά, αλλά είναι πιο όμορφο είναι η αλήθεια. Να περιμένω μήπως βγάλουν κουπόνι και για εκείνο ή μόνο τώρα είναι η ευκαιρία;  

Δεν έχω άλλο smartwatch οπότε δεν έχω και σημείο σύγκρισης, ώστε να με απασχολεί η μετάβαση. 

Η μπαταρια για ενα smartwatch με Wear OS ειναι απο τις καλυτερες που θα βρεις.

Οποτε αν αυτο ειναι που θες, και οχι κατι προς activity tracker, τοτε η μπαταρια του ειναι στα θετικα!

Με το Ultra δεν εχουν και τοσες διαφορες για να δικαιολογειται η διαφορα τιμης, αλλα αυτο ειναι γουστο του καθενος.

 

Κι εγω ειμαι στο τσακ να το παρω, για αντικατασταση ενος Galaxy Watch, και πιο πολυ το σκεφτομαι για την μη υπαρξη service συγκριτικα με ενα Watch4 Classic που ειχα κατα νου να παρω.

Επεξ/σία από KoGi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...