Προς το περιεχόμενο

Με διαφορετικό target group, το Apple Watch Ultra για όσους ασχολούνται ενεργά με τη γυμναστική


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 145
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Θα εχει το ultra ή/και το s8 active tracking? Θυμαμαι παλαιοτερα με το fitbit ionic ξεκιναγα το οποιο activity και εκανε καταγραφη καθε δευτερολεπτο και μετραγε τα παντα. Δεν χρειαζοταν να του πω αν θα γυμναστω και ποτε. Τα μετραγε ολα κι αν ηθελα μετα για λογους οργανωσεις καταχωρουσα τι εκανα. 
 

Γυρισα μετα σε apple watch s4 και ειχα ξενερωσει που επρεπε να του πω τι κανω αλλιως μεχρι να το καταλαβει και να μου ζητησει να επιβεβαιωσω ειχε χασει καποιο progress. Κ αν καταλαθος δεν επιβεβαιωνα χανοταν ολο. 
 

Το χουν βελτιωσει καθολου αυτο ειτε στα καινουρια ειτε με καποιο software update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, MrRush είπε

Εν μέρει συμφωνώ αλλά ο ερασιτέχνης αθλητής δε θα θέλει να πάει και ένα ταξιδάκι ένα ΣΚ και να ξέρει πως το ρολόι του θα ζει όταν γυρίσει; Έχω ξεχάσει τι θα πει φορτιστής με το Venu 2 και έχω φύγει διακοπές στο εξωτερικό χωρίς τον φορτιστή του.

Αναγνωρίζω οτι θα μπορούσε να έχει μεγαλύτερη μπαταρία ή να το πω αλλιώς, καλο θα ηταν να έχει. Βολικο.

Εχω συνηθίσει ομως κάθε μερα με βαριά χρήση ή το πολυ κάθε δυο μέρες, μαζί με το κινητό να φορτιζω και το ρολόι όποτε για μένα δε θα ηταν deal breaker.

(Οπως έχω γράψει πριν λίγες μέρες πήρα το Galaxy watch 4 classic όποτε δεν μιλάω ως apple fan) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, margaritagr είπε

Αναγνωρίζω οτι θα μπορούσε να έχει μεγαλύτερη μπαταρία ή να το πω αλλιώς, καλο θα ηταν να έχει. Βολικο.

Εχω συνηθίσει ομως κάθε μερα με βαριά χρήση ή το πολυ κάθε δυο μέρες, μαζί με το κινητό να φορτιζω και το ρολόι όποτε για μένα δε θα ηταν deal breaker.

(Οπως έχω γράψει πριν λίγες μέρες πήρα το Galaxy watch 4 classic όποτε δεν μιλάω ως apple fan) 

Νομίζω πως δεν παίζει να σε αντιμετωπίσω ποτέ ως Apple fan στα ρολόγια έχοντας δει τι ποστάρεις στο topic με τα ρολόγια :p

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 λεπτά πριν, SeriesX είπε

GT 2 Pro με 120 ευρω και εχεις ρολογαρα!

Ζαφειρι, τιτανιο, κεραμικο! Καληνυχτα Apple!

Και ένα restart κάθε 2 μέρες για να σε βλέπει σωστά το σάπιο phone app που το συνοδεύει! 😛 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, billdanos είπε

Και ένα restart κάθε 2 μέρες για να σε βλέπει σωστά το σάπιο phone app που το συνοδεύει! 😛 

Tι προβλημα εχει ? Δεν εχω παρατηρησει κατι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alexiosdimitriadis είπε

Βγαίνει μόνο σε cellular άρα μάλλον δε θα υποστηρίζεται στην Ελλάδα.

Πραγματικά έχει καταντήσει αηδία αυτό το πράγμα με τα AW cellular που δεν υποστηρίζονται εδω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, margaritagr είπε

Ισβς να ηταν και το πρωτο smartwatch που θα έκανε τον Φώτη μας να αποχωριστεί το gshock του 😁

Λείπει η παρουσία του εδώ. Αν και Applάξιας που ήταν δεν τον ήξερα προσωπικά οπότε δεν ήξερα και για το gshock, θα φανταζόμουν σίγουρα το latest μοντέλο Apple Watch.

Α ρε φίλε λείπουν οι κουβέντες μας εδώ. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω μετά το WR100 και το EN13319 να μην ακούμε πάλι οτι η εγγύηση δεν καλύπτει βρέξιμο σε θαλασσινό νερό!

2 ώρες πριν, kyrios_patatas είπε

Garmin Epix και τα μυαλά στα μπλέντερ 

Garmin Epix 2 θα σημειώσω!

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, cat1967 είπε

Το πλασάρει για κατάδυση και πάει 40 μέτρα. Γελάνε και τα ψάρια. 

Ένας αυτοδύτης με φιάλες ατμφοσφαιρικού αέρα πιστοποιείται μέχρι τα 20 μέτρα. Προφανώς αν καυαδύεσαι με μίγματα αέρα θα πρέπει να κοιτάξεις ένα αποκλειστικά καταδυτικό ρολόι. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, margaritagr said:

Πρέπει να ειναι κορυφαίο εργαλείο, και βέβαια όσες περισσότερες επιλογές μας δίνονται για να διαλέξουμε τι μας κάνει, τοσο το καλύτερο.

Ισβς να ηταν και το πρωτο smartwatch που θα έκανε τον Φώτη μας να αποχωριστεί το gshock του 😁

 καλως ή κακως δεν μπορεις να εχεις μια συσκευη και να τα κανει ολα σε καλο σημειο. ειναι μεν ενα smart watch που εχει παρα πολλες δυνατοτητες αλλα μεχρι ενα σημειο. οποιος θελει να παει στα ακρα με αυτο που κανει θα πρεπει να βρει εξειδικευμενο hardware να το πω απλα. το g shock ειναι ενα Rugged ρολοι απο μια πολυ καλη εταιρεια. δεν θα γινει ποτε garmin δεν θα γινει ποτε suunto.

αντιστοιχα το suunto δεν θα γινει ποτε g shock. καλο smartwatch για general use αλλα καποιος που κανει πχ ελευθερη καταδυση ή scuba diving δεν θα παει να το παρει ποτε. το καθενα στον τομεα του /. οποτε στο βουνο τον βλεπω να σου λεει μαργαριτα g shock για να αντεξει:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...