Προς το περιεχόμενο

Marvel's Spider-Man: Miles Morales [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά το βρήκα το πρώτο Spiderman και το DLC εδώ θα παιχτεί σίγουρα, ταιριάζει άψογα και με την εποχή που το έβγαλαν αφού έχει χιονισμένο τοπίο. Και 'γω πιστεύω ότι τα Batman ήταν καλύτερα αλλά κι' αυτά εδώ μια χαρά παιχνίδια είναι.

Τα side objectives όντως δεν αξίζουν αν και δεν με χαλάει περισσότερη ώρα με swinging ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To Morales  μου φενεται ενα κλικ καλυτερο στα γραφικα  .. Σαν gameplay  δεν αλλαζει.. περναω ωραια αλλα μεχρι εκει.. Δεν ειναι το παιχνιδι που θα μου αλλαξει την ζωη.

Επεξ/σία από enable_your_mind
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Μια χαρά το βρήκα το πρώτο Spiderman και το DLC εδώ θα παιχτεί σίγουρα, ταιριάζει άψογα και με την εποχή που το έβγαλαν αφού έχει χιονισμένο τοπίο. Και 'γω πιστεύω ότι τα Batman ήταν καλύτερα αλλά κι' αυτά εδώ μια χαρά παιχνίδια είναι.

Τα side objectives όντως δεν αξίζουν αν και δεν με χαλάει περισσότερη ώρα με swinging ;)

Συμφωνω μια χαρα παιχνιδι ηταν το Spiderman και καλη παραγωγη ηταν και καλο συστημα μαχης/mechanics ειχε και προσθετε και λιγο cinematic action με "τοσο οσο" QTE χωρις να κατανταει κουραστικο και stealth οταν χρειαζονταν και αρκετα καλη ιστορια ειχε και ο ηχος του μου αρεσε. Παιχτηκε πολυ ευχαριστα με τα DLC αρκετα refreshing απο τα συνηθισμενα open world. 

Το Morales δεν το εχω παρει οποτε δεν εχω αποψη ακομη.

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ενσωματωμένο fsr του παιχνιδιού είναι άθλιο. Αποφύγετε το αν μπορείτε (ρίξτε ρυθμίσεις, βασικά τα rt, ιδίως τα shadows) αλλιώς στη χειρότερη βάλτε το μέσω του γνωστού mod από το nexus που λένε ότι είναι καλύτερο...

https://www.nexusmods.com/spidermanmilesmorales/mods/33

Επεξ/σία από chrisde
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

πολύ ωραίο παιχνίδι, τρέχει νεράκι, ωραίο flow, ωραίος χειρισμός (σχεδόν παντού), και υπέροχο flow στα battles. Είμαι στο 75% και το έχω ευχαριστηθεί πολύ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο και το Miles Morales, μικρό σε διάρκεια αλλά ωραίο παιχνιδάκι. Το swinging στην πόλη απόλαυση απλά, τρέχει άψογα όσον αφορά το performance και έχει ωραία πλοκή.

Βγάλτε ένα νέο Batman τώρα, please WB/Rocksteady..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Όντως πολύ ευχάριστο το game, τα μονα που δεν με τρέλαναν είναι η μουσική, το οποιο είναι τελείως θέμα γούστου και ότι Finn, όπως και η MJ ήταν κάπως κακογραμμένες imho. Επίσης έκαναν λίγο περισσότερο OP από ότι χρειαζόταν τον Miles, παίζει να έχει και τον Pete στο τέλος του game. Αν εξαιρέσεις αυτά πολύ fun game και ειδικά η πρώτη ώρα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...