Προς το περιεχόμενο

Evil West [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, xavier είπε

εβαλα να το παιξω μια και το εδινε το ps plus αυτον το μηνα. Οκ δεν το λες κακο, αλλα  ειναι αδιαφορο. Ειναι το παραδειγμα που δειχνει γιατι δεν μπορω να ασχοληθω με ΑΑ παραγωγες.

Κάτι αντίστοιχο του shadow warrior 3. Περασαν και δεν ακούμπησαν. Η flying wild hog ποτε δεν έφτιαχνε πολύ καλα παιχνίδια αλλά τουλάχιστον ήταν άνω του μετρίου. Τώρα πήγε στα μέτρια προς κακά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Arkin είπε

Κάτι αντίστοιχο του shadow warrior 3. Περασαν και δεν ακούμπησαν. Η flying wild hog ποτε δεν έφτιαχνε πολύ καλα παιχνίδια αλλά τουλάχιστον ήταν άνω του μετρίου. Τώρα πήγε στα μέτρια προς κακά. 

Προσωπικα θα διαφωνησω εδω, το sw3 ηταν μίλια καλυτερο του 2 και χειρότερο του 1. Υποκειμενικα ειναι αυτα βέβαια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, hexenlord είπε

Προσωπικα θα διαφωνησω εδω, το sw3 ηταν μίλια καλυτερο του 2 και χειρότερο του 1. Υποκειμενικα ειναι αυτα βέβαια. 

Καθαρα υποκειμενικο ναι εγω βρηκα το shadow warrior 2 παρα πολυ καλο δεν εχω παιξει το 1 και το 3 το εβγαλα με το ζορι παρολο που ηταν πολυ μικροτερο. Στο SW 3 εχω 7 ωρες τοσο ηταν το παιχνιδι και ηδη απο τις πρωτες 2 ειχα βαρεθει στο SW 2 εχω 39 ωρες και ανετα το ξανα βαζω. Πρεπει να πιασουμε και το 1 που ολοι λενε τα καλυτερα καποια στιγμη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...