Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #2 - Δηλώσεις συμμετοχής


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, NovaLacertae είπε

 να αρχίσει δηλαδή οκτώ Οκτωβρίου... οκτώ Οκτωβρίου;  ωραίο ακούγεται :D 

...και θα γιορτάζουμε κάθε χρόνο,  τα οκτωΟκτωβριανά!:D

52 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Συμφωνώ και γω με την παράταση!!!

Μακάρι να πάνε όλα καλά με την επέμβαση @nomainline!!

Σιδερένια!!🌻

Σ' ευχαριστώ θερμά @lovesucks

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@eraδιαλεξε τραγουδι να ξεκινησουμεεεε να πεσουν τα μανταλα βαριαααα, 

Περαστικα στην @nomainline και γρηγορα 😘για να παιξει συντομα στο παιχνιδι.

@NovaLacertae δυσκολα βλεπω να μενει ανοιχτη η πλατφορμα ενω εχουν ανεβασει τραγουδια προς το παρον 14 στους 15... πολυ φοβαμαι οτι οι 15 θα γινουν 10 αν υπαρξει καθυστερηση στη βραση κολλαει το σιδερο...χαχα

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άντε, επιτέλους, @nomainline μου. Με το καλό... Όλα να σου πάνε νεράκι. 🥰

10 ώρες πριν, ariadnimusiclover είπε

Λοιπον...ακου...στο ενα χερι το πινελο στ'αλλο χερι το κομβιον του μηδενος 0 χαχα πως λεμε στο ενα χερι το μπεγλερι στο αλλο χερι το τσιγαρο;  ενα πραμα..πρεπει να εισελθετε διοτι οφειλετε κυρια μου να ενισχυσουμε τη γυναικεια συμμετοχη...τρεμω και αυτον τον maxmad  που θελει  να με τρελανει στα μηδενομπουγελα 12 παρακαλω  ...το καταλαβαινετε?

Ελα να γινου(ν)με πολλεςςς...αμαρτιες χαχα😄😇👹

Α, να , γεια σου. Αυτή η σουπιά, ο Μαξ, έλεγε να με κάνουν banned. Αλλά μην τον φοβάσαι. Σκυλί που γαυγίζει, δεν δαγκώνει. Εδώ μέχρι και φλάουτο έμαθε για να με διασκεδάσει (την κόμπρα!). Το ότι από πίσω είχε άλλα σχέδια (από καλογυαλισμένα μηδενικούρια να καταλήξω να του δίνω τους περισσότερους βαθμούς), βέβαια, είναι εντελώς άσχετο. Όοοοχι. Εγώ δεν το κοιτάω καν. Είμαι καλοπροαίρετο άτομο. 

5d868e81210000aa00e850ce.jpeg?ops=scalef

Επεξ/σία από Mrs. Hyde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, nomainline είπε

...και θα γιορτάζουμε κάθε χρόνο,  τα οκτωΟκτωβριανά!:D

Σ' ευχαριστώ θερμά @lovesucks

Και απο εμενα καλη επιτυχία και φυσικα καλη αναρρωση. Εδω που τα λεμε μια χαρα αναρρωση θα εχεις. Τα αφτακια σου τι θ' ακούσουν όμως ... 😂

19 ώρες πριν, MaXmaD είπε

Δηλωστε εδω και το παιδι.
Ετσι κ αλλιως ασχετο ειναι. Μονο μεταλ ξερει να ακουει.
Παλι εγω θα του βαζω κομματια. 🙃

Με εκτιμηση,

Η γραμματεας του

Πολυ καλά έκανες και μπήκες στο παιχνίδι. Εγω έβλεπα οτι το ήθελες.😜 Απλά περίμενα ποτε θα το πεις. Θα περάσουμε ωραια. Ακομη κι αν δεν παίρνουμε τους βαθμους που θέλουμε, εχουμε εδω το νήμα να βγάζουμε τ' απωθημένα μας. 😂

Επεξ/σία από JennyP
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ariadnimusiclover είπε

@eraδιαλεξε τραγουδι να ξεκινησουμεεεε να πεσουν τα μανταλα βαριαααα, 

Περαστικα στην @nomainline και γρηγορα 😘για να παιξει συντομα στο παιχνιδι.

@NovaLacertae δυσκολα βλεπω να μενει ανοιχτη η πλατφορμα ενω εχουν ανεβασει τραγουδια προς το παρον 14 στους 15... πολυ φοβαμαι οτι οι 15 θα γινουν 10 αν υπαρξει καθυστερηση στη βραση κολλαει το σιδερο...χαχα

Μπααα,  δεν υπάρχει πρόβλημα για μια βδομάδα, αντίθετα, μπορεί να αυξηθούν οι συμμετοχές, εγώ δεν θυμάμαι ποτέ να αποχώρησε κάποιος για μια μικρη καθυστέρηση στην έναρξη  -  άλλωστε είναι σοβαρός ο λόγος

Τώρα, όσο και να φωνάζεις στην  @era  δεν πρόκειται να σε ακούσει...  γράφτηκε στο φορουμ 6 Οκτωβρίου 2014 και από τότε έχει να ξαναμπεί :lol: 
Ααααν φωνάξεις την δικιά μας ERA την  @ErasmiaKale  κάτι μπορεί να γίνει :lol:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είναι να λάβει μέρος ε ναι μπορούμε να περιμένουμε αρκεί να μην μείνει κερκίδα @nomainline ακούς? θα λάβεις μέρος να σε περιμένουμε ή θα μείνουμε με το γλυκο του κουταλιού στο χέρι χωρίς το κουταλάκι? :lol:

Era διάβασα  Era φώναξα χαχα που να ήξερα όχι μιλάμε για ΠΧ και όχι ΜΧ?  @ErasmiaKale καλέεεεεε βάλε τραγούδι χαχα είδα και ότι η @lovesucksη τσαπερδόνα δεν έβαλε τραγούδι φώναξέ την σε παρακαλώ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, ariadnimusiclover είπε

Αν είναι να λάβει μέρος ε ναι μπορούμε να περιμένουμε αρκεί να μην μείνει κερκίδα @nomainline ακούς? θα λάβεις μέρος να σε περιμένουμε ή θα μείνουμε με το γλυκο του κουταλιού στο χέρι χωρίς το κουταλάκι? :lol:

Era διάβασα  Era φώναξα χαχα που να ήξερα όχι μιλάμε για ΠΧ και όχι ΜΧ?  @ErasmiaKale καλέεεεεε βάλε τραγούδι χαχα είδα και ότι η @lovesucksη τσαπερδόνα δεν έβαλε τραγούδι φώναξέ την σε παρακαλώ :P

Έχουμε μια βδομάδα μπροστά μας για να βάλω τραγούδι,δεν βιάζομαι..😊😊

Βιάζεσαι να μας μοιράσεις μηδενικά βρε??😁😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, lovesucks είπε

Έχουμε μια βδομάδα μπροστά μας για να βάλω τραγούδι,δεν βιάζομαι..😊😊

Βιάζεσαι να μας μοιράσεις μηδενικά βρε??😁😁

ααα πουλάκι μου... γι αυτό το έβγαλες το τραγούδι που είχες βάλει για να μην ''μπαγιατεύσει''.😄

Θα φάει κάτι 0ουρια η Τζενουίτα μου αν δεν βάλει άσματα του γούστου γιατί θα πρέπει να το γνωρίζει το γούστο μου ...όπως ακριβώς η Βουγιουκλάκη βρακοφορούσα  στη Νεράιδα και το Παλικάρι  λέει στην ορχήστρα ΕΕ ΣΗΦΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΠΑΙΞΕ ΜΑΘΕΣ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟΥ ΠΑΠΠΟΥ ΜΟΥ.... και όλως τυχαίως εεεε άρχισαν να παίζουν την γνωστή μαντινάδα....χαχα

@JennyP βάλε κάτι εκλεκτό για τα εκλεπτυσμένα γούστα μου γκουχχχ ...Δεν θα δεχτώ ελεημοσύνες και 12ρια και στημένες βαθμολογίες  χωρίς να τα αξίζουν  πάντα με δημοκρατικές διαδικασίες χαχαχ

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, lovesucks είπε

@avocado2020  ανοίγεις τα μουσικά σου "χαρτιά" ή θολώνεις τα νερά ;;😜😁

Όπως κ να χει , καλώς ήρθες😊

θα μπορούσε να είναι το πρώτο που είπες,  θα μπορούσε και το δεύτερο, ειλικρινά ( just warm -up)😉

καλώς σας βρήκα όλους.

γρήγορη και ανώδυνη ανάρρωση στην nom!

sυμφωνώ και γω με την παράταση

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, avocado2020 είπε

just warm -up...

 

χμμμ κάτι μου λέει ότι εσύ θα μας πάρεις τα κλινοσκεπάσματα και θα μας φάει το μαύρο κρύο...άσε που τα γκολάκια από τα αποδυτήρια θα πέσουν βροχή....ΈΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ με την ΑNOUSHKA το 12ρι από εμένα θα ήταν δαγκωτό...καλά το πας... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, ariadnimusiclover είπε

χμμμ κάτι μου λέει ότι εσύ θα μας πάρεις τα κλινοσκεπάσματα και θα μας φάει το μαύρο κρύο...άσε που τα γκολάκια από τα αποδυτήρια θα πέσουν βροχή....ΈΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ με την ΑNOUSHKA το 12ρι από εμένα θα ήταν δαγκωτό...καλά το πας... 

😉

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Alpha - Somewhere not here

 

Alpha - Sometime Later

Eίναι από τα τραγούδια που ακούγονται το ένα πίσω από το άλλο τελικά δεν έβαλα κανένα από αυτά στο παιχνίδι γιατί δεν ήξερα ποιο να διαλέξω...ελπίζω να μην έρθω σε δίλημμα με τη βαθμολογία γιατί σίγουρα θα είναι πάρα πολύ καλές οι επιλογές των συμμετεχόντων  ...εκτός κι αν ακούσω τίποτε θρας και μεταλ  γιατί το μετάλλιο θα είναι σκουριασμένο μπακιρένιο χαχα 

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε @MaXmaD στεναχώρηθηκες που δεν θα τα βαλω στο παιχνιδι και ΔΕΝ  θα γινω βουτυρακι στο ψωμι των 0κων σου? 🤣🥳

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...