Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #2 - Δηλώσεις συμμετοχής


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, JennyP είπε

Ναι ναι σίγουρα!:P Ποιες ενισχύσεις ακριβώς? Επτασφράγιστο μυστικό έχει τα τραγούδια της.:D:D 

Δεν θα στοιχημάτιζα σε αυτό. Μάλλον σύγκρυο θα μας πιάνει.  Δεν υπάρχει σωτηρία.:D:D

Προβλέπω να μου βάζεις κουλουράκια χαχαχα και πως θα ξεχειμωνιάσω🥶

Πατέρα βάλε 100 η νια είναι λεβέντισσα😁

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, NovaLacertae είπε

Και η LOV? που χάθηκε; ούτε φωνή ούτε ακρόαση...  

LOV?  where is LOV? 

LOV is here!!!!!😊😊

Count me in!!!😋

20 ώρες πριν, NovaLacertae είπε

Στο τελευταίο ποστ με τις συμμετοχές έχουμε 11 παίκτες και εγώ γράφω στο ποστ μου είμαστε μόλις 12 ... όχι είσατε  :P :lol:

Είμαι η 13η δηλαδή;;;;Ελπίζω όχι και γρουσούζικη🙄😂

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, NovaLacertae είπε

Βρε παιδιά, δεν βρίσκουμε έστω έναν ακόμα να φύγουμε από το 13:  :rolleyes:  :lol: 

Ναιιι να δηλωσει ΑΜΕΣΑ συμμετοχη η  Mrs Hyde😃 ελα κοπιαστεεεε κατι μου λεει οτι θα πατωσω οποτε εχω κανει μονωση, εχω στρωσει φυλλο στο ταψι..εχω βουτυρωσει τη φορμα του κεικ...εχω βαλει το χαλακι στην πορτα....εχω καπαρωσει την υπογα...κοπιαστε...στα μαλακα θα πεσετε 🤣

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλωστε εδω και το παιδι.
Ετσι κ αλλιως ασχετο ειναι. Μονο μεταλ ξερει να ακουει.
Παλι εγω θα του βαζω κομματια. 🙃

Με εκτιμηση,

Η γραμματεας του

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, MaXmaD είπε

Δηλωστε εδω και το παιδι.
Ετσι κ αλλιως ασχετο ειναι. Μονο μεταλ ξερει να ακουει.
Παλι εγω θα του βαζω κομματια. 🙃

Με εκτιμηση,

Η γραμματεας του

Δεν μπορεί μακριά μας ο εργοδότης σας.😋😋

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγνώμη για την καθυστέρηση. Έχασα το στιλό μου. Το βρήκα, οπότε συνεχίζουμε.

Πού είχαμε μείνει; Α, ναι. Σημειώνω nova, love και γητευτή. 

----

01. mic2mic

02. nomainline

03. GBorb

04. ariadnimusiclover

05. drh

06. RIF

07. RIO

08. GAB

09. floyd89gr

10. judge_manos

11. JennyP

12. NovaLacertae

13. lovesucks

14. MaxmaD

 

>>Θα επανέλθω για περαιτέρω σχόλια. Δεν προκάμω τώρα. 🙂

Επεξ/σία από Mrs. Hyde
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακεφαλαίωση.  Στην σελίδα του παιχνιδιού βλέπουμε ότι οι παίκτες που συμμετέχουν (μεχρι στιγμής) είναι 15:

ARD   AVO   DRH   ERA   FLO   GAB   GBO   JEN   JUD   LOV   MAX   NOM   NOV   RIF   RIO    

δηλαδή σε σχέση με το τελευταίο ποστ της MRS. HYDE συμμετέχουν ακόμα οι   avocado2020 ,  ErasmiaKale   και...  την έκανε αθόρυβα ο mic2mic ??? 

Συνεπώς περιμένουμε να στείλουν κομμάτι οι   @avocado2020  @ErasmiaKale  @Gabriel1  @judge_manos   για την ανάρτηση της λίστας του πρώτου γύρου 
και όποιος ακόμα της τελευταίας στιγμής προλάβει   :rolleyes: :lol: 

( εδώ το λινκ για τους επισκέπτες  https://forumvision.github.io/insomnia/game.html?pass )

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/9/2022 στις 10:07 ΜΜ, NovaLacertae είπε

Στο τελευταίο ποστ με τις συμμετοχές έχουμε 11 παίκτες και εγώ γράφω στο ποστ μου είμαστε μόλις 12 ... όχι είσατε  :P :lol:

Μιλάς με γρίφους, γέροντα και απαιτείς να σε καταλάβουμε κιόλας! 😄

22 ώρες πριν, NovaLacertae είπε

Βρε παιδιά, δεν βρίσκουμε έστω έναν ακόμα να φύγουμε από το 13:  :rolleyes:  :lol: 

@Mrs. Hyde ακούς;;; Έχει πρόβλημα ο κόσμος με το 13. Δεν καταλαβαίνω γιατί! 😇


image.png.59a6879f7cfe418b01bc5b14dd2b140f.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mrs. Hyde είπε

Συγνώμη για την καθυστέρηση. Έχασα το στιλό μου. Το βρήκα, οπότε συνεχίζουμε.

Πού είχαμε μείνει; Α, ναι. Σημειώνω nova, love και γητευτή. 

----

01. mic2mic

02. nomainline

03. GBorb

04. ariadnimusiclover

05. drh

06. RIF

07. RIO

08. GAB

09. floyd89gr

10. judge_manos

11. JennyP

12. NovaLacertae

13. lovesucks

14. MaxmaD

 

>>Θα επανέλθω για περαιτέρω σχόλια. Δεν προκάμω τώρα. 🙂

Ασε τα σχολια και να επανελθεις στον διαγωνισμο αντε να το διασκεδασουμε λιγο ελαααααα😭👀 μην την κανεις με ελαφρα....🦵🦵🦶🦶

Ωχ...νατος και ο Maxmad...μανουλα μουυυυ παει αυτο ηταν καταστραφηκαααα καλε πατωνεις με μια φωνη βροντερη θα μου φωναζει...🥵😭😱

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/9/2022 στις 8:58 ΜΜ, NovaLacertae είπε

[...]

Βλέπω ότι από την πρώτη τριάδα μόνο η JEN δηλωσε συμμετοχή και αυτή με καθυστέρηση αλλά τελικά μας ήρθε και με ενισχύσεις, ενώ η MRH δήλωσε ότι θέλει να κάνει μια μικρή ανάπαυλα... Ε; και που είσαι; MRH θα συμμετέχεις τουλάχιστον με σχόλια και ποσταρίσματα ε;  Μη χαθείς...   Και η LOV? που χάθηκε; ούτε φωνή ούτε ακρόαση...  
LOV?  where is LOV? 

Αυτό είναι το πιο fun part, για μένα. Δεν γίνεται να το χάσω. Εδώ θα 'μαστε, μια παρεούλα, να ρίχνω γέλιο τρελό που θα δεινοπαθείτε... εεε, που θα περνάτε τόσο καλά εννοώ. :rolleyes:

 

Στις 28/9/2022 στις 11:02 ΜΜ, floyd89gr είπε

[...]

όσο περισσότεροι τόσο το καλύτερο .. θα έχουμε περισσότερα κομμάτια να ακούσουμε :rolleyes:

Αχ, αθώο μου παιδί. Είσαι φρέσκος, γι' αυτό τα λες. Περίμενε λίγο και θα δεις. 

 

Στις 29/9/2022 στις 9:37 ΜΜ, ariadnimusiclover είπε

Ναιιι να δηλωσει ΑΜΕΣΑ συμμετοχη η  Mrs Hyde😃 ελα κοπιαστεεεε κατι μου λεει οτι θα πατωσω οποτε εχω κανει μονωση, εχω στρωσει φυλλο στο ταψι..εχω βουτυρωσει τη φορμα του κεικ...εχω βαλει το χαλακι στην πορτα....εχω καπαρωσει την υπογα...κοπιαστε...στα μαλακα θα πεσετε 🤣

Έφυγε το κακό 13. Δεν με έχετε ανάγκη πια. 😋

Πέρα απ' την πλάκα, κάνω πολύ κέφι το παρεάκι που σχηματίστηκε. Ίσως και να άλλαζα γνώμη, αλλά θα επιμείνω για κερκίδες μεριά, καθώς με πετυχαίνετε σε φάση που φτιάχνω το δωμάτιό μου (φτιαξίματα, βαψίματα κλπ). Ε, κι επειδή μπήκαμε που μπήκαμε στον χορό, θα κάνουμε κι ένα ρεκτιφιέ και στο υπόλοιπο σπίτι. Θα το είχα έγνοια κι άγχος, οπότε θα χανόταν κάθε χαρά συμμετοχής και θα με γέμιζε κούραση. Δεν με γλιτώνετε, όμως. Εδώ γύρω θα είμαι, και θα 'ρχομαι με καφεδάκι για να τα λέμε και να γελάμε.

5 ώρες πριν, MaXmaD είπε

Δηλωστε εδω και το παιδι.
Ετσι κ αλλιως ασχετο ειναι. Μονο μεταλ ξερει να ακουει.
Παλι εγω θα του βαζω κομματια. 🙃

Με εκτιμηση,

Η γραμματεας του

Τώρα που λείπω, να δω τι θα κάνεις. Από λύπηση, όλο και κάτι σου έδινα σε βαθμούς και σε κρατούσα σε ένα επίπεδο. Γύρευε τώρα πού θα βρεθείς χωρίς εμένα ως σωσίβιο. 

 

1 ώρα πριν, MrsPeel είπε

@Mrs. Hyde ακούς;;; Έχει πρόβλημα ο κόσμος με το 13. Δεν καταλαβαίνω γιατί! 😇


image.png.59a6879f7cfe418b01bc5b14dd2b140f.png

Ακριβώς αυτό σκεφτόμουν, και θα σε έκανα κι εγώ tag. Έλα, Παναγία μου, που είναι γρουσούζικη η ηρωική μας ημερομηνία. 😎

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Mrs. Hyde είπε

Αυτό είναι το πιο fun part, για μένα. Δεν γίνεται να το χάσω. Εδώ θα 'μαστε, μια παρεούλα, να ρίχνω γέλιο τρελό που θα δεινοπαθείτε... εεε, που θα περνάτε τόσο καλά εννοώ. :rolleyes:

 

Αχ, αθώο μου παιδί. Είσαι φρέσκος, γι' αυτό τα λες. Περίμενε λίγο και θα δεις. 

 

Έφυγε το κακό 13. Δεν με έχετε ανάγκη πια. 😋

Πέρα απ' την πλάκα, κάνω πολύ κέφι το παρεάκι που σχηματίστηκε. Ίσως και να άλλαζα γνώμη, αλλά θα επιμείνω για κερκίδες μεριά, καθώς με πετυχαίνετε σε φάση που φτιάχνω το δωμάτιό μου (φτιαξίματα, βαψίματα κλπ). Ε, κι επειδή μπήκαμε που μπήκαμε στον χορό, θα κάνουμε κι ένα ρεκτιφιέ και στο υπόλοιπο σπίτι. Θα το είχα έγνοια κι άγχος, οπότε θα χανόταν κάθε χαρά συμμετοχής και θα με γέμιζε κούραση. Δεν με γλιτώνετε, όμως. Εδώ γύρω θα είμαι, και θα 'ρχομαι με καφεδάκι για να τα λέμε και να γελάμε.

Τώρα που λείπω, να δω τι θα κάνεις. Από λύπηση, όλο και κάτι σου έδινα σε βαθμούς και σε κρατούσα σε ένα επίπεδο. Γύρευε τώρα πού θα βρεθείς χωρίς εμένα ως σωσίβιο. 

 

Ακριβώς αυτό σκεφτόμουν, και θα σε έκανα κι εγώ tag. Έλα, Παναγία μου, που είναι γρουσούζικη η ηρωική μας ημερομηνία. 😎

Λοιπον...ακου...στο ενα χερι το πινελο στ'αλλο χερι το κομβιον του μηδενος 0 χαχα πως λεμε στο ενα χερι το μπεγλερι στο αλλο χερι το τσιγαρο;  ενα πραμα..πρεπει να εισελθετε διοτι οφειλετε κυρια μου να ενισχυσουμε τη γυναικεια συμμετοχη...τρεμω και αυτον τον maxmad  που θελει  να με τρελανει στα μηδενομπουγελα 12 παρακαλω  ...το καταλαβαινετε?

Ελα να γινου(ν)με πολλεςςς...αμαρτιες χαχα😄😇👹

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια παράκληση, επειδή η αγαπητη μας φίλη ΝΟΜ πρόκειται να κάνει μια επέμβαση αιτούμεθα προς τους συμπαίκτες και τον μοδεράτορα να καθυστερήση η έναρξη του παιχνιδιού κατά μία εβδομάδα, να αρχίσει δηλαδή οκτώ Οκτωβρίου... οκτώ Οκτωβρίου;  ωραίο ακούγεται :D 

εντωμεταξύ γίνεται προσπάθεια προσηλυτισμού και της Σίλας για να παίξει, οπότε με μια εβδομάδα επιπλέον χρόνο μπορεί να πειστεί :lol: 

Επεξ/σία από NovaLacertae
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, NovaLacertae είπε

Μια παράκληση, επειδή η αγαπητη μας φίλη ΝΟΜ πρόκειται να κάνει μια επέμβαση αιτούμεθα προς τους συμπαίκτες και τον μοδεράτορα να καθυστερήση η έναρξη του παιχνιδιού κατά μία εβδομάδα, να αρχίσει δηλαδή οκτώ Οκτωβρίου... οκτώ Οκτωβρίου;  ωραίο ακούγεται :D 

εντωμεταξύ γίνεται προσπάθεια προσηλυτισμού και της Σίλας για να παίξει, οπότε με μια εβδομάδα επιπλέον χρόνο μπορεί να πειστεί :lol: 

Συμφωνώ και γω με την παράταση!!!

Μακάρι να πάνε όλα καλά με την επέμβαση @nomainline!!

Σιδερένια!!🌻

Επεξ/σία από lovesucks
  • Like 1
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...