Προς το περιεχόμενο

Insomnia Forumvision #2 - Δηλώσεις συμμετοχής


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

45 λεπτά πριν, ariadnimusiclover είπε

χμμμ μου αρέσει που είσαι...μερακλής και καλοτρως...Κοίτα  μπορούμε να τα βρούμε κι αλλιώς γιατί αν και γαλαντόμος καθώς φαίνεσαι  να μην μπορέσεις να ικανοποιήσεις τα ακριβά μου γούστα  γι αυτό δώσε ότι έχεις αλά tsopana rave δως μου δυο κατοστάρικα   χαχαχ και τότε μπορεί 0 να μην πάρεις αλλά δε θα μπογέσω να σου βάλω παγαπάνω από τγία 3:P

 

αχ αχ αχ αχ...αυτά τα γαλλικά σου με τρελαίνουν ούτε ο Εμανουέλ Μακρόν δεν τα μιλάει έτσι.....

και δεν έχω πέτρες στις τσέπες🤣

ΥΓ 1. αν έχω ξεφύγει ειδοποίησε με.

ΥΓ 2. Je vous aime

έβαλες  confused μάλλον το παράκανα με τα αστεία ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
24 λεπτά πριν, avocado2020 είπε

αχ αχ αχ αχ...αυτά τα γαλλικά σου με τρελαίνουν ούτε ο Εμανουέλ Μακρόν δεν τα μιλάει έτσι.....

και δεν έχω πέτρες στις τσέπες🤣

ΥΓ 1. αν έχω ξεφύγει ειδοποίησε με.

ΥΓ 2. Je vous aime

Όχι καλέ δεν ξέφυγες...αλίμονο ....και που να δεις πόσο καλά μιλάω τα αγγλικά αλλά περισσότερο πάντα την Ελληνικήνννν:P

 

Επεξ/σία από ariadnimusiclover
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, avocado2020 είπε

ευτυχώς γιατί ένας κρύος ιδρώτας με έκοψε για να πω την αλήθεια, ταπεινά συγνώμη.

 

Καποιος εχει λερωμενη τη φωλια του...καποιον τον εκοψε κρυος ιδρωτας...ποιος δεν ανοιξε βιβλιο και ειχε το νου του στις πετρες? Ψηφηστε τωρα το πιο αδυναμο τραγουδι χαχα

Επι της ουσιας το γαλλιστι ηταν λιγο ακομψο...λιγο μπαναλ...λιγο πασε...παρ ολα  αυτα μη φοβασαι...δεν θα φας ξυλακι...😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα αν με το (ταπεινά συγνώμη) δεν παίρνεις το αίμα σου πίσω και πάλι ειλικρινά δεν έχω κάτι άλλο να σου δώσω ούτε και να σου εξηγήσω.

 

Μόλις τώρα, avocado2020 είπε

κοίτα αν με το (ταπεινά συγνώμη) δεν παίρνεις το αίμα σου πίσω και πάλι ειλικρινά δεν έχω κάτι άλλο να σου δώσω ούτε και να σου εξηγήσω.

 

Καλό βράδυ!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, avocado2020 είπε

κοίτα αν με το (ταπεινά συγνώμη) δεν παίρνεις το αίμα σου πίσω και πάλι ειλικρινά δεν έχω κάτι άλλο να σου δώσω ούτε και να σου εξηγήσω.

 

Καλό βράδυ!

Άσε τις αιμοδοσίες εννοείται τη δέχτηκα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/5/2022 στις 10:48 ΠΜ, mic2mic είπε

Έφτασε επιτέλους η ώρα που η υφήλιος περίμενε με κομμένη την ανάσα! ....κλπ...κλπ

 

 

Στις 8/6/2022 στις 10:48 ΜΜ, drh είπε

Ένα από τα πράγματα που πραγματικά θαυμάζω στον mic είναι.....προφανώς δεν είναι το μουσικό του γούστο...μη τρελαθούμε κιόλας....έλεος πχια με τις Έφες Θώδες του κάθε Τρινιντάντ...είναι λοιπόν ο τρόπος που γράφει και η διάθεση και η υπομονή που έχει να κάτσει να εξηγήσει αυτό που θέλει να πει, να βρει τα κατάλληλα επιχειρήματα, να κάνει εύστοχες παρομοιώσεις, να κάνει την πλάκα του, να ρίξει τις μπηχτές του, να έχει πολύ καυστικό χιούμορ και να κάνει απόλυτα κατανοητό αυτό που θέλει να πει. Θέλει ταλέντο όλο αυτό και δεν είναι εύκολο. Respect!!!

Το πόσο έχει απαξιώσει τη μουσική που μου αρέσει μπορεί εύκολα να το δει κανείς και στα μέχρι τώρα σχόλιά του σε αυτό το παιχνίδι, ακόμα περισσότερο σε όλα τα προηγούμενα. Το ίδιο κι εγώ στα δικά του...απλά αυτός έχει καλύτερη πένα. Θα έπρεπε δηλαδή να του κρατάω μούτρα; Είχε γράψει και ένα από τα καλύτερα σχόλια που διάβασα σε όλα τα προηγούμενα παιχνίδια "ΑΥΤΟ το τραγούδι θα ήθελα να παίξει στην κηδεία μου. Όχι επειδή το λατρεύω, αλλά επειδή θα σηκωθώ μόνο και μόνο για να το κλείσω. Τόσο ανύπαρκτη μελωδία δεν αντέχεται ούτε από πεθαμένο.

 

 

Λοιπόν ...

Επειδή έχω παρακολουθήσει το προηγούμενο παιχνίδι και με κάνατε να θέλω να παίξω αν και νέος στο φόρουμ ..

Γιατί μ αρέσει η μουσική - είναι τρόπος ζωής για μένα όπως πιστεύω και για πολλούς από εσάς ...

Γιατί είχαμε χωρίσει ( με την μουσική ) κάποια χρόνια αλλά μια ψυχή με βοήθησε να την ξαναβρώ τελευταία ..

Γιατί είχατε πλάκα στο προηγούμενο παιχνίδι :lol:.. και γέλασα πολύ με τα σχόλια - ειδικά του ΘΕΟΥΛΗ mic2mic -  να συμπληρώσω ένα ενδεικτικά με αυτό που παραθέτω πάνω από το απόσπασμα του DRH :

''MIC (8): Τους θυμάμαι αυτούς εδώ. Τους άκουγαν κάτι μαλλιάδες αναρχικοί ναρκομανείς τεντυμπόυδες χίπις. Ενδιαφέρον συγκρότημα αλλά δύσκολα ακούγονται χωρίς να έχεις πάρει τη δόση σου. Ευτυχώς που είχα λίγο χόρτο πρόχειρο.'':lol:

Κι επειδή οι βαθμολογίες και τα σχόλια μπαίνουν χωρίς να ξέρουμε ποιος έβαλε τι , δεν υπάρχει κατ 'εμέ λόγος παρεξήγησης .. δεν είναι κάτι προσωπικό .. αρκεί να το τηρήσουμε και να μην διαρρέουν τα κομμάτια μεταξύ φίλων που πιθανόν να υπάρχουν στο παιχνίδι  . Έτσι θα είναι και πιο ενδιαφέρον πιστεύω ... να μην ξέρω τι έβαλε ο τάδε και να προσπαθώ να μαντέψω ..

Δηλώνω κατηγορηματικά τα παρακάτω :

1. Αιτούμαι να γυρίσει ο Mic2mic  😜

2. Δεν θα παρεξηγηθώ κι ας μου θάψεις με το βιτριολικό σου χιούμορ το έπος (λέμε τώρα:P)που θα βάλω .. 

Το 2ο ισχύει για όλους σας εννοείται :D ..

Εξάλλου ο καθένας έχει διαφορετικά γούστα και το ξέρουμε όλοι ... εγώ πάντως μπαίνω για να το διασκεδάσω και βλέπουμε .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, floyd89gr είπε

1. Αιτούμαι να γυρίσει ο Mic2mic  😜

 

12 ώρες πριν, drh είπε

+1 στο να γυρίσει ο mic

 

Ωραία τα λέτε εσείς, αλλά με το τελευταίο παιχνίδι δέχτηκα απειλές για τη ζωή μου, ανατίναξαν το αυτοκίνητό μου και το χειρότερο απ'όλα, κάποιοι πέρναγαν έξω απ'το σπίτι μου με μεγάφωνα που έπαιζαν στην διαπασών προηγούμενους γύρους. Αναγκάστηκα να φύγω από τη χώρα και ακόμα ζω με τον τρόμο επειδή κάποιοι παίκτες ορκίστηκαν ότι όπου και να πάω θα με βρουν. Το καλό βέβαια είναι ότι η φυλή με την οποία ζω τώρα (δεν μπορώ να πω σε ποιά ήπειρο για ευνόητους λόγους) έχουν κάτι πολύ ωραίες μουσικές τις οποίες και ηχογραφώ για να βάλω στο επόμενο παιχνίδι. Ελπίζω μέχρι τότε οι διώκτες μου να με έχουν συγχωρέσει που τους έβαλα στην forumvision. Αλλά και να μην με έχουν συγχωρέσει, είναι σίγουρο ότι θα έχουν πάθει μαλάκυνση από αυτά που θα έχουν ακούσει οπότε θα είμαι και πάλι ασφαλής.

Σας αφήνω τώρα, πάμε να κυνηγήσουμε κάτι φρούτα για το μεσημεριανό μας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Άντε βρε! Θα παίξουμε κανα παιχνίδι;:D Τί λέτε; Ν' ανέβει ο γύρος σήμερα;:rolleyes:

Spoiler

Ζητάω συγγνώμη που ήρθα πιό γρήγορα από το προβλεπόμενο αλλά το χειρουργείο μου αναβλήθηκε, 5 λεπτά πριν μπω μέσα (μόνο σ' εμένα συμβαίνουν αυτά).

 

Επεξ/σία από nomainline
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nomainline είπε

Άντε βρε! Θα παίξουμε κανα παιχνίδι;:D Τί λέτε; Ν' ανέβει ο γύρος σήμερα;:rolleyes:

  Απόκρυψη περιεχομένων

Ζητάω συγγνώμη που ήρθα πιό γρήγορα από το προβλεπόμενο αλλά το χειρουργείο μου αναβλήθηκε, 5 λεπτά πριν μπω μέσα (μόνο σ' εμένα συμβαίνουν αυτά).

 

Εσύ να σαι καλά και ας ανέβει ο γύρος όποτε θέλει!!😊

Εγώ θα ευχηθώ  να γίνει το χειρουργείο το συντομότερο δυνατό και να  πάνε όλα καλά  !!🥰

Υ.Γ.: Έβαλα τραγούδι πριν μιάμιση ώρα...Μπορούμε να ξεκινήσουμε!!😜😜

Let the games begin!!

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

48 λεπτά πριν, nomainline είπε

Άντε βρε! Θα παίξουμε κανα παιχνίδι;:D Τί λέτε; Ν' ανέβει ο γύρος σήμερα;:rolleyes:

  Απόκρυψη περιεχομένων

Ζητάω συγγνώμη που ήρθα πιό γρήγορα από το προβλεπόμενο αλλά το χειρουργείο μου αναβλήθηκε, 5 λεπτά πριν μπω μέσα (μόνο σ' εμένα συμβαίνουν αυτά).

 

😢😢😢

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...