Προς το περιεχόμενο

Εργαλείο αναζήτησης χαμηλότερης τιμής προϊόντος


Nemogr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο εργαλείο που να κάνει αναζήτηση τα προϊόντα που έχω στο eshop σε σελίδες όπως το skroutz, bestprice, shopflix και να μου δίνει την χαμηλότερη τιμή πώλησης;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να υπάρχει δεν ξέρω, αλλά σίγουρα μπορεί να φτιαχτεί και το πιθανότερο είναι να έχεις προβλήματα με τις σελίδες που λες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας τυπάκος είχε φτιάξει κάτι παρόμοιο σε python και το είχε ποσταρει και εδω μέσα. Είχε και αναλυτικό βίντεο πως να το χρησιμοποιείς. Δυστυχώς δεν θύμαμαι ούτε το όνομά του, ούτε το όνομα του project... Ας ελπίσουμε να δει το thread και να απαντήσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αν κάποιο κατάστημα έχει χαμηλή τιμή και δεν είναι στις πλατφόρμες τι γίνεται; Θες να το βλέπεις ή όχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αλλα λογια, θες ανα πασα στιγμη να ξερεις ο ανταγωνισμος σου τι τιμες εχει ωστε εσυ αυτοματα να πιεζεις τη τιμη εστω και 1 σεντ παρακατω ωστε να βγαινεις πρωτος στο σκρουτζ/bestprice. 

good luck with that
 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Στις 20/9/2022 στις 5:39 ΜΜ, random_dude είπε

Πόσο θα πλήρωνες για κάτι τέτοιο σε ετήσια βάση;

Αυτό είναι το κύριο που θα πρέπει να απαντήσεις, όχι απαραίτητα στο forum αλλά να το σκεφτείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κάποιος για να κάτσει να φτιάξει κάτι τέτοιο πρέπει να δίνει €500/μήνα μόνο για τις ips και εσύ δεν είσαι διατεθειμένος να πληρώσεις πάνω από €40/μήνα δύο εκδοχές υπάρχουν. Ή θα πρέπει να βρει άλλους 20 σαν εσένα για να μπορεί να συντηρηθεί, ή απλά δεν θα ασχοληθεί.

Οπότε κράτα το budget για τον εαυτό σου και περίμενε να πάρεις σοβαρή απάντηση.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τις απαντήσεις που δίνεις φαίνεται πόσο άσχετος με το θέμα είσαι και πας να το παίξεις έξυπνος.
Εγώ θα κρατήσω το budget και εσύ τις αερολογίες σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...