Προς το περιεχόμενο

Δεν βλεπω τα αρχεία στο στικάκι


Vasilis T 92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Vasilis T 92 είπε

Όσα χρησιμοποιώ στο κινητό για να του αδειασω χώρο μήπως κάτι στραβό γίνεται με το κινητό???

Αν τα ιδια στον υπολογιστη σου δουλευουν κανονικα, τοτε ναι κατι τρεχει με το κινητο σου. Πιο πανω μας ειπες οτι το στικακι σου εβγαλε προβλημα και στο κινητο και στον υπολογιστη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, lector είπε

Αν τα ιδια στον υπολογιστη σου δουλευουν κανονικα, τοτε ναι κατι τρεχει με το κινητο σου. Πιο πανω μας ειπες οτι το στικακι σου εβγαλε προβλημα και στο κινητο και στον υπολογιστη.

Ναι και στο κινητό και στον υπολογιστή εγώ λέω μην γίνεται η ζημιά με το που συνδέω το στικάκι στο κινητό και αρχίζω να αντιγράφω αρχεία γιατί με τα Samsung που είχα από όσο θυμάμαι νομίζω δεν είχα τέτοια προβλήματα με τα στικάκια νομίζω τώρα με το Xiaomi μου συμβαίνει συχνά αυτό και κάθε τόσο του κάνω και φορμάτ στο στικάκι αλλά μετά πάλι τα ίδια και φτου και από την αρχή πόσα αρχεία έχω χάσει από αυτή την ιστορία τεσπά 

Επεξ/σία από Vasilis T 92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Vasilis T 92 είπε

Ναι και στο κινητό και στον υπολογιστή εγώ λέω μην γίνεται η ζημιά με το που συνδέω το στικάκι στο κινητό και αρχίζω να αντιγράφω αρχεία γιατί με τα Samsung που είχα από όσο θυμάμαι νομίζω δεν είχα τέτοια προβλήματα με τα στικάκια νομίζω τώρα με το Xiaomi μου συμβαίνει συχνά αυτό και κάθε τόσο του κάνω και φορμάτ στο στικάκι αλλά μετά πάλι τα ίδια και φτου και από την αρχή πόσα αρχεία έχω χάσει από αυτή την ιστορία τεσπά 

Θα τα ανέβαζες στο google drive και θα ήσουν ήσυχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...