Προς το περιεχόμενο

Νέος σχεδιασμός για την ένδειξη της μπαταρίας στο iOS 16.1


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, MrJohn είπε

Έχω το iPhone 12 αλλά δεν μου έχει βγάλει την αναβάθμιση στο iOS 16. Έχω την 15.7. Τι μπορώ να κάνω; 

Στο μενού της αναβάθμισης το γράφει κάτω κάτω…

2043080241_iossoftwerupdatemenuosfrom15.7to16.0-Google.png.1a345c049a894d88b82468f80046ec6c.png

Επεξ/σία από AtiX
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"αντιμετωπίζει ένα σημαντικό παράπονο των χρηστών"
Οι προτεραιότητες των "χρηστών" iPhone πραγματικά
με κάνουν να ντρέπομαι που χρησιμοποιώ iPhone..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, AtiX είπε

Στο μενού της αναβάθμισης το γράφει κάτω κάτω…

2043080241_iossoftwerupdatemenuosfrom15.7to16.0-Google.png.1a345c049a894d88b82468f80046ec6c.png

Δυστυχώς ούτε αυτό μου το το βγάζει. Αυτή είναι η οθόνη μου στο συγκεκριμένο μενού 

D584A62D-67BB-4899-B5BC-0982229D739F.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, MrJohn είπε

Δυστυχώς ούτε αυτό μου το το βγάζει. Αυτή είναι η οθόνη μου στο συγκεκριμένο μενού 

D584A62D-67BB-4899-B5BC-0982229D739F.png

Για ενεργοποίησε τις αυτόματες ενημερώσεις μήπως και στο βγάλει…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Chris_BMW είπε

Welcome to 2022 

 άκου τώρα θα σου πω κάτι .

 Εδώ και τρία χρόνια τρέχετε να φτάσετε την αυτονομία των pro max βάζετε 5000 τίποτα …

 βάλτε 6000 και ίσως την πετύχετε !!!

 

Σε ποια αυτονομία αναφέρεσαι;  της μιας ημέρας του iphone και τρεις ημέρες στο samsung   ;;; καλός ήρθατε ,καλός σας είδαμε ,καλή σας μέρα.....

Επεξ/σία από optimerious
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, optimerious είπε

Σε ποια αυτονομία αναφέρεσαι;  της μιας ημέρας του iphone και τρεις ημέρες στο samsung   ;;; καλός ήρθατε ,καλός σας είδαμε ,καλή σας μέρα.....

Κατά καιρούς έχω διαβάσει πολλές Μ… εδώ μέσα 

 Εσυ φίλε δικαιωματικά παίρνεις την πρώτη θέση …

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλη σου μερα νεαρε μου 

3 ώρες πριν, Chris_BMW είπε

Κατά καιρούς έχω διαβάσει πολλές Μ… εδώ μέσα 

 Εσυ φίλε δικαιωματικά παίρνεις την πρώτη θέση …

καλη σου μερα νεαρε μου... ,δεν θα μπω σε φιλονικία μαζι σου επειδή διαφωνείς μαζι μου, οποτε   ορεβουαρ μεσιε///   ....

Επεξ/σία από optimerious
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, optimerious είπε

καλη σου μερα νεαρε μου 

καλη σου μερα νεαρε μου... ,δεν θα μπω σε φιλονικία μαζι σου επειδή διαφωνείς μαζι μου, οποτε   ορεβουαρ μεσιε///   ....

Ούτε εγώ ..

 απλά θα παραθέσω αυτό :

165857D0-8688-4C9A-AF78-5B07ED8EDFC4.png.496f62fd81b0e37690863c39bd0f6c98.png
 Ούτε καν στο 100% με υπόλοιπο 64% να βγάλει και την αυριανή μέρα .

 Καληνύχτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Chris_BMW είπε

Ούτε εγώ ..

 απλά θα παραθέσω αυτό :

165857D0-8688-4C9A-AF78-5B07ED8EDFC4.png.496f62fd81b0e37690863c39bd0f6c98.png
 Ούτε καν στο 100% με υπόλοιπο 64% να βγάλει και την αυριανή μέρα .

 Καληνύχτα 

αντε θα πω και εγω για ενα  samsung   S8 και οχι για το s20 ...  ,  !!!!!!!και θα μου βγαλει και αλλη μια μερα στο νερο

 

001.jpg.448e7c4730bf835dbe763cfec4e0d284.jpg

και μιλάμε για s8 ετσι  με ελεεινό android !!!!cap.gif.38a11659f515119a538b450e4e58e8ab.gif

ΥΓ: δεν ειμαι καθόλου ικανοποιημένος απο καμια συσκευή smatphone (για να μην τις κατονομάσω και σας ερεθίσω αρνητικά  ) ....απο  το 2009 μέχρι τώρα απλά πεταμενα λεφτά μπορείς να κάνεις την δουλειά σου με  λιγότερα χρήματα .....μια  προσωπική μου άποψη   ....

ΥΓ2: όπως κατάλαβες ειναι χωρίς καρτα σιμ το s8 ,....αυτο σε αντιδιαστολή το οτι θα σου βγαλει το iphone  αλλη μια μέρα με χρήση -καθημερνών μικρο εφαρμογών κοινωνικής δικτύωσης -τηλεφωνα - facebook κτλπ  ........μονο στο ραφι θα σου βγαλει άλλες δυο ημέρες και οχι άλλη μια ...

Επεξ/σία από optimerious
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 ώρα πριν, optimerious είπε

αντε θα πω και εγω για ενα  samsung   S8 και οχι για το s20 ...  ,  !!!!!!!και θα μου βγαλει και αλλη μια μερα στο νερο

 

001.jpg.448e7c4730bf835dbe763cfec4e0d284.jpg

και μιλάμε για s8 ετσι  με ελεεινό android !!!!cap.gif.38a11659f515119a538b450e4e58e8ab.gif

ΥΓ: δεν ειμαι καθόλου ικανοποιημένος απο καμια συσκευή smatphone (για να μην τις κατονομάσω και σας ερεθίσω αρνητικά  ) ....απο  το 2009 μέχρι τώρα απλά πεταμενα λεφτά μπορείς να κάνεις την δουλειά σου με  λιγότερα χρήματα .....μια  προσωπική μου άποψη   ....

ΥΓ2: όπως κατάλαβες ειναι χωρίς καρτα σιμ το s8 ,....αυτο σε αντιδιαστολή το οτι θα σου βγαλει το iphone  αλλη μια μέρα με χρήση -καθημερνών μικρο εφαρμογών κοινωνικής δικτύωσης -τηλεφωνα - facebook κτλπ  ........μονο στο ραφι θα σου βγαλει άλλες δυο ημέρες και οχι άλλη μια ...

Καταλαβαίνεις φαντάζομαι πως αν αφήσεις να κάθεται απλά ένα iphone ή με τη χρήση που δείχνουν τα στατιστικά σου, θα αντέξει επίσης άνετα για 2+ ημέρες? :) 

Είτε μας αρέσει είτε όχι, με μια κανονική χρήση όλα τα σύγχρονα smartphones βγάζουν μια μέρα περίπου. Δεν είναι πυρηνική φυσική...

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, billdanos είπε

Καταλαβαίνεις φαντάζομαι πως αν αφήσεις να κάθεται απλά ένα iphone ή με τη χρήση που δείχνουν τα στατιστικά σου, θα αντέξει επίσης άνετα για 2+ ημέρες? :) 

Είτε μας αρέσει είτε όχι, με μια κανονική χρήση όλα τα σύγχρονα smartphones βγάζουν μια μέρα περίπου. Δεν είναι πυρηνική φυσική...

οπότε καταλαβαίνετε πλέον τι χρειάζεται ,  για να πούμε πότε υπάρχει αναβάθμιση και πότε όχι ,   και να μην αναλωνόμαστε απλα  στο μάρκετινγκ   !!!!

ΥΓ: όπως και ενα εχει πολυ  ασχολήθηκα  με το iphone... λες και δεν το ξερω το τηλ .....όλα εναπόκεινται στο πως το βλέπει ο καθένας ..... άλλος για δουλειά και άλλος... για αλλη χρήση .....όπως βολεύετε ο καθένας και όπως του αρέσει ... πολυ καλημερας  μια άποψη τίποτα παραπάνω ...σας ευχαριστώ για την υπομονη σας ...thank-you.gif.4ab33b6ba5bb1d071ffa58bb5a7de94c.gif

Επεξ/σία από optimerious
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 ώρα πριν, optimerious είπε

οπότε καταλαβαίνετε πλέον τι χρειάζεται ,  για να πούμε πότε υπάρχει αναβάθμιση και πότε όχι ,   και να μην αναλωνόμαστε απλα  στο μάρκετινγκ   !!!!

ΥΓ: όπως και ενα εχει πολυ  ασχολήθηκα  με το iphone... λες και δεν το ξερω το τηλ .....όλα εναπόκεινται στο πως το βλέπει ο καθένας ..... άλλος για δουλειά και άλλος... για αλλη χρήση .....όπως βολεύετε ο καθένας και όπως του αρέσει ... πολυ καλημερας  μια άποψη τίποτα παραπάνω ...σας ευχαριστώ για την υπομονη σας ...thank-you.gif.4ab33b6ba5bb1d071ffa58bb5a7de94c.gif

Κάτσε βρε συ μισό λεπτό!

Εσύ ξεκίνησες την κουβέντα γράφοντας

"Σε ποια αυτονομία αναφέρεσαι;  της μιας ημέρας του iphone και τρεις ημέρες στο samsung   ;;; καλός ήρθατε ,καλός σας είδαμε ,καλή σας μέρα", 

που δεν ισχύει προφανώς όπως το γράφεις μιας και η μία μέρα αυτονομία που περιγράφουμε, αφορά μια κανονική χρήση μιας mobile συσκευής και όχι να την έχεις απλά σε αναμονή, εκτός δικτύου και με χρήση το πολύ μια ώρα μέσα σε 2 σχεδόν ημέρες όπως έγραψες μετά περιγράφοντας τη χρήση που κάνεις!

Όταν αναφερόμαστε στη διάρκεια αυτονομίας μιας συσκευής, δεν εννοούμε το να τη βγάλουμε από τον φορτιστή, να κλείσουμε το δίκτυο και να την κοιτάζουμε σβηστή μέχρι να αδειάσει η μπαταρία! 😛 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...