Προς το περιεχόμενο

Ξερει καποιος γιατι το lottosmile με παει στο golotter?


Nefeli350123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας Εδω και λιγα χρονια εχω λογαριασμο και μπαινω στο lottosmile και παιζω σε λοταρίες  της Αμερικής στο  megamilions και στο powerball. Εδώ και 3 μηνες περίπου όταν συνδεομαι στο λογαριασμό μου στο lottosmile με πηγαινει σε ενα αλλο site να παιξω στο golotter που είναι σχεδόν  ιδιο και παιζω εκει. Δεν ξερω γιατι γινεται αυτο και τελευταια που δημιουργηθηκε η υποψια μηπως ειναι καποιος ιος και ενω νομιζω οτι παιζω μου παίρνουν απλά τα λεφτα και δεν συμμετέχω καν Παιζει κανεις αλλος εκει να μου πει αν του συμβαινει το ιδιο; Γνωρίζει καποιος τι ισχυει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ιδιωτικές εταιρίες σε φορολογικούς παραδείσους που κλείνουν και ξανανήγουν εν μία νυκτί. Δεν αμφιβάλω οτι και τα δύο ανίκουν στο ίδιο αφεντικό. 
Αν απορείς για το αν θα παρείς λεφτά σε περίπτωση που κερδίσεις μεγάλο ποσό, η απάντηση ειναι όχι. 

Απάτη ειναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Skrobo είπε

Ειναι ιδιωτικές εταιρίες σε φορολογικούς παραδείσους που κλείνουν και ξανανήγουν εν μία νυκτί. Δεν αμφιβάλω οτι και τα δύο ανίκουν στο ίδιο αφεντικό. 
Αν απορείς για το αν θα παρείς λεφτά σε περίπτωση που κερδίσεις μεγάλο ποσό, η απάντηση ειναι όχι. 

Απάτη ειναι. 

Δηλαδη λενε ψεματα;Ποιο εννοεις οτι ειναι ψεμα; Οι λοταριες megamillions και powerball ή το site lottismile μεσω του οποιου παιζω Εγώ διαβασα οτι το lotto smile ειναι εμπιστο και εδα αρκετούς που κέρδισαν Ολα αυτα ειναι ψεμα; Ειναι σιγουρο; Τωρα για το golotter δεν ξερω  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Nefeli350123 είπε

Δηλαδη λενε ψεματα;Ποιο εννοεις οτι ειναι ψεμα; Οι λοταριες megamillions και powerball ή το site lottismile μεσω του οποιου παιζω Εγώ διαβασα οτι το lotto smile ειναι εμπιστο και εδα αρκετούς που κέρδισαν Ολα αυτα ειναι ψεμα; Ειναι σιγουρο; Τωρα για το golotter δεν ξερω  

Ας πάρουμε για παράδειγμα το Mega millions. Στην σελίδα του γράφει: Mega Millions is not affiliated with and does not endorse any company claiming to sell our tickets around the world, online or otherwise. If you choose to do business with one of these companies, you do so at your own risk; Mega Millions rules prohibit the purchase of tickets by agents representing players in other jurisdictions.

To powerball αναφέρει: The sale of Powerball tickets over the Internet or by mail across jurisdictional borders is restricted. Lotteries may refuse to pay out prize money on Powerball tickets purchased on any website other than their own. Please contact your lottery with any further questions.

Αν εσυ νιώθεις άνετα και πιστεύεις οτι δεν θα δημιουργηθεί πρόβλημα, ειναι καθαρά δικό σου θέμα. 

Οι αρκετοί που είδες που κερδίζουν που ήταν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Allan-Wake είπε

Δε σου φτάνουν τα εκατομμύρια του τζόκερ και θέλεις τα εκατοντάδες εκατομμύρια από Αμερική?

Το τζοκερ είναι απατη αποδεδειγμενα. Αλλά εκει πίστευα οτι υπαρχει διαφανεια και δίνονται τα ποσά, αφου οι νικητές βγαίνουν επωνυμα με τις επιταγες που κερδίζουν, παρολο που τα ποσά ειναι πολυ  μεγαλα και δεν υπαρχει αυτη η υποπτη μυστικοπαθεια  οπως στο τζοκερ. Επισης στην Αμερικη σίγουρα υπαρχει μεγαλύτερος ελεγχος και δεν ειναι μπανανια να κανουν κομπινες με την συμμετοχη του κράτους. 

1 ώρα πριν, Skrobo είπε

Ας πάρουμε για παράδειγμα το Mega millions. Στην σελίδα του γράφει: Mega Millions is not affiliated with and does not endorse any company claiming to sell our tickets around the world, online or otherwise. If you choose to do business with one of these companies, you do so at your own risk; Mega Millions rules prohibit the purchase of tickets by agents representing players in other jurisdictions.

To powerball αναφέρει: The sale of Powerball tickets over the Internet or by mail across jurisdictional borders is restricted. Lotteries may refuse to pay out prize money on Powerball tickets purchased on any website other than their own. Please contact your lottery with any further questions.

Αν εσυ νιώθεις άνετα και πιστεύεις οτι δεν θα δημιουργηθεί πρόβλημα, ειναι καθαρά δικό σου θέμα. 

Οι αρκετοί που είδες που κερδίζουν που ήταν;

Ωχ Αυτο που εστειλες δεν το ηξερα.Τωρα το ειδα  Ομως  πως τους επιτρεπουν να εχουν νομιμο site και να αγοραζουν εισητηρια εκ μερους μας με τους αριθμους που επιλέγουμε;Τοσα χρονια υπαρχει αυτο το site γιατι δεν το κλεινουν και το αφηνουν να κοροιδευει τον κοσμο αφου δεν επιτρέπεται ; Και πως να παιξουμε στο επισημο site του megailion και του powerball αφου δεν γινεται Μηπως ξερεις καποιο τροπο να παιζω στο επισημο site ; Να μην ξοδευω αδικα λεφτα μου και εχω ψευτικες ελπίδες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Nefeli350123 είπε

Το τζοκερ είναι απατη αποδεδειγμενα. Αλλά εκει πίστευα οτι υπαρχει διαφανεια και δίνονται τα ποσά, αφου οι νικητές βγαίνουν επωνυμα με τις επιταγες που κερδίζουν, παρολο που τα ποσά ειναι πολυ  μεγαλα και δεν υπαρχει αυτη η υποπτη μυστικοπαθεια  οπως στο τζοκερ. Επισης στην Αμερικη σίγουρα υπαρχει μεγαλύτερος ελεγχος και δεν ειναι μπανανια να κανουν κομπινες με την συμμετοχη του κράτους. 

Ωχ Αυτο που εστειλες δεν το ηξερα.Τωρα το ειδα  Ομως  πως τους επιτρεπουν να εχουν νομιμο site και να αγοραζουν εισητηρια εκ μερους μας με τους αριθμους που επιλέγουμε;Τοσα χρονια υπαρχει αυτο το site γιατι δεν το κλεινουν και το αφηνουν να κοροιδευει τον κοσμο αφου δεν επιτρέπεται ; Και πως να παιξουμε στο επισημο site του megailion και του powerball αφου δεν γινεται Μηπως ξερεις καποιο τροπο να παιζω στο επισημο site ; Να μην ξοδευω αδικα λεφτα μου και εχω ψευτικες ελπίδες 

Επειδή λες διάφορα πράγματα, σας τα  ξεκαθαρίσουμε όλα.

Ουτε το Joker, ουτε το Powerball ουτε το Mega millions ειναι απάτες. Ειναι όλα μονοπώλια ή ολιγοπώλια που ελέγχονται απο το κράτος και, το συμαντικότερο, βγάζουν τόσα πολλα λεφτά που δεν αξίζει να ρισκάρουν να "κλέψουν" ουτε μια το δισεκατομμύριο. Για κάθε ενα εκατομμυριο που δίνει το Joker στην Ελλάδα βγαζει τουλάχιστον 50. Εσυ θα το ρίσκαρες;

Για την δεύτερη παράγραφο τώρα, τι θες να πεις με το "τους επιτρεπουν να εχουν νομιμο site"; Ποιος τους επιτρέπει ή, καλύτερα, ποιος να τους το απαγορεύσει; 
Επιπλέον, ποιος σου είπε οτι αγοράζουν εισητήρια? Εσυ διάλεξες τα νούμερα 1-2-3, βγήκαν και κέρδισες 500 ευρώ, αυτοί σου δινουν 500 ευρώ απο το ταμέιο τους. Σου έδωσαν κανένα λαχνό στο χέρι να πας να εξαργηρώσεις στα γραφεία της Mega Millions στην Αμερική; 
Δεν μπορείς να παίζεις στο επίσημο Mega millions και Powerball γιατι πρέπει να εισαι στην αμερική. Σε σχεδόν όλα τα τυχερά παιχνίδια πρέπει να εισαι στον τόπο που διεξάγονται για να τα παίξεις, ώστε να ισχύουν οι κανόνες της χώρας σχετικά με τον τζόγο.

Τέλος, χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω, ξοδεύεις άδικα τα λεφτά σου και ψεύτικες ελπίδες όπως και να έχει. Η πιθανότητα να κερδίσεις ειναι τόσο μικρή που ειναι δύσκολο να το εξηγήσεις σε άτομο που δεν ξέρει καλά μαθηματικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Skrobo είπε

Επειδή λες διάφορα πράγματα, σας τα  ξεκαθαρίσουμε όλα.

Ουτε το Joker, ουτε το Powerball ουτε το Mega millions ειναι απάτες. Ειναι όλα μονοπώλια ή ολιγοπώλια που ελέγχονται απο το κράτος και, το συμαντικότερο, βγάζουν τόσα πολλα λεφτά που δεν αξίζει να ρισκάρουν να "κλέψουν" ουτε μια το δισεκατομμύριο. Για κάθε ενα εκατομμυριο που δίνει το Joker στην Ελλάδα βγαζει τουλάχιστον 50. Εσυ θα το ρίσκαρες;

Για την δεύτερη παράγραφο τώρα, τι θες να πεις με το "τους επιτρεπουν να εχουν νομιμο site"; Ποιος τους επιτρέπει ή, καλύτερα, ποιος να τους το απαγορεύσει; 
Επιπλέον, ποιος σου είπε οτι αγοράζουν εισητήρια? Εσυ διάλεξες τα νούμερα 1-2-3, βγήκαν και κέρδισες 500 ευρώ, αυτοί σου δινουν 500 ευρώ απο το ταμέιο τους. Σου έδωσαν κανένα λαχνό στο χέρι να πας να εξαργηρώσεις στα γραφεία της Mega Millions στην Αμερική; 
Δεν μπορείς να παίζεις στο επίσημο Mega millions και Powerball γιατι πρέπει να εισαι στην αμερική. Σε σχεδόν όλα τα τυχερά παιχνίδια πρέπει να εισαι στον τόπο που διεξάγονται για να τα παίξεις, ώστε να ισχύουν οι κανόνες της χώρας σχετικά με τον τζόγο.

Τέλος, χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω, ξοδεύεις άδικα τα λεφτά σου και ψεύτικες ελπίδες όπως και να έχει. Η πιθανότητα να κερδίσεις ειναι τόσο μικρή που ειναι δύσκολο να το εξηγήσεις σε άτομο που δεν ξέρει καλά μαθηματικά.

Μου στελνουν σκαναρισμενο το δελτιο μου οχι απλα τους αριθμούς.

Το ξέρω ότι είναι απο τις πιο δυσκολες λοταριες του κόσμου και είναι σχεδόν αδύνατο να κερδισω. Αλλο ομως  αυτο και αλλο να παιζω  σε ενα ψευτικο παιχνίδι. Στο lottosmile λενε αυτα. Πιστευεις οτι λενε ψεματα; 

Όταν κερδίσετε ένα έπαθλο Mega Millions στο Golotter, θα λάβετε ένα αυτοματοποιημένο email (ή SMS) για να σας ενημερώσει ότι κερδίσατε! Τα έπαθλα θα μεταφερθούν απευθείας στον λογαριασμό σας στο Golotter μετά τη δημοσίευση των αποτελεσμάτων του Mega Millions και αμέσως μετά την παραλαβή του δώρου από τον επίσημο χειριστή της λοταρίας. Λάβετε υπόψη ότι το τζάκποτ και τα βραβεία δεύτερης θέσης ενδέχεται να χρειαστεί να παραλάβετε αυτοπροσώπως. Σε αυτές τις περιπτώσεις, η Golotter θα πληρώσει για την πτήση σας στις ΗΠΑ! Όπως και άλλα κέρδη αμερικανικών λαχείων, τα έπαθλα Mega Millions υπόκεινται σε κρατικούς και ομοσπονδιακούς φόρους των ΗΠΑ

46 λεπτά πριν, Skrobo είπε

Επειδή λες διάφορα πράγματα, σας τα  ξεκαθαρίσουμε όλα.

Ουτε το Joker, ουτε το Powerball ουτε το Mega millions ειναι απάτες. Ειναι όλα μονοπώλια ή ολιγοπώλια που ελέγχονται απο το κράτος και, το συμαντικότερο, βγάζουν τόσα πολλα λεφτά που δεν αξίζει να ρισκάρουν να "κλέψουν" ουτε μια το δισεκατομμύριο. Για κάθε ενα εκατομμυριο που δίνει το Joker στην Ελλάδα βγαζει τουλάχιστον 50. Εσυ θα το ρίσκαρες;

Για την δεύτερη παράγραφο τώρα, τι θες να πεις με το "τους επιτρεπουν να εχουν νομιμο site"; Ποιος τους επιτρέπει ή, καλύτερα, ποιος να τους το απαγορεύσει; 
Επιπλέον, ποιος σου είπε οτι αγοράζουν εισητήρια? Εσυ διάλεξες τα νούμερα 1-2-3, βγήκαν και κέρδισες 500 ευρώ, αυτοί σου δινουν 500 ευρώ απο το ταμέιο τους. Σου έδωσαν κανένα λαχνό στο χέρι να πας να εξαργηρώσεις στα γραφεία της Mega Millions στην Αμερική; 
Δεν μπορείς να παίζεις στο επίσημο Mega millions και Powerball γιατι πρέπει να εισαι στην αμερική. Σε σχεδόν όλα τα τυχερά παιχνίδια πρέπει να εισαι στον τόπο που διεξάγονται για να τα παίξεις, ώστε να ισχύουν οι κανόνες της χώρας σχετικά με τον τζόγο.

Τέλος, χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω, ξοδεύεις άδικα τα λεφτά σου και ψεύτικες ελπίδες όπως και να έχει. Η πιθανότητα να κερδίσεις ειναι τόσο μικρή που ειναι δύσκολο να το εξηγήσεις σε άτομο που δεν ξέρει καλά μαθηματικά.

Μου στελνουν σκαναρισμενο το δελτιο που εχω παιξει οχι μονο τους αριθμους, αλλα δελτίο μου. Το ξετω οτι ειναι οι πι δυσκολες λοταριες του κοσμου και ειναι απιθανο να κερδισω Αλλο αυτο και αλλο να παιζω σε ενα ψευτικο παιχνιδι 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Εχεις κερδίσει ποτέ τίποτα στα sites που παίζεις;

Πόσα έχεις δώσει μέχρι στιγμής;

10 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Εχεις κερδίσει ποτέ τίποτα στα sites που παίζεις;

Πόσα έχεις δώσει μέχρι στιγμής

 

received_1548660008886502.jpeg

Μόλις τώρα, Nefeli350123 είπε

 

received_1548660008886502.jpeg

Η αληθεια είναι οτι εδω και 3 περιπου χρόνια που παιζω κερδισα ψιχουλα σε σχέση με αυτα που εδωσα, αλλα και αλλου να επαιζα η ιδια θα ηταν πιστευω η αναλογία 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Nefeli350123 είπε

 

received_1548660008886502.jpeg

Η αληθεια είναι οτι εδω και 3 περιπου χρόνια που παιζω κερδισα ψιχουλα σε σχέση με αυτα που εδωσα, αλλα και αλλου να επαιζα η ιδια θα ηταν πιστευω η αναλογία 

Βεβαια αν δεν επαιζες καθόλου θα είχες 2584€ πιο πολλά απο όσα έχεις τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Nefeli350123 είπε

Ναι αλλα δεν θα ειχα την  ελπίδα, να γινω πλουσια , εστω και αν σχεδον αδυνατο στατιστικά 

Οπότε βοηθάς κάποιους αλλους να γίνουν πλούσιοι.Δεν κακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Βεβαια αν δεν επαιζες καθόλου θα είχες 2584€ πιο πολλά απο όσα έχεις τώρα.

 

8 λεπτά πριν, Ukforthemoment είπε

Οπότε βοηθάς κάποιους αλλους να γίνουν πλούσιοι.Δεν κακό.

Ετσι δεν λειτουργουν ολα τα τυχερα παιχνιδια; Δινουμε  λεφτα με την ελπιδα να γίνουμε  πλουσιοι. Αρκει να μην ειναι στημενα απο την αρχη και τα δινω αδικα Αυτο θελω να μαθω αν γνωριζει καποιος Αν υπαρχει εστω και μια απειροελαχιστη ελπιδα να γίνω πλούσια ή ειναι ψεματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...