Προς το περιεχόμενο

Deadpool 3 (MCU, 2024)


GhostRiderLSOV

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετά το καταπληκτικό Logan δεν ξέρω, μου φαίνεται γελοίο το costume. :P Τουλάχιστον θα είναι και πάλι R rated η ταινία.:)

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
33 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Μετά το καταπληκτικό Logan δεν ξέρω, μου φαίνεται γελοίο το costume. :P Τουλάχιστον θα είναι και πάλι R rated η ταινία.:)

I like it, αλλά συνεχίζει να μου φαίνεται περίεργο να έχει το κίτρινο/μπλε (κι ας κρατάει τα μπράτσα μέσα :P ) κουστούμι ο Jackman, όταν δεν είναι κοντός και buff όπως ο comics Wolverine. Τους έχω σχεδόν σαν ξεχωριστούς χαρακτήρες.

Και λέω "συνεχίζει", γιατί και στο X-Men Origins: Wolverine videogame (που πρέπει να ξαναπαίξω γιατί είχε φάση), είχε το κίτρινο/μπλε classic σαν unlockable και φαινόταν...περίεργο σε ψηλό Wolverine. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

And now, images of Wolverine fighting Deadpool on set have emerged.

Hugh, 54, was back in the classic yellow Wolverine costume as he was seen grappling with Ryan, 46, who at one point was dangling from a high wire.

Spoiler

aA0v4wZ_700bwp.webp

az24GrB_700bwp.webp

aBd4PwN_700bwp.webp

a9qD8WZ_700bwp.webp

aeQRVYq_700bwp.webp

amARmry_700bwp.webp

avQ9Erq_700bwp.webp

aGE7M05_700bwp.webp

a2KOyr9_700bwp.webp

 

Spoiler

May be an image of 4 people, vulture and text

 

Επεξ/σία από panagiotis54
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χίλιες φορές 2023, παρά την αηδία του 2009 (όπως προείπα, γουστάρω κάργα το παιχνίδι, γιατί το θεωρώ μακράν καλύτερο της ταινίας, αλλά είχε κι εκεί τον "deadpool" για τελικό boss που έσπαγε balls. :P ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, GhostRiderLSOV είπε

Χίλιες φορές 2023, παρά την αηδία του 2009 (όπως προείπα, γουστάρω κάργα το παιχνίδι, γιατί το θεωρώ μακράν καλύτερο της ταινίας, αλλά είχε κι εκεί τον "deadpool" για τελικό boss που έσπαγε balls. :P ).

Καλα, περιμενε να βγει η ταινια γιατι με την Μαρβελ τελευταια ποτε δεν ξερεις... Θελω να πιστευω οτι 2 τοσο μεγαλα ονοματα θα εχουν πατησει λιγο ποδι για να βγει πιο σοβαρη η ταινια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SabotazNic είπε

Καλα, περιμενε να βγει η ταινια γιατι με την Μαρβελ τελευταια ποτε δεν ξερεις... Θελω να πιστευω οτι 2 τοσο μεγαλα ονοματα θα εχουν πατησει λιγο ποδι για να βγει πιο σοβαρη η ταινια.

Δεν λέει τίποτα αυτό, συμβόλαια υπογραφουν, ότι θέλουν κάνουν οι παραγωγοί, το βλέπουμε απίστευτα συχνά, εκτος φυσικά άμα είσαι κάνας Tom Cruise.

Προσωπικά χειρότερο από το δεύτερο να μην είναι και όλα καλά. Το δεύτερο άλλωστε δεν έλεγε και πολλά, τουλάχιστον σε σχέση με το πρώτο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λατρεύω Jackman, μου αρέσει πολύ το χαζοχαρούμενο χιούμορ του Reynolds, ο Wolverine αγαπημένος χαρακτήρας μαζί με Spidey οπότε δυστυχώς οι προσδοκίες μου είναι υψηλές.....

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...