Προς το περιεχόμενο

Creative Live! Cam Sync V3 Web Camera 24,99€ [Ξανα διαθεσιμη]


venuets

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειναι οντως καλη η τιμη... Για μενα που ηθελα αναβαθμιση απο την v2 και παλι ομως δεν ειδα να αξιζει.. Ο τυπάς απο κάτω, είναι μάστερ και κανει review σε ολες τις webcam... Εδω αναφερει οτι η ποιοτητα της εικονας που προτιμα ειναι της v2 οπως πολλοι στα σχολια λενε οτι ειναι ποιοτικοτερη....

 

 

Επεξ/σία από liverpoolman
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, venuets είπε

Σκεφτείτε ότι εγώ έχω αυτήν που είχα πάρει στην αρχή της καραντίνας στα 36€ και είμαι φουλ ευχαριστημένος

Κι εγώ την είχα πάρει αυτή τότε στην προσφορά και δεν έμεινα ευχαριστημένος. Πλήρης αδυναμία διαχείρισης φωτισμού (φυσικού ή τεχνητού). Τα γράφουν κι άλλοι...

image.png.f82e624940668d822842328a0bed1754.png

 

και τα τότε σχόλιά μου:
 

Αναφορά σε κείμενο

Σήμερα παρέλαβα. Αρκετά καλή για την τιμή της, αλλά με τα ελαττώματα που αναφέρουν οι χρήστες στο skroutz.
Όταν υπάρχει φως πίσω σου τα χρώματα απλά χάνονται και η εικόνα φαίνεται σαν "καμένη", σχεδόν σε αποχρώσεις λευκού / γκρι. Θα τη δοκιμάσω και με φως ημέρας μήπως έχω καλύτερα αποτελέσματα.
Έκανα και το firmware update, αν και για να είμαι ειλικρινής δεν μου έδωσε κάποια ξεκάθαρη ένδειξη ότι όντως ολοκληρώθηκε (το update), παρόλο που ακολούθησα τα βήματα που περιγράφονταν τρέχοντας το σχετικό αρχείο.



Ελπίζω αυτή της τωρινής προσφοράς να είναι πολύ καλύτερη.

Επεξ/σία από stark
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα ειναι σε τελεια κατασταση ακομη και σημερα!
Δεν θα διαβασω κατι που λεει αλλος οταν τεσταρω απευθειας αυτην που εχω στα χερια μ!
Οταν βεβαια μιλαμε για ιδια μοντελα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, MauroPaltoudias είπε

Aυτό αναρωτήθηκα και εγώ παραπάνω. Σε άλλα μοντέλα (V2 π.χ.) ναι όντως, είναι λίγο διφορούμενες οι απόψεις. Εδώ όμως, δεν έχει καμία.

εχτες ειχε σχολια και φωτογραφιες στο σκρουτζ..σημερα δεν μπορω να δω κανενα..πραγματικα..αλλιως δεν θα το εγραφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, G@rg@oun είπε

εχτες ειχε σχολια και φωτογραφιες στο σκρουτζ..σημερα δεν μπορω να δω κανενα..πραγματικα..αλλιως δεν θα το εγραφα.

Τη στιγμή που δημοσιεύτηκε η προσφορά (1 λεπτό μετά δηλαδή) και επειδή ενδιαφερόμουν για κάμερα, μπήκα και είδα τις κριτικές. Ούτε τότε υπήρχε. 

Προφανώς μπερδέψατε άλλη έκδοση της συγκεκριμένης κάμερας, που έχει κριτικές. 

4 ώρες πριν, G@rg@oun είπε

εχτες ειχε σχολια και φωτογραφιες στο σκρουτζ..σημερα δεν μπορω να δω κανενα..πραγματικα..αλλιως δεν θα το εγραφα.

Τη στιγμή που δημοσιεύτηκε η προσφορά (1 λεπτό μετά δηλαδή) και επειδή ενδιαφερόμουν για κάμερα, μπήκα και είδα τις κριτικές. Ούτε τότε υπήρχε. 

Προφανώς μπερδέψατε άλλη έκδοση της συγκεκριμένης κάμερας, που έχει κριτικές. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, g8777 είπε

Aκριβώς ίδια περίπτωση και εδώ,  (ψιλοχαλάστηκα  με την νέα τιμή είναι  αλήθεια). Οι εντυπώσεις μου συμφωνούν με τις δικές σου, , τώρα στα 25€ αποτελεί no brainer αγορά!

 

Προσοχή μόνο σε ότι αφορά τους ισχυρισμούς για 2κ:

 

 

όσοι προχωρήσουν σε αγορά θα λάβουν ενημερωτικό email

spacer.png


( και συνεχίζει με τις οδηγίες).

γινεται το output του OBS να το δεχτει σαν input το discord π.χ;; (στοχος μου ειναι στο discord να δειχνει 2k οποτε θεωρητικα καπως ετσι πρεπει να παιχτει η λυση) αλλα θα πρεπει να πειραματιστω μολις μου ερθει η καμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, geomrk είπε

αλλα θα πρεπει να πειραματιστω μολις μου ερθει η καμερα

Σας έστειλαν email ότι απεστάλη η κάμερα ; Εγώ από εχθές περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
1 hour ago, MauroPaltoudias said:

Σας έστειλαν email ότι απεστάλη η κάμερα ; Εγώ από εχθές περιμένω.

Ναι χθες το βράδυ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...