Προς το περιεχόμενο

Cosmote internet on the go. Το έχει κανείς;


Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από Inuyasha,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας

Έχει βάλει κανείς αυτό ; Cosmote internet

Το εφάπαξ τέλος 20€ είναι η αξία της κάρτας κ πρέπει να πληρώσω τη διαφορά για πακέτο ίντερνετ πχ 5€?  

Αυτό π λέει απεριόριστα data με 25€ /3μηνο τι σημαίνει; Κάθε 3μηνο θα βάζω 25€ κ θα έχω απεριόριστα;

Που το δίνουν αυτό;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
  • Λύση
5 ώρες πριν, leonidasgr2003 είπε

Γεια σας

Έχει βάλει κανείς αυτό ; Cosmote internet

Το εφάπαξ τέλος 20€ είναι η αξία της κάρτας κ πρέπει να πληρώσω τη διαφορά για πακέτο ίντερνετ πχ 5€?  

Αυτό π λέει απεριόριστα data με 25€ /3μηνο τι σημαίνει; Κάθε 3μηνο θα βάζω 25€ κ θα έχω απεριόριστα;

Που το δίνουν αυτό;

Ευχαριστώ

Τα 20 ευρώ σου δίνει 3ις sim και έχεις 12 gb για 1 χρόνο, από εκεί και πέρα αν θες άλλο πακέτο πληρώνεις το πακέτο που θέλεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Inuyasha είπε

Τα 20 ευρώ σου δίνει 3ις sim και έχεις 12 gb για 1 χρόνο, από εκεί και πέρα αν θες άλλο πακέτο πληρώνεις το πακέτο που θέλεις

Και τα 25€ που λέει για απεριόριστο ίντερνετ ανά 3μηνο; είναι για μια φορά ή για όσα 3μηνα θέλω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
3 ώρες πριν, leonidasgr2003 είπε

Και τα 25€ που λέει για απεριόριστο ίντερνετ ανά 3μηνο; είναι για μια φορά ή για όσα 3μηνα θέλω;

Είναι πακέτο , πόσο καιρό θα το κρατήσουν μόνο αυτοί το ξέρουν , προς το παρών πάντως δεν δείχνει οτι είναι κάτι που θα το βγάλουν "τύπου" προσφορά για περιορισμένο διάστημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πληροφοριακά στο πακέτο δεν υπάρχουν 3 sim κάρτες, αλλά μόνο 1 Triple που σημαίνει ότι είναι έτοιμη για να μπει σε οποιαδήποτε συσκευή (χωρίς αντάπτορα) αφού υποστηρίζει και τις 3 μορφές (mini, micro και nano).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...