Προς το περιεχόμενο

Apple iPhone 14 Pro Review


Crash24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, Just_travel_everywhere είπε

Αν το σκεφτείς αυτό δεν πρόκειται να συμβεί. Για ένα και μόνο λόγο από τη στιγμή που υπάρχει ένα καινούριο προϊόν το οποίο είναι πιο ακριβό από το παλιό δεν υπάρχει λόγος να κατέβει αρκετά η τιμή του παλιότερου. Και θα το δεις ότι έτσι θα γίνει

Νομίζω ότι πρακτικά το ίδιο λέμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 85
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα,

Γνωρίζει κάποιος τι προβλήματα μπορεί να προκύψουν αν η παραγγελία πραγματοποιηθεί απο amazon uk? Λειτουργικά, εγγυήση, extra import fees όταν φτάσει στο τελωνείο;
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/10/2022 στις 5:45 ΜΜ, DimitsosT είπε

Με face ID πρέπει πρώτα να πιάσεις το τηλέφωνο μετά να το κοιτάξεις για κάμποση ώρα και άμα θέλει ανοίγει

 

Τι φάση ; Πως το καταφέρνεις αυτό ;

Να το πας πίσω γιατί έχει θέμα μάλλον.

Και στο 11 pro max και στο 14 pro max που πήρα χθες, ανοίγει ά μ ε σ α. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα! Συγγνώμη για το comment αλλα έχω iphone XR (το οποιο έχει κρατήσει εξαιρετικά τόσα χρόνια) αλλά θα ήθελα να κάνω upgrade και σκεφτόμουν να πάω σε Iphone 14 pro max. Θεωρείτε ειναι too much? να παω στο standard μέγεθος ή ειναι "πεταμένα" λεφτά και να προχωρήσω σε καλύτερα στο iphone 14? Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, herondalesun είπε

Παιδιά καλησπέρα! Συγγνώμη για το comment αλλα έχω iphone XR (το οποιο έχει κρατήσει εξαιρετικά τόσα χρόνια) αλλά θα ήθελα να κάνω upgrade και σκεφτόμουν να πάω σε Iphone 14 pro max. Θεωρείτε ειναι too much? να παω στο standard μέγεθος ή ειναι "πεταμένα" λεφτά και να προχωρήσω σε καλύτερα στο iphone 14? Thanks!

Καθόλου πεταμένα λεφτά. Ίσα ίσα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, herondalesun είπε

Παιδιά καλησπέρα! Συγγνώμη για το comment αλλα έχω iphone XR (το οποιο έχει κρατήσει εξαιρετικά τόσα χρόνια) αλλά θα ήθελα να κάνω upgrade και σκεφτόμουν να πάω σε Iphone 14 pro max. Θεωρείτε ειναι too much? να παω στο standard μέγεθος ή ειναι "πεταμένα" λεφτά και να προχωρήσω σε καλύτερα στο iphone 14? Thanks!

Χρηματικά ειναι too much, μιλάμε για 1500+ευρω....

Το 13pro max στα 1150 ειναι πολύ καλύτερη ενδιάμεση λύση https://www.bestprice.gr/item/2156987548/apple-iphone-13-pro-max-128gb.html?qo=13+pro+max&from=cat

Ακόμα καλύτερο value το iphone 13 128gb άμεσα διαθέσιμο(bestprice)στα 750ευρώ, τα μισά χρήματα απο το 14PM.

Το iphone 14 ειναι ακόμα ακριβό στα κοντα 900ευρώ και φοράει τον ιδιο επεξεργαστή και ιδια οθόνη με το Iphone 13.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/10/2022 στις 3:19 ΜΜ, HateMe είπε

Και στο 11 pro max και στο 14 pro max που πήρα χθες, ανοίγει ά μ ε σ α. 

Έχεις δίκιο, όταν έκανα το σχόλιο βασιζόταν σε εμπειρία που είχα δει από φίλους μου που είχαν iPhone, έχω το 13 εδώ και λίγες μέρες και είναι όντως αστραπιαίο στο άνοιγμα με εξαιρέσεις του 1-2% όπου σε συγκεκριμένους φωτισμούς θα αργήσει ελάχιστα παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ναι παιδιά, δεν το συζητάμε, πάτε σε 13 pro max όσοι θέλετε καλή αναβάθμιση. 
Εμένα το 14 pro max δώρο μου το έκαναν, αλλιώς θα κρατούσα ακόμα το 11 pro max κανα χρόνο ακόμα τουλάχιστον και μετά θα πήγαινα στο 13 pro max :P 
Το 13 με το 14 έχουν μικρές διαφορές για την τόσο μεγάλη διαφορά χρημάτων.


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό το πράμα 2 χρόνια τώρα που έδωσα 1300€ για κινητό κ δεν είχε φορτιστή μέσα πολύ μου τη δίνει.

Το κακό είναι ότι έχουν αρχίσει κ το υιοθετούν κ οι υπόλοιποι κ κόβουν τους φορτιστές

Επεξ/σία από Panosducati
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...