Προς το περιεχόμενο

CoolerMaster CK351 Gaming Μηχανικό Πληκτρολόγιο με Cooler Master Optical Red διακόπτες και RGB φωτισμό ( US) 29.9 + μεταφορικά


unicore30

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το έχω με τους καφέ, μια χαρά είναι απλώς δεν έχει το πλήκτρο που προσομοιώνει το δεξί κλίκ, λίπλα από το R_Ctrl

Επεξ/σία από k_dinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Μάλλον δεν το έχεις δουλέψει, σωστά?

Δεν έχει σημασία τι έχω δουλέψει ή οχι, τι έχετε να προτείνετε στα 29,9?

Επεξ/σία από unicore30
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε σχέση με ένα μηχανικο mantistek gk2020 του 25€ που είχα πάρει απο Κινα πριν κάτι χρόνια τι λέει ? παρόμοιο θα είναι ? δεν έχω απαιτήσεις και 25-30€ θα ήταν το max που θα διέθετα για  keyboard

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Narayan είπε

Ευχαριστούμε OP, το τσίμπησα. Αν είναι Gateron RED οι διακόπτες μια χαρά θα βολέψει.

γνωριζεται αν ειναι ανωτερο απο το ck550 v2? επισης γινετα να βγαλεις τα red switches και να βαλεις τα brown του ck550 v2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, unicore30 είπε

Δεν έχει σημασία τι έχω δουλέψει ή οχι, τι έχετε να προτείνετε στα 29,9?

Δεν πήγαινε σε εσένα η απάντηση μου αλλά στον φίλο από πάνω που το χαρακτήρησε κουδουνίστρα. 

Εγώ το έχω ηδη, και θα σου πρότεινα σε αυτή την τιμη να το πάρεις όσο προλαβαίνεις αν σε ενδιαφέρουν οι κόκκινοι διακόπτες 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Δεν πήγαινε σε εσένα η απάντηση μου αλλά στον φίλο από πάνω που το χαρακτήρησε κουδουνίστρα. 

Εγώ το έχω ηδη, και θα σου πρότεινα σε αυτή την τιμη να το πάρεις όσο προλαβαίνεις αν σε ενδιαφέρουν οι κόκκινοι διακόπτες 

sorry εχεις δικιο!!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για επώνυμο μηχανικό με κόκκινους διακόπτες κάτω από 30ευρώ κάτω από το ψυχολογικό όριο των 30 και με numpad και με wrist είναι μία χαρά κι ας είναι US.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Dcmpaira είπε

γνωριζεται αν ειναι ανωτερο απο το ck550 v2? επισης γινετα να βγαλεις τα red switches και να βαλεις τα brown του ck550 v2?

Δεν γίνεται αυτή η αλλαγή που λες, το ck550 έχει μηχανικούς διακόπτες ενώ το ck351έχει οπτικούς.

Επίσης, δεν βλέπω το λόγο να πληρώσεις παραπάνω για να πάρεις το ck550. Δεν προσφέρει τπτ επιπλέον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...