Προς το περιεχόμενο

Bitdefender Vpn Premium 9.98€/1 ετος


Rattlehead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, UpToDate_ είπε

Εγώ πάντως δε μπορώ να κάνω ακύρωση της αυτόματης ανανέωσης .. δεν μου το εμφανίζει D071C2BD-2684-4186-831F-CB3A3238F672.jpeg.ad3f4af0a8cdb264605180cc150def23.jpegB2490773-E899-4767-B630-AF72F0CED22F.jpeg.9ad7700b726431e006d3dc8d380943ef.jpegF9345454-F3F0-49D6-AFF7-B012D8C6757C.jpeg.9b0ef7817c832c23b4d2ee6a45e0b77b.jpeg

Κάνετε ένα restart το pc. Και σε εμένα δεν εμφανιζόταν και έκανα επανεκκίνηση και μετά εμφανίστηκε δίπλα στο συνδρομές επάνω από το "οι υπηρεσίες μου".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ειχα μεχρι περισυ CyberGhost
Ειναι το ιδιο πανω κατω σε αποτελεσματικοτητα;
Επειδη εχω και BItDefender Total Security να παρω αυτο της προσφορας με τα 10ε η να παρεμενω τον αλλο μηνα για καποια αλλη προσφορα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, MasterX είπε

ειχα μεχρι περισυ CyberGhost
Ειναι το ιδιο πανω κατω σε αποτελεσματικοτητα;
Επειδη εχω και BItDefender Total Security να παρω αυτο της προσφορας με τα 10ε η να παρεμενω τον αλλο μηνα για καποια αλλη προσφορα;

Κανένας δεν μπορεί να γνωρίζει αν βγει η ίδια ή κάποια καλύτερη προσφορά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όταν πας από το website να ακυρώσεις την αυτόματη ανανέωση σου βγάζει αντιπρόταση για τον 2ο χρόνο στα 25€ αντί για 50€ για να κρατήσεις την αυτόματη ανανέωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Asevastos είπε

Να πούμε ότι το VPN κρατάει logs από ότι διαβάζω σε reviews και χρησιμοποιεί το Hotspot Shield ως provider στην ουσία. 

μιλας για το συγκεκριμενο vpn σωστά; οποτε την ανωνυμία την ξεχναμε εν ολίγοις ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω, δε ξέρω… Επισήμως σου λένε ότι είναι όλα safe and encrypted αλλά σίγουρα δεν υπάρχει το λεγόμενο no logs policy. Επίσης τα reviews δε κενέ τα καλύτερα για streaming services κλπ. Για βιβλία που το θέλω σε blocked sites για μένα είναι οκ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, Asevastos είπε

Τι να σου πω, δε ξέρω… Επισήμως σου λένε ότι είναι όλα safe and encrypted αλλά σίγουρα δεν υπάρχει το λεγόμενο no logs policy. Επίσης τα reviews δε κενέ τα καλύτερα για streaming services κλπ. Για βιβλία που το θέλω σε blocked sites για μένα είναι οκ. 

που μπορούμε να διαβασουμε reviews? https://www.trustedreviews.com/

?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη! Να ρωτήσω κατι αν γνωρίζει καποιος γιατί εγω δεν βγάζω άκρη!

Υπάρχει τρόπος μέσω VPN να γίνει αγορά καποιας συνδρομής σε IP TV που να έχει όντως νοημα απο θεμα τιμης η αντιστοιχα site για αγορά pc games? 

Με τούρκικη IP δεν έχω βγάλει άκρη έως τώρα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TL/TR: Το Bitdefender VPN με 10 ευρώ γίνεται stack

Δυστυχώς ανανέωσα τον Ιούλιο με 32.49 EUR αντί για 49.99, αλλά δεν θα μπορούσα κι αλλιώς γιατί το χρειάζομαι.
Μία τιμή που μου την έκανε που τον μήνα πριν την ανανέωση τους είπα θέλω να κάνω cancel.

Προέβλεπα ότι όπως και όλα τα προϊόντα της Bitdefender που τα αγοράζεις με τον όρο “Your subscription automatically begins at the purchase date”, παρότι μπορεί να έχεις ήδη πακέτο VPN θα σου φτιάξει παράλληλη εγγραφή.

Οι παράλληλες εγγραφές έχουν νόημα στην περίπτωση που δεν σου φτάνουν τα 10 laptop που μπορείς να βάλεις το VPN και θες να το βάλεις και σε άλλα 10 π.χ., αντίστοιχα και για το Anti-Virus

Με βάση τους όρους χρήσης δεν θα έπρεπε να σε αφήνει, αλλά το ρίσκαρα με λογική ότι αν μου φτιάξει 2η εγγραφή όπως το έχω κάνει με το AntiVirus θα έστελνα επι τόπου email για refund στο [email protected]

Οπότε έκανα την διαδικασία, αλλά όταν ήρθε το email τσίμπησα το κρυμμένο στο κείμενο Activation Code και το έβαλα κατευθείαν στο Central σε φάση την αγόρασα την συνδρομή από κατάστημα, όχι από εκεί πέρα με τους ειδικούς όρους και με άφησε να διαλέξω να κάνω extension το existing VPN.

Το έκανα τρεις φορές, οπότε με 30 ευρώ έφτασα 2026 μαζί και με τον ένα χρόνο που είχα ήδη αγοράσει τον Ιούλιο :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, takjar είπε

TL/TR: Το Bitdefender VPN με 10 ευρώ γίνεται stack

Δυστυχώς ανανέωσα τον Ιούλιο με 32.49 EUR αντί για 49.99, αλλά δεν θα μπορούσα κι αλλιώς γιατί το χρειάζομαι.
Μία τιμή που μου την έκανε που τον μήνα πριν την ανανέωση τους είπα θέλω να κάνω cancel.

Προέβλεπα ότι όπως και όλα τα προϊόντα της Bitdefender που τα αγοράζεις με τον όρο “Your subscription automatically begins at the purchase date”, παρότι μπορεί να έχεις ήδη πακέτο VPN θα σου φτιάξει παράλληλη εγγραφή.

Οι παράλληλες εγγραφές έχουν νόημα στην περίπτωση που δεν σου φτάνουν τα 10 laptop που μπορείς να βάλεις το VPN και θες να το βάλεις και σε άλλα 10 π.χ., αντίστοιχα και για το Anti-Virus

Με βάση τους όρους χρήσης δεν θα έπρεπε να σε αφήνει, αλλά το ρίσκαρα με λογική ότι αν μου φτιάξει 2η εγγραφή όπως το έχω κάνει με το AntiVirus θα έστελνα επι τόπου email για refund στο [email protected]

Οπότε έκανα την διαδικασία, αλλά όταν ήρθε το email τσίμπησα το κρυμμένο στο κείμενο Activation Code και το έβαλα κατευθείαν στο Central σε φάση την αγόρασα την συνδρομή από κατάστημα, όχι από εκεί πέρα με τους ειδικούς όρους και με άφησε να διαλέξω να κάνω extension το existing VPN.

Το έκανα τρεις φορές, οπότε με 30 ευρώ έφτασα 2026 μαζί και με τον ένα χρόνο που είχα ήδη αγοράσει τον Ιούλιο :)

Δοκίμασε και refund να πατήσεις, να σου στείλουν και τα λεφτά πισω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/10/2022 στις 12:54 ΜΜ, Rattlehead είπε

Δεν χρειαζεται το mail. Πας manage subscription-manage payment- cancel renewal, και έρχεται ειδοποίηση ότι λήγει 18/10

Σε εμένα δεν υπήρχε στις ρυθμίσεις, την ακύρωσα από το PayPal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα αλλα δεν έμεινα ικανοποιημένος καθόλου απο το  VPN, αν και γενικά δεν έχω εμπειρία απο τέτοιες υπηρεσίες . Αλλες χώρες επέλεγα σε άλλες μου έβγαζε το IP μη μπορώντας να κάνω τα αυτονόητα με τις premium εγγραφές. Uninstal και cancellation σε λιγότερες απο 24 ώρες !! Ίσως το φθηνό να μην είναι πάντα και καλό.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Sotols είπε

Το αγόρασα αλλα δεν έμεινα ικανοποιημένος καθόλου απο το  VPN, αν και γενικά δεν έχω εμπειρία απο τέτοιες υπηρεσίες . Αλλες χώρες επέλεγα σε άλλες μου έβγαζε το IP μη μπορώντας να κάνω τα αυτονόητα με τις premium εγγραφές. Uninstal και cancellation σε λιγότερες απο 24 ώρες !! Ίσως το φθηνό να μην είναι πάντα και καλό.....

πολλοι ισως την πατησατε λογω του ονοματος στον χωρο των antivirus..

σαν antivirus σκιζει,σαν vpn δεν λεει και πολλα αλλα δεκα ευρω ειναι τιποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...