Προς το περιεχόμενο

Bitdefender Vpn Premium 9.98€/1 ετος


Rattlehead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, xristoss1 είπε

πολλοι ισως την πατησατε λογω του ονοματος στον χωρο των antivirus..

σαν antivirus σκιζει,σαν vpn δεν λεει και πολλα αλλα δεκα ευρω ειναι τιποτα.

Δεν ειναι πολλά τα 10 ευρώ ειναι η αλήθεια αλλά θα μπορούσα να πιω 4 καφεδάκια και να κανουν αυτό που υπόσχονται !!!! Δεν ξέρω εαν με ρυθμίσεις κλπ κάτι μπορεί να το κάνει καλύτερα αλλα εγώ σαν άσχετος το απλο πράγμα που ήθελα να κάνει  δεν το έκανε οπότε και τζάμπα να ήτανε πάλι δεν θα το προτιμούσα. Φιλική συμβουλή να σώσετε 10 ολόκληρα ευρώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

5 λεπτά πριν, Sotols είπε

Δεν ειναι πολλά τα 10 ευρώ ειναι η αλήθεια αλλά θα μπορούσα να πιω 4 καφεδάκια και να κανουν αυτό που υπόσχονται !!!! Δεν ξέρω εαν με ρυθμίσεις κλπ κάτι μπορεί να το κάνει καλύτερα αλλα εγώ σαν άσχετος το απλο πράγμα που ήθελα να κάνει  δεν το έκανε οπότε και τζάμπα να ήτανε πάλι δεν θα το προτιμούσα. Φιλική συμβουλή να σώσετε 10 ολόκληρα ευρώ :)

Το vpn δεν έχει κανένα πρόβλημα, δοκίμασα τουλάχιστον 15 χώρες και ήταν όλες οκ. Προφανώς πρέπει να δεις tutorial πως λειτουργεί και ποια είναι η ουσιαστική χρήση του. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Sotols είπε

Αλλες χώρες επέλεγα σε άλλες μου έβγαζε το IP μη μπορώντας να κάνω τα αυτονόητα με τις premium εγγραφές. 

Τα ιδια μου εκαναν εμενα τα αλλα 3 Premium που εχω στο PC και ειδικα το "ακριβο" μου NordVPN που με Τουρκικο server 2 φορες με εβγαλε Αγγλια,μια ΗΑΕ και επαιζα με Refresh του server
Οι προηγουμενες μερες ηταν δυσκολες για ολα τα VPNs Free και μη γιατι εγινε η αλλαγη των χρεωσεων σε Youtube Premium και ειχαν τρελη αυξηση χρηστων 
Τα δευτεροτριτα μου μη σου πω οτι τα πηγαν καλυτερα 
Καναμε τις δοκιμες μας σε ταχυτητες κατεβασματος,P2P και streaming sites και το 10μπαλο ειναι τσαμπα για τον Average χρηστη παντως

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το VPN πρεπει να ειναι απλο στη χρήση του και οταν εγώ πατάω Αργεντινή να μην με βγάζει στην Βενεζουέλα και αντί για Τουρκία στο Ιραν ! Αυτα τα διαπίστωνα / διασταύρωνα με IP που μου εμφάνιζε το google και αντίστοιχα sites οπως το what is my IP adress !  Τεσπά εγώ δεν έμεινα ευχαριστημένος και είπα την άποψη μου ... τώρα εαν είχα κάνει κάτι λάθος τότε τρέξτε να το πάρετε καθώς 10 ευρώ εδώ δεν είναι και πολλά , σωστα ? ! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Sotols είπε

Το VPN πρεπει να ειναι απλο στη χρήση του και οταν εγώ πατάω Αργεντινή να μην με βγάζει στην Βενεζουέλα και αντί για Τουρκία στο Ιραν ! Αυτα τα διαπίστωνα / διασταύρωνα με IP που μου εμφάνιζε το google και αντίστοιχα sites οπως το what is my IP adress !  Τεσπά εγώ δεν έμεινα ευχαριστημένος και είπα την άποψη μου ... τώρα εαν είχα κάνει κάτι λάθος τότε τρέξτε να το πάρετε καθώς 10 ευρώ εδώ δεν είναι και πολλά , σωστα ? ! 

Το οτι σε εκανα tag σε εβαλε βλεπω σε defensive mode αλλα λογικο οταν δεν εχεις ιδεα ή δεν εχεις μετρο συγκρισης.

Σου εξηγω οτι και τα ακριβα premium "εμπιστα" πες το οπως θες αντιμετωπιζουν ακριβως τα ιδια θεματα 

Ο μεσος χρηστης ΔΕΝ χρειαζεται καν VPN στην τελικη,για τον λιγο πιο απαιτητικο για θεματα streaming που το θελουμε οι περισσοτεροι κυριως επαιξε κομπλε για την ωρα και με feedback απο 200 ατομα ηδη :) 

Αυτα...?!

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, Sotosgl είπε

Το οτι σε εκανα tag σε εβαλε βλεπω σε defensive mode αλλα λογικο οταν δεν εχεις ιδεα ή δεν εχεις μετρο συγκρισης.

Σου εξηγω οτι και τα ακριβα premium "εμπιστα" πες το οπως θες αντιμετωπιζουν ακριβως τα ιδια θεματα 

Ο μεσος χρηστης ΔΕΝ χρειαζεται καν VPN στην τελικη,για τον λιγο πιο απαιτητικο για θεματα streaming που το θελουμε οι περισσοτεροι κυριως επαιξε κομπλε για την ωρα και με feedback απο 200 ατομα ηδη :) 

Αυτα...?!

Σωτο μην ασχολείσαι με τον καθένα εδώ μέσα. Ξες πως είναι το ινσομνια δυστυχώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Sotols είπε

Το VPN πρεπει να ειναι απλο στη χρήση του και οταν εγώ πατάω Αργεντινή να μην με βγάζει στην Βενεζουέλα και αντί για Τουρκία στο Ιραν ! Αυτα τα διαπίστωνα / διασταύρωνα με IP που μου εμφάνιζε το google και αντίστοιχα sites οπως το what is my IP adress !  Τεσπά εγώ δεν έμεινα ευχαριστημένος και είπα την άποψη μου ... τώρα εαν είχα κάνει κάτι λάθος τότε τρέξτε να το πάρετε καθώς 10 ευρώ εδώ δεν είναι και πολλά , σωστα ? ! 

Κανε refund

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, Spirosxip είπε

Ρε παιδιά που υπάρχει η προσφορά με τα 10€ ,εγώ 29 βρίσκω!! Μπορείτε να βοηθήσετε?

Πάτα στο αρχικό link. Είναι ακόμα ενεργό για 9.98€

6 ώρες πριν, Giannis_siag είπε

 πηρα το Bitdefender total security, δεν περίμενα να καταναλώνει πολυ ραμ

 

Δεν καταναλώνει ιδιαίτερη ram. Τι windows έχεις και πόση σου καταναλώνει; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...