Προς το περιεχόμενο

PlayStation Plus Συνδρομή Τουρκίας


dinhio
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από dinhio,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βρήκα ένα ozan id pack στο ίντερνετ για OZAN virtual καρτα και το πουλάνε 20$.

Λέω να το αγοράσω αλλά είπα να ρωτήσω εδώ καλού κακού ,το έχει κάνει κανείς ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 minute ago, xkozakhs said:

Βρήκα ένα ozan id pack στο ίντερνετ για OZAN virtual καρτα και το πουλάνε 20$.

Λέω να το αγοράσω αλλά είπα να ρωτήσω εδώ καλού κακού ,το έχει κάνει κανείς ; 

το σκευτομουν πριν καιρο την ozan

λογικα παίζει καθως ειναι τουρκικη καρτα αλλα ξερεις που εχω τις αμφιβολίες μου ?

για να logareis στο app κ να κανεις διαχειρηση της κάρτας κτλ στέλνει sms verification , εκει τι κάνεις που δεν εχεις τουρκικο σταθερο νουμερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ σωστή αναφορά!

Θα περιμένω λίγο να δειξει ο καιρός.

Αν υπάρχει κάτι άλλο σαν πρόταση η κανείς κάτι άλλο που δουλευει, πες μου να ψάχτω 🙃

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μόνο που θα προτείνω κ στους δυο σας να κάνετε το κόπο να διαβάσετε μερικές σελίδες προς τα πίσω για το τι λειτουργεί κ το τι οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά τα διάβασα μέχρι αρκετααά πίσω αλλά αυτό που κατάλαβα είναι πως τα πράγματα αλλάζουν από μήνα σε μήνα γιατί ο ένας λέει δουλευει ο άλλος όχι ,άλλοι λένε δουλευει αλλά με άλλο τρόπο και ούτω καθεξής... 

Θα περιμένω να δω μήπως βρεθεί μια πιο σταθερή λύση ,σε ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, wpgoalkeeper είπε

Καλησπέρα φίλε μου.

3 τρόποι που μου έρχονται μπαμ μπαμ στο μυαλό:

1) Add funds (έχει αναφερθεί ο τρόπος σε προηγούμενα post εκτενώς)

2) Έκδοση (??) FUPS

3) Προσθήκη Funds ή ανανέωση συνδρομής από αντίστοιχα site (πχ plati) αλλά και με το ανάλογο/αντίστοιχο fee

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά με υγεία και χαμόγελα σε όλους !!

 

50 λεπτά πριν, xkozakhs είπε

Προσωπικά τα διάβασα μέχρι αρκετααά πίσω αλλά αυτό που κατάλαβα είναι πως τα πράγματα αλλάζουν από μήνα σε μήνα γιατί ο ένας λέει δουλευει ο άλλος όχι ,άλλοι λένε δουλευει αλλά με άλλο τρόπο και ούτω καθεξής... 

Θα περιμένω να δω μήπως βρεθεί μια πιο σταθερή λύση ,σε ευχαριστώ !

Η "σταθερότητα" μας τελείωσε φίλε μου λίγους μήνες πριν. Σου παραθέτω αυτά που είπα και στον φίλο προηγουμένως για τους τρόπους που μπορείς να αγοράσεις παιχνίδια/συνδρομή από τον γείτονα.

ΣΙΓΟΥΡΑ θα υπάρχει και άλλος τρόπος αλλά  είτε δεν τον γνωρίζω είτε δεν είναι "σταθερός"είτε λειτουργεί κάτω από ορισμένες συνθήκες. Για αυτούς τους λόγους λοιπόν η μόνο "σταθερά" (κατ'εμέ) είναι οι 3 παραπάνω τρόποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, wpgoalkeeper είπε

 

Η "σταθερότητα" μας τελείωσε φίλε μου λίγους μήνες πριν. Σου παραθέτω αυτά που είπα και στον φίλο προηγουμένως για τους τρόπους που μπορείς να αγοράσεις παιχνίδια/συνδρομή από τον γείτονα.

ΣΙΓΟΥΡΑ θα υπάρχει και άλλος τρόπος αλλά  είτε δεν τον γνωρίζω είτε δεν είναι "σταθερός"είτε λειτουργεί κάτω από ορισμένες συνθήκες. Για αυτούς τους λόγους λοιπόν η μόνο "σταθερά" (κατ'εμέ) είναι οι 3 παραπάνω τρόποι.

Σε ευχαριστώ πολύ θα τα τσεκαρω σιγά σιγά όλα αυτά να δω και επανέρχομαι,καλές γιορτές !!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, VeRDe είπε

Καλησπέρα! Έβαλα λεφτά σε μια virtual κάρτα oldubil. Αγορά παιχνιδιού δεν μου κάνει από το playstation. Ούτε add funds. Βγάζει μήνυμα ότι έχει λήξει η κάρτα. Έχετε κάτι να προτείνετε;

Νομίζω έχουν μπαναρι Ολντ ντου Μπιλ έχει καιρό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά

Εχω τουρκικο account και θέλω να προσθέσω έναν φίλο μου ως μέλος οικογένειας για να έχει πρόσβαση στα παιχνιδια. Πρέπει να έχει τουρκικο account ή μπορώ να προσθέσω και ελληνικό account ως μέλος οικογένειας ;

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
6 minutes ago, Exoapories said:

Καλησπέρα παιδιά

Εχω τουρκικο account και θέλω να προσθέσω έναν φίλο μου ως μέλος οικογένειας για να έχει πρόσβαση στα παιχνιδια. Πρέπει να έχει τουρκικο account ή μπορώ να προσθέσω και ελληνικό account ως μέλος οικογένειας ;

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις !

Γιατί, γίνεται τέτοιο πράγμα; Family account στο PS+;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 minutes ago, Exoapories said:

Καλησπέρα παιδιά

Εχω τουρκικο account και θέλω να προσθέσω έναν φίλο μου ως μέλος οικογένειας για να έχει πρόσβαση στα παιχνιδια. Πρέπει να έχει τουρκικο account ή μπορώ να προσθέσω και ελληνικό account ως μέλος οικογένειας ;

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις !

Δοκιμασε κ πες μας

2 κλικ είναι 

Σε καθε περίπτωση πάντως παίζει game sharing χωρις το family, δε κερδιζει κάτι ισως μονο το ονλινε.. που κ αυτο νομίζω πρεπει να νε 1 ps5 κ 1 ps4

Spoiler

Screenshot_20231229_224830_PSApp.jpg.c66acb358c226fb108f43a9d674e52e2.jpg

 

Επεξ/σία από sndev
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για game sharing ρωτάω. Δοκιμασα να βάλω ελληνικό μου έβγαλε σιγουρευτείτε ότι ο λογαριασμός ανήκει στην ίδια χώρα. Άρα πρέπει να είναι Τουρκίας και το άλλο το email. Ευχαριστώ πολύ και πάλι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/12/2023 στις 12:59 ΠΜ, solid21 είπε

θα πρεπει να τα μπαινει στο τουρκικο να τα βαζει να κατεβουν και μετα να αλλαζει account για να μπορει να τα παιξει.

 

8 λεπτά πριν, Exoapories είπε

Για game sharing ρωτάω. Δοκιμασα να βάλω ελληνικό μου έβγαλε σιγουρευτείτε ότι ο λογαριασμός ανήκει στην ίδια χώρα. Άρα πρέπει να είναι Τουρκίας και το άλλο το email. Ευχαριστώ πολύ και πάλι 

εγω στην κονσολα εχω και το ελληνικο μου και τα τουρκικα και τα κανω share στο ελληνικο μου που ειναι και το main μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, VeRDe είπε

Καλησπέρα! Έβαλα λεφτά σε μια virtual κάρτα oldubil. Αγορά παιχνιδιού δεν μου κάνει από το playstation. Ούτε add funds. Βγάζει μήνυμα ότι έχει λήξει η κάρτα. Έχετε κάτι να προτείνετε;

Μονό με fups γίνεται η αγορά παιχνιδιών πλέον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...