Προς το περιεχόμενο

Not collected packages-Buy returns pallets περίπου -85% (amazon.de)


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 194
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 hours ago, solution1 said:

Τα μoναδικά πραγματικά "mystery boxes" είναι οι απολεσθέντες αποσκευές στα αεροδρόμια που πλειοδοτούνται

Γίνονται τέτοιες δημοπρασίες Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, solution1 είπε

Τα μoναδικά πραγματικά "mystery boxes" είναι οι απολεσθέντες αποσκευές στα αεροδρόμια που πλειοδοτούνται

Μπα, η καλυτερη μπιζνα ειναι ολα τα πακετα που δεν παραλαμβανει κοσμος και μενουν τελωνειο (τα οποια τα μοιραζουν μεταξυ τους - φανταζομαι καποιοι θα τα παιρνουν και θα τα πουλανε σε δικους τους).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, TheStranger80 είπε

Μπα, η καλυτερη μπιζνα ειναι ολα τα πακετα που δεν παραλαμβανει κοσμος και μενουν τελωνειο (τα οποια τα μοιραζουν μεταξυ τους - φανταζομαι καποιοι θα τα παιρνουν και θα τα πουλανε σε δικους τους).

Κοίτα το https://www.aade.gr/prokiryxeis-diagonismoi/diakiryxi-gia-tin-ekpoiisi-azititon-emporeymaton-toy-b-teloneioy-aerolimena-makedonia

https://www.cretalive.gr/kriti/nea-ekpoiisi-emporeymaton-sto-teloneio

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οι διαφορες αποθηκες στην αμερικη,που κανεις δεν ξερει τι εχουν μεσα,και οταν πεθανουν οι ιδιοκτητες τους,τις βγαζουν σε δημοπρασια...!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, TheStranger80 είπε

Μπα, η καλυτερη μπιζνα ειναι ολα τα πακετα που δεν παραλαμβανει κοσμος και μενουν τελωνειο (τα οποια τα μοιραζουν μεταξυ τους - φανταζομαι καποιοι θα τα παιρνουν και θα τα πουλανε σε δικους τους).

Έχει φανταστικό σύστημα αυτό το πράγμα που λες φίλε... Πριν κάνα χρόνο εληγαν κάτι λίγα μίλια που είχα στην Emirates οπότε τα έκανα... σουβενίρ αξίας 15$ από το μαγαζί τους, ήρθαν τα πράγματα στον Βενιζέλο και μου έστειλαν λογαριασμό 116€ για να τα εκτελωνισουν! Ακόμα και μόνος μου να έκανα λέει τον εκτελωνισμο (γλιτώνοντας την "αμοιβή του εκτελωνιστη") πάλι θα πλήρωνα κοντά στα 90€! Προφανώς τελικά δεν παρέλαβα ποτέ και υποτίθεται ότι πήρα μήνυμα/ειδοποίηση καταστροφής του πακέτου. Τώρα αν με το "καταστροφή" στην πραγματικότητα εννοούσαν κάτι άλλο δε θα μου έκανε καθόλου μα καθόλου εντύπωση. Έχουν ξεφύγει τα άτομα... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Αυτα θα ειναι απο ταχυδρομειο και φυσικα αυτα που "αφησαν" οι χρυσοχεριδες.

3 ώρες πριν, giorginho είπε

Έχει φανταστικό σύστημα αυτό το πράγμα που λες φίλε... Πριν κάνα χρόνο εληγαν κάτι λίγα μίλια που είχα στην Emirates οπότε τα έκανα... σουβενίρ αξίας 15$ από το μαγαζί τους, ήρθαν τα πράγματα στον Βενιζέλο και μου έστειλαν λογαριασμό 116€ για να τα εκτελωνισουν! Ακόμα και μόνος μου να έκανα λέει τον εκτελωνισμο (γλιτώνοντας την "αμοιβή του εκτελωνιστη") πάλι θα πλήρωνα κοντά στα 90€! Προφανώς τελικά δεν παρέλαβα ποτέ και υποτίθεται ότι πήρα μήνυμα/ειδοποίηση καταστροφής του πακέτου. Τώρα αν με το "καταστροφή" στην πραγματικότητα εννοούσαν κάτι άλλο δε θα μου έκανε καθόλου μα καθόλου εντύπωση. Έχουν ξεφύγει τα άτομα... 

Μα φυσικα, κουτι υπολογιστη ειχα φερει καποτε 400ε και μου ζητουσαν 280ε απο courier για εκτελωνισμο και αν δεν πληρωνα για επιστροφη στον πωλητη θα εμενε εκει. Τρελες κομπινες στο Ελλαντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 17/11/2022 at 11:00, d_gkal said:

20€ για κινεζικό hub! 

Δεν... ΕΙΝΑΙ άσχημα 🤣

Πόσο άσχημα να είναι όταν στειλαν το ίδιο και σε εμένα;🤣 Βλέπω την θετική πλευρά: Ένα κινεζακι θα κάνει χαρούμενα Χριστούγεννα με το δώρο (20€) του θείου d_gkal 🤑

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Πόσο άσχημα να είναι όταν στειλαν το ίδιο και σε εμένα;🤣 Βλέπω την θετική πλευρά: Ένα κινεζακι θα κάνει χαρούμενα Χριστούγεννα με το δώρο (20€) του θείου d_gkal 🤑

Θειε d_gkal δεν κανουν χριστουγεννα στην κινα..

🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Θειε d_gkal δεν κανουν χριστουγεννα στην κινα..

🤣

Μετά απο τα πακέτα που πούλησαν θα κάνουν όχι μόνο Χριστούγεννα αλλά και Πάσχα,.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Θειε d_gkal δεν κανουν χριστουγεννα στην κινα..

Άσε που μπορεί να είναι και κανένας μαντράχαλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Δες τα παλιόπαιδα που κολλήσαμε! 

Δείτε τη θετική πλευρά είπαμε 

Ναι βρε συ, εννοειτε οτι αστειευομαι

Μακαρι τα παιδακια ολου του κοσμου να ειναι χαρουμενα και για παντα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...