Προς το περιεχόμενο

Disney+ Ελληνική συνδρομή σε τιμές....Τουρκίας!


VeRDe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Skywalker21 είπε

Άμα διαβάσεις Το αρχικό μου μήνυμα θα λυθεί η απορία σου.

ναι ειδα που ειπες για μεταγλωττισεις κλπ αλλα αλλο ρωτησα. Απο περιεχομενο πως παει η Τουρκία. Δλδ σε αριθμο ταινιων και σειρων. Εμενα με ενδιαφερει να μην εχει σημαντικα λιγοτερα απο ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, spigias είπε

Δεν παίζει όσοι πρόλαβαν πρόλαβαν 

Είσαι σίγουρος? Πού ακριβώς σου κόλλησε?  έκανα το δικό μου ούτε καν πριν 1 μήνα! Όπως είπα και στο αρχικό μου ποστ ειδικά με τα free VPN ακόμη και με τα πληρωμένα μπορεί να σου βγάζει θέμα, πρέπει να είσαι σίγουρος ότι είσαι με σωστό VPN (το οποίο δεν έχει προλάβει να γίνει blacklisted) και μπορεί να χρειαστούν πάρα πολλές προσπάθειες. 

Και καλό είναι κάθε φορά να γίνεται εκκαθάριση cookies, cache, και restarts!

3 λεπτά πριν, marios02 είπε

ναι ειδα που ειπες για μεταγλωττισεις κλπ αλλα αλλο ρωτησα. Απο περιεχομενο πως παει η Τουρκία. Δλδ σε αριθμο ταινιων και σειρων. Εμενα με ενδιαφερει να μην εχει σημαντικα λιγοτερα απο ελλαδα.

Όπως γράφω και στο αρχικό μου post Εγώ προσωπικά δεν βλέπω καμία διαφορά στο περιεχόμενο!!!! Τουλάχιστον για τα βασικά που με ενδιαφέρουν τώρα άμα είναι καμιά πολύ ψαγμένη σειρά ή ταινία και μπορεί να έχουν διαφορά οι βιβλιοθήκες Δεν έχω ιδέα και δεν με ενδιαφέρει Δεν έκατσα να το ψάξω ένα-ένα και να βάλω δίπλα δίπλα τον κατάλογο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...