Προς το περιεχόμενο

Disney+ Ελληνική συνδρομή σε τιμές....Τουρκίας!


VeRDe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Hello, έχει περάσει στα ψιλά αλλά όσοι έχετε Vodafone σταθερό, δίνουν στους υπάρχοντες πελάτες στα καταστήματα, προσφορές για Disney+ με αύξηση παγίου περίπου 1€ με 3€ το πολύ

Έχουν και offers και για πελάτες από άλλες εταιρίες, αλλά εκεί πρέπει να δείτε αν έχετε δέσμευση συμβολαίου. Νομίζω δεν το δίνουν σε πελάτες που δεν έχουν σταθερό internet Vodafone.

Έβαλα Disney+ με μόλις +1,5€! Πήγα και έκοψα την Τουρκική συνδρομή 😁

ΥΓ. α, και bonus το HBO και το περιεχόμενο του Vodafone TV...

Επεξ/σία από VeRDe
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kwnssk είπε

ξέρουμε τπτ για HBO?

Δουλεύει κανοικά!

Έχω την σύνδεση εδώ και 2 βδομάδες το πακέτο περιλαμβάνει Σταθερό και Ιντερνετ 100mbps στα 27,85 και σου δινει δώρο το tv box που εχει κανάλια,ταινίες ,HBO on demand περιεχόμενο και Disney + , για να πίασει καποιος αυτή την τιμη θα πρέπει να εχει κινητό επισης στην vodafone και να πληρώνει μέσω τις εφαρμογης My Vodafone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, MountainKing είπε

Δουλεύει κανοικά!

Έχω την σύνδεση εδώ και 2 βδομάδες το πακέτο περιλαμβάνει Σταθερό και Ιντερνετ 100mbps στα 27,85 και σου δινει δώρο το tv box που εχει κανάλια,ταινίες ,HBO on demand περιεχόμενο και Disney + , για να πίασει καποιος αυτή την τιμη θα πρέπει να εχει κινητό επισης στην vodafone και να πληρώνει μέσω τις εφαρμογης My Vodafone.

Από ταχύτητα πως παει η βοντα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, MountainKing είπε

Δουλεύει κανοικά!

Έχω την σύνδεση εδώ και 2 βδομάδες το πακέτο περιλαμβάνει Σταθερό και Ιντερνετ 100mbps στα 27,85 και σου δινει δώρο το tv box που εχει κανάλια,ταινίες ,HBO on demand περιεχόμενο και Disney + , για να πίασει καποιος αυτή την τιμη θα πρέπει να εχει κινητό επισης στην vodafone και να πληρώνει μέσω τις εφαρμογης My Vodafone.

Φαντάζομαι εννοεί max που δεν θα λανσάρει πριν το 24 όπως λένε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, VeRDe είπε

Hello, έχει περάσει στα ψιλά αλλά όσοι έχετε Vodafone σταθερό, δίνουν στους υπάρχοντες πελάτες στα καταστήματα, προσφορές για Dinsey+ με αύξηση παγίου περίπου 1€ με 3€ το πολύ

Έχουν και offers και για πελάτες από άλλες εταιρίες, αλλά εκεί πρέπει να δείτε αν έχετε δέσμευση συμβολαίου. Νομίζω δεν το δίνουν σε πελάτες που δεν έχουν σταθερό internet Vodafone.

Έβαλα Disney+ με μόλις +1,5€! Πήγα και έκοψα την Τουρκική συνδρομή 😁

Καλέσανε τέλη Σεπτέμβρη για αυτή την προσφορά που έτρεχε και "τελείωνε" τότε. Η ανανέωση συμβολαίου έχει γίνει πριν 2 μήνες. Από 25,70Ε πήγαινε το πακέτο με το Disney στα 31,5Ε άρα επιβάρυνση στην περιπτωσή μου 6Ε. Το κορυφαίο είναι ότι επέμενεναν και στην απάντηση ότι έχουμε ήδη Disney+ ανταπάντησαν ότι μπορεί να έχουμε 2 παράλληλες συνδέσεις για 1 χρόνο αλλά θα κερδίσουμε τον δεύτερο 😄 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, MountainKing είπε

Δουλεύει κανοικά!

Έχω την σύνδεση εδώ και 2 βδομάδες το πακέτο περιλαμβάνει Σταθερό και Ιντερνετ 100mbps στα 27,85 και σου δινει δώρο το tv box που εχει κανάλια,ταινίες ,HBO on demand περιεχόμενο και Disney + , για να πίασει καποιος αυτή την τιμη θα πρέπει να εχει κινητό επισης στην vodafone και να πληρώνει μέσω τις εφαρμογης My Vodafone.

Κινητό με σύνδεση να υποθέσω. Και υπάρχει κάποιο ποσό και πάνω; εννοείτε είναι άπαιχτη η τιμή στα λεφτά αυτά με όλα αυτά τσάμπα και 2 χρόνια συμβόλαιο. Δίνεις λίγες παραπάνω πληροφορίες, έστω και ατομικων προσφορών; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, kwnssk είπε

για παλιούς συνδρομητές.. η τιμή πάει πάνω απο 30€

 Ο op ( @VeRDe)  πάντως αναφέρει την προσφορά για υπάρχοντες συνδρομητές. 

Εμένα γενικά με ψήνει η προσφορά μιας τελειώνει το συμβόλαιο σε cosmote, αλλά το θέμα είναι τι γίνεται με την αξιοπιστία του δικτύου της Vodafone και τις ταχύτητες σε 100αρα σύνδεση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kwnssk είπε

απο ταχυτητα μια χαρα ειναι.. εγω εχω 100αρα και κλειδώνω στα 110 με fritzbox

Περιοχή; από καφαο ΟΤΕ θα είμαστε (λογικά) δεν  ομιζω ότι έχουν δικό τους δίκτυο; ισχύει κάτι άλλο; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχουν και δικό τους δίκτυο.. αλλα όλοι χρησιμοποιούν όλων. σε μια περιοχή δεν μπορεί να έχουν όλοι δίκτυο. έχει μόνο ένας και μοιράζει και στους άλλους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...