Προς το περιεχόμενο

Revolut Greek Id Problem


BasilisLepiroglou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθω εδω και αρκετες μερες να ανοιξω ενα λογαριασμο revolut με την ταυτοτητα μου την ελληνικη και συνεχεια μου λεει οτι ο λογαριασμος σου απενεργοποιηθηκε μιλησα μαζι τους μεσο facebook αλλα δεν με βοηθησαν καθολου , μου ειπαν να παω στο Live chat τους αλλα δεν ειχα λογαριασμο για να τους μιλησω Live γιατι απενεργοποιηθηκε.Φιλοι μου εχουν κανει λογαριασμο revolut με την ταυτοτητα την ελληνικη τους και εγω δεν μπορω.Γνωριζει καποιος ποιο μπορει να ειναι το προβλημα? 

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kανω λογαριασμο περναει το σταδιο της εγγραφης και μετα περιμενω να με δεκτουν και μετα απο λιγο μου τον κλεινουν τον λογαριασμο 

Δεν νομιζω να εχω αλλαξει τοσο απο τοτε που βγηκε η ταυτοτητα μου ιδιος ειμαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή όντως τον έκλεισαν και δεν σε αφήνει να ανεβάσεις πάλι την ταυτότητα;
Μήπως σου λέει απλά να την ξαναανεβάσεις; Ίσως ήταν θολή η φωτογραφία ή κάτι άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, BasilisLepiroglou είπε

μου κλεινουν το λογαριασμο και δεν με αφηνει να ξανανεβασω την ταυτοτητα ειναι σαν να μην υπαρχει μετα

Μηπως έχεις και αλλο λογαριασμό;Η προσπαθείς να ανοίξεις και δευτερο/τρίτο/τέταρτο? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν υπαρχει λογαριασμος με το ιδιο ονομα γιατι οταν το βαζω με αφηνει να κανω λογαριασμο αν βαλω ονομα που υπαρχει ηδη θα μου το πει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, BasilisLepiroglou είπε

Οχι δεν υπαρχει λογαριασμος με το ιδιο ονομα γιατι οταν το βαζω με αφηνει να κανω λογαριασμο αν βαλω ονομα που υπαρχει ηδη θα μου το πει 

Email;τηλεφωνο;

Μπορεί να σου έχει κρατήσει τον πρώτο ενεργό.Ψαξε να τους στειλεις email

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...