Προς το περιεχόμενο

Μάζωξη No3


paylidis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 129
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ας πω και εγω την γνωμη μου.

Αν θελει καποιος να συγκεντρώσει κοσμο λεει ταδε μέρος τάδε ωρα για καφε μπιρα κλπ.

Βλεπει συμμετοχές μέχρι την μια δύο μέρες πρίν την συγκέντρωση και ανακοινώνει αν  θα γινει ή δεν θα γινει.

Αν και εδω που ειναι το θεμα το βλεπουν λίγοι οπότε δεν εχει καμιά τύχη για 10αρια και 15αρια σε άτομα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Ας πω και εγω την γνωμη μου.

Αν θελει καποιος να συγκεντρώσει κοσμο λεει ταδε μέρος τάδε ωρα για καφε μπιρα κλπ.

Βλεπει συμμετοχές μέχρι την μια δύο μέρες πρίν την συγκέντρωση και ανακοινώνει αν  θα γινει ή δεν θα γινει.

Αν και εδω που ειναι το θεμα το βλεπουν λίγοι οπότε δεν εχει καμιά τύχη για 10αρια και 15αρια σε άτομα

Είμαστε λίγοι και καλοί εδώ.

Μας πέρασαν  οντισιόν ο Γιώργος με τον Θωμά. Ξέρεις τι περάσαμε για μας κάνουν δεκτόυς  εδώ;

Ποιότητα φίλε μου , όχι ποσότητα.

Να πω ότι η γνώμη που είπες είναι σωστή. Ας κανονίσει ο πρόεδρος με τον αντιπρόεδρο   δημοψηφησμα τόπο και χρόνο και εμείς ο απλός λαός θα ψηφίσουμε  . 

 

Επεξ/σία από mp123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, NikosKallithea είπε

Ας πω και εγω την γνωμη μου.

Αν θελει καποιος να συγκεντρώσει κοσμο λεει ταδε μέρος τάδε ωρα για καφε μπιρα κλπ.

Βλεπει συμμετοχές μέχρι την μια δύο μέρες πρίν την συγκέντρωση και ανακοινώνει αν  θα γινει ή δεν θα γινει.

Αν και εδω που ειναι το θεμα το βλεπουν λίγοι οπότε δεν εχει καμιά τύχη για 10αρια και 15αρια σε άτομα

Και την πρώτη φορά έτσι την είχαμε κάνει (με polls κτλ) και μαζευτήκαμε γύρω στα 7 άτομα

Το ποστ υπάρχει , καταλαβαίνεις την συμμετοχή απο τον κόσμο που έχει γράψει εδώ οπότε ούτως η άλλως δεν θα άλλαξουν και πολλά .

Θα επανέλθω την επόμενη εβδομάδα που θα τελειώσω την αντιβίωση

Επεξ/σία από tsofras
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις ποσοι θα μαζευτούν τελικά...και γω είχα πει οτι θα έρθω και βγήκε δουλεια την προηγούμενη μερα και δεν προλάβαινα με τίποτα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μου φαίνεται ετσι οπως το πατε θα πάω για εργασία στα ξένα πάλι  και δεν θα δω το καμιγκ που είναι το όνειρο μου . Μπορεί από τον νέο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/11/2022 στις 3:36 ΜΜ, mp123 είπε

Εγώ μου φαίνεται ετσι οπως το πατε θα πάω για εργασία στα ξένα πάλι  και δεν θα δω το καμιγκ που είναι το όνειρο μου . Μπορεί από τον νέο χρόνο.

Ο πρόεδρος έγινε καλά; Χωρίς πρόεδρο δε πάμε πουθενά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, paylidis είπε

Ο πρόεδρος έγινε καλά; Χωρίς πρόεδρο δε πάμε πουθενά 

Συνεχίζω θεραπεία για άλλη μια εβδομάδα

Ειλικρινά με αυτή την ίωση οικογενειακώς πολύ ζόρι 3 εβδομάδες όλοι

Με Covid σε 2 ημέρες χοροπηδάγαμε

Επεξ/σία από tsofras
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, tsofras είπε

Συνεχίζω θεραπεία για άλλη μια εβδομάδα

Ειλικρινά με αυτή την ίωση οικογενειακώς πολύ ζόρι 3 εβδομάδες όλοι

Με Covid σε 2 ημέρες χοροπηδάγαμε

Περαστικά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Από βδομάδα τι θα λέγατε για καμία συνάντηση;

 

Υ.Γ. Δυστυχώς εγώ μπορώ μόνο βόρεια, αλλά το ποστ είναι και για νότια κι όποιος μπορεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...