Προς το περιεχόμενο

Τα πιο νόστιμα σουβλάκια


xchristosx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, Sn4il είπε

Ποιες γυναικες; Πανε… ή ξανανοιξαν;;;

Φίλε και εγώ εδώ μέσα  έμαθα ότι έκλεισαν, διότι έχω να πάω πριν το καλοκαίρι, αλλά κάποιος έγραψε πως θα το τρέχει ο γιος, ύστερα από κάποια ανακαίνιση. 

Για μένα, το καλύτερο όλων στην Αθήνα. 

Επεξ/σία από Rebelos2018
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 201
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, Klausx είπε

Γνωστός τικτοκερ ψάχνει να βρει μετά το βίντεο που βλέπεις καλύτερο σουβλάκι από το Ελληνικό όποτε αρκετά βίντεο διαφήμισης.

Έχει χειροποίητο γύρο και λαδωμένες πίτες, δεν νομίζω όμως ότι είναι κάτι τόσο τρομερό αφού στην γεύση 4-5 φορές που έχω φάει με διαφορά χρόνων το λάδι υπερτερεί.

Διάβασα σε αρκετά σχόλια ότι ο γύρος κάποιες φορές δεν είναι σωστά ψημένος και το αποδίδουν στο ότι έχει ανέβει η δουλειά.

Τι μάστιγα είναι επιτέλους αυτή με τα social media..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, phanispal είπε

Διάβασα σε αρκετά σχόλια ότι ο γύρος κάποιες φορές δεν είναι σωστά ψημένος και το αποδίδουν στο ότι έχει ανέβει η δουλειά.

Τι μάστιγα είναι επιτέλους αυτή με τα social media..

Και πιο πριν έχει χαλάσει, είχα πάει καλοκαίρι και μέσα στην τρύπα που αποκαλούν μαγαζί δεν μπορείς να σταθείς από την ζέστη, εννοείτε ο τυλιχτής έκανε ότι μπορούσε αλλά πολύ αργός για 4 τυλιχτά. Τώρα που είναι χειμώνας και έχει πέσει νέκρα ελπίζω να είναι όπως παλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, adi32 είπε

μονο που το βλεπω σιχαινομαι να φαω κατι απο εκει 

Εγώ τρώω τόσο σπάνια απ' έξω που με απασχολεί μόνο η γεύση πλέον.

Έχω φάει και από κυριλέ σουβλατζίδικα και το φαγητό ήταν επιεικώς αδιάφορο, οπότε το φαίνεσθαι δε μου λέει απολύτως τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Rebelos2018 είπε

Φίλε και εγώ εδώ μέσα  έμαθα ότι έκλεισαν, διότι έχω να πάω πριν το καλοκαίρι, αλλά κάποιος έγραψε πως θα το τρέχει ο γιος, ύστερα από κάποια ανακαίνιση. 

Για μένα, το καλύτερο όλων στην Αθήνα. 

Ηταν πολυ καλο. Ελπιζω να ξανανοιξει και ναι οπως ηταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Το θέμα έχει κλειδωθεί
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...