Προς το περιεχόμενο

Σπάει κάθε ρεκόρ το Call of Duty: Modern Warfare II


alion

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιχνίδι μπορεί να σπάει τα ρεκόρ αλλά δεν έχει να κάνει, είναι σε ένα unfinished state, έχει κακό UI, κακά μεγάλα maps  και φυσικά ελάχιστα modes. 

Το campaign του ήταν ενδιαφέρον αλλά δεν έχει να κάνει είναι 5 ώρες. 

Το spec ops είναι μόνο 3 missions που το κάθε ένα βγαίνει σε 10 λεπτά. 

Δεν πάει, δίνεις 80€ για ένα unfinished game  και αντε να περιμένεις μέχρι τα επόμενα updates για παραπάνω περιεχόμενο. 

Παρόλα αυτά, βλέπουμε τι sales κάνει.... Απλά κουβαλάει όνομα 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 45
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Aυτά για καποιους που εχουν ψυχωση με τα exclusives και προσπαθουν να μας πεισουν οτι αυτα πουλανε κονσολες. 800 μυρια σε 7 μερες. Μισή χρονιά του CoD ειναι ολα τα 1st party της Sony μαζί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, BlackJack24750 είπε

Το παιχνίδι μπορεί να σπάει τα ρεκόρ αλλά δεν έχει να κάνει, είναι σε ένα unfinished state, έχει κακό UI, κακά μεγάλα maps  και φυσικά ελάχιστα modes. 

Το campaign του ήταν ενδιαφέρον αλλά δεν έχει να κάνει είναι 5 ώρες. 

Το spec ops είναι μόνο 3 missions που το κάθε ένα βγαίνει σε 10 λεπτά. 

Δεν πάει, δίνεις 80€ για ένα unfinished game  και αντε να περιμένεις μέχρι τα επόμενα updates για παραπάνω περιεχόμενο. 

Παρόλα αυτά, βλέπουμε τι sales κάνει.... Απλά κουβαλάει όνομα 

Συμφωνω σε ολα. Εφαγα το hype και το αγορασα κι εχω ξενερωσει προς το παρον αλλα αναμενω μηπως φτιαξει λιγο με κανα update.  Το campaign το ευχαριστηθηκα παρα πολυ ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Anaptiras2211 είπε

Συμφωνω σε ολα. Εφαγα το hype και το αγορασα κι εχω ξενερωσει προς το παρον αλλα αναμενω μηπως φτιαξει λιγο με κανα update.  Το campaign το ευχαριστηθηκα παρα πολυ ομως.

υπομονη θα στρωσει 

(αν δεν στρωσει θα το συνιθησουμε και θα περιμενουμε το επομενο να ηρεμησουμε να χαρουμε 😅)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτε δεν μπηκα στο COD, μαλλον γιατι το Battlefield ηταν καλυτερο.. μεχρι που βυθιστηκε στον πατο της θαλλασας με την αποτυχημενη εκδοση του, και σταματησα να παιζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Predatorkill είπε

Σημερα μου εκανε update στο series x 40GB, κατεβασε ολο το multiplayer απο την αρχη, σαν το assassin’s creed καποτε.

δεν μας νοιαζει το ποσο μεγαλο ειναι το συνηθησαμε αυτο αλλα αν αλλαξε κατι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, masteripper είπε

Ποτέ δεν μου άρεσαν αυτά τα παιχνίδια...απορώ με την αγάπη που εισπράτουν......όλοι τόσο όνειρο να γίνετε ΟΥΚαδες...αλλά όταν πήγατε στρατό...κλάμα... :)

Και όταν ήρθε ο Χ,Υ ταγματάρχης να ζητήσει άτομα για  ΟΥΚ....μούγκα... :)

Για αυτο τα παιζω, δεν πηγα και ουτε εχω σκοπο να παω στρατο, οποτε ηθελα να δω τι εστι ελληνικος στρατος.

1 ώρα πριν, TutaKachun είπε

Aυτά για καποιους που εχουν ψυχωση με τα exclusives και προσπαθουν να μας πεισουν οτι αυτα πουλανε κονσολες. 800 μυρια σε 7 μερες. Μισή χρονιά του CoD ειναι ολα τα 1st party της Sony μαζί

Παλι το παει στο οφφτοπικ η αντιπαλη ομαδα, και θα τσιμπησω. Κατι πρεπει να κανει σωστα μαλλον η Sony, δεν μπορει...

PS5 vs Xbox Series X|S Sales Comparison - September 2022

51 λεπτά πριν, kinitos είπε

υπομονη θα στρωσει 

(αν δεν στρωσει θα το συνιθησουμε και θα περιμενουμε το επομενο να ηρεμησουμε να χαρουμε 😅)

Και για το  BF2042, ετσι λεγαμε. Υπομονη θα στρωσει :P

Επεξ/σία από SabotazNic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Titos301 είπε

Και να χει κοσμο τωρα....του χρονου τετοια εποχη θα ειναι dead game

ακομα εχει του 2019 αρα δεν παιζει πλεον αυτο 

17 λεπτά πριν, SabotazNic είπε

Και για το 2042, ετσι λεγαμε. Υπομονη θα στρωσει :P

μιλας το 2042 το ετος να παιζουμε cod και να εχουμε τα ιδια προβληματα??? ελπιζω να εχουν λυθει νωριτερα δεν θα το αντεξω .... 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου αρέσει. Μου αρέσει που δεν έχει το slide cancel.. Η κίνηση είναι πιο βαριά.. Όλα τα όπλα ει Αι καλά.. Και άμα μάθεις τις πίστες είναι καλές.... Σε γενικές γραμμές μου άρεσει..Εχει ελλείψεις ακόμα βέβαια.. Τρώει και κάτι σκαλωματα αλλά πιστεύω θα φτιάξει.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, kinitos είπε

μιλας το 2042 το ετος να παιζουμε cod και να εχουμε τα ιδια προβληματα??? ελπιζω να εχουν λυθει νωριτερα δεν θα το αντεξω .... 😅

Αναφερομαι στο battlefield 2042

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kotronas είπε

Είναι κάτι πιο βαθύ που μας λερώνει. 

Νικο Καββαδια , εσυ; (7 Νανοι στο S/S Cyrenia)

Επεξ/σία από Tsoukos87
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακράν το MW 2019 ήταν το καλύτερο cod όλων από every aspect. Το μόνο κατά ήταν ότι το community δεν υπάρχει για να παιχτεί σε pro επίπεδο, είχαν το CDL ruleset και έδωσε πόνο αλλά όχι σε επίπεδα promod καθαρά δλδ οργανωτική παράλληψη από πλευράς τους αλλά από πλευράς. Όποιος λέει το αντίθετο δεν έχει παίξει CDL απλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...