Προς το περιεχόμενο

Ant1+ 2 μήνες δωρεάν μέσω cosmote tv (ΔΕΝ ισχύει για όλους τους συνδρομητές)


chill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα mini sum up

1. Δεν ισχύει για όλους. Φαίνεται ότι είναι τελείως random η επιλογή 

2. Αν είστε από τους "τυχερούς" θα σας εμφανιστεί μέσα από το app της cosmote 

3. Κάνετε κλικ επάνω στο promo  πατάτε ενδιαφέρομαι και σας έρχεται ένας 16ψηφιος αριθμός τον οποίον θα βάλετε μέσα στην σελίδα του ant1+. Έχει οδηγίες λεπτομερείς για όσους δεν είναι εξοικειωμένοι. 

4. Αν είστε από τους "τυχερούς" είστε και λίγο "άτυχος" γιατί ο 16ψηφιος που θα σας έρθει δεν ενεργοποιειται. Τουλάχιστον για την ώρα. Και η εξυπηρέτηση πελατών δεν ξέρει τι και πως

 

Αναμένουμε. Θα ανανεώσω όταν υπάρχουν περισσότερες πληροφορίες με τη συνδρομή οσω postαρουν εδώ. 

 

5. Έρχεται νέο sms το οποίο πράγματι ενεργοποιεί την προσφορά!

 

------------------------------------------------------------------------

Όσοι έχετε σύνδεση cosmote tv μέσα από το app του παρόχου μπορείτε να πάρετε έναν κωδικό για 2 μήνες εντελώς δωρεάν θέαση στο ant1+. 

Δεν θα υπάρξει καμία χρέωση πριν το πέρας της δίμηνης περιόδου. 

Δεν έχω καταφέρει ακόμα να το ενεργοποιήσω, μου βγάζει σφάλμα, ομοίως και στον κουμπάρο μου. 

Η προσφορά προφανώς και είναι legit λογικά κάτι παίζει με την ενεργοποίηση. 

 

Θα κάνω update αν καταφέρω κάτι περισσότερο 

 

Link: https://www.cosmote.gr/cosmotetv/antennaplus

Screenshot_20221118_215959.jpg

Επεξ/σία από chill
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Πως γινεται αυτο? Εχω cosmote tv τι κωδικος ειναι και που τον βαζουμε ωστε να παρουμε τους 2 μηνες ant1+?

Μπες στο app της cosmote. Στο πάνω μέρος που εμφανίζει τις προσφορές για τις υπηρεσίες κλπ θα στο εμφανίσει. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tapouts είπε

Καλησπερα! Εγω τσεκαρα στο app και δε μου βγαζει κατι :(

Το ιδιο κι εγω.

Ισχυει σιγουρα? Συμφερει τον αντ1 να χασει τετοια μπαζα που θα κανει με το 20αρικο που ζηταει για το μουντιαλ? Ειναι πολλοι οι συνδρομητες της cosmotetv...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, tapouts είπε

Καλησπερα! Εγω τσεκαρα στο app και δε μου βγαζει κατι :(

Κλειστό και ξανάνοιξε το. 

Ίσως και να κάνανε κάποιο λάθος μιας και εμείς που πήραμε κωδικό δεν μπορούμε να τον ενεργοποιήσουμε και έχουν "κατεβάσει" την όλη ιστορία. 

 

Ανεβάζω ss σε λίγο στο αρχικό post για του λόγου το αληθές 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπηκα και απο υπολογιστη και απο εφαρμογη tablet και σε τηλεοραση απο το box και δεν βλεπω κατι. Μακαρι να εμφανιστει ισως ερθει σιγα σιγα.

Ηξερα οτι θα μπει το ant1+ ως εφαρμογη στο android box απο εκει και περα ηθελε συνδρομη δικη του. Τωρα αν οντως εκαναν καποια συμφωνια με cosmote ακομη καλυτερα τωρα που ειναι το μουντιαλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανέβασα στο αρχικό post το ss από το app. 

 

Ευτυχώς που το έβγαλα - για να τρολάρω φίλους που πλήρωσαν το 20αρικο - γιατί δεν θα με πίστευε και κανένας 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chill είπε

Ανέβασα στο αρχικό post το ss από το app. 

 

Ευτυχώς που το έβγαλα - για να τρολάρω φίλους που πλήρωσαν το 20αρικο - γιατί δεν θα με πίστευε και κανένας 

Ωραιος εκει δεν τσεκαρα κατσε να δω νομιζα ελεγες για τις εφαρμογες cosmote tv οχι my cosmote. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Arkin είπε

Ωραιος εκει δεν τσεκαρα κατσε να δω νομιζα ελεγες για τις εφαρμογες cosmote tv οχι my cosmote. 

Στο app του παρόχου έγραψα. 

 

Απλά διευκρίνησα ότι η προσφορά έρχεται σε όσους έχουν cosmote tv (και μάλλον αποκλειστικά σε όσους έχουν το Cote tv box) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...