Προς το περιεχόμενο

Ant1+ 2 μήνες δωρεάν μέσω cosmote tv (ΔΕΝ ισχύει για όλους τους συνδρομητές)


chill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, chill είπε

Στο app του παρόχου έγραψα. 

 

Απλά διευκρίνησα ότι η προσφορά έρχεται σε όσους έχουν cosmote tv (και μάλλον αποκλειστικά σε όσους έχουν το Cote tv box) 

Μπηκα μολις δεν εχω κατι στις προσφορες. Εχω cinema pack+android box+δορυφορικο. Δεν εχω και καποια ενημερωση στο playstore. Ισως ερχεται σιγα σιγα θα δουμε αν αρχισει να ερχεται και σε αλλα παιδια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, Arkin είπε

Μπηκα μολις δεν εχω κατι στις προσφορες. Εχω cinema pack+android box+δορυφορικο. Δεν εχω και καποια ενημερωση στο playstore. Ισως ερχεται σιγα σιγα θα δουμε αν αρχισει να ερχεται και σε αλλα παιδια. 

Έχω δύο confirmations από δικούς μου ότι δεν ήταν μόνο... Για μένα η προσφορά. 

Κανένας μας δεν έχει ενεργοποιήσει τον κωδικό που έχει λάβει. Μπορεί κάτι να μην έκαναν σωστά; Θα δείξει.... 

Κάντε ένα report να κλειδωθεί το θέμα και μόλις έχω νεότερα θα ζητήσω να γίνει active να συζητήσουμε τι και πως. 

 

 

Προσέθεσα link στο αρχικό post 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.cosmote.gr/cosmotetv/antennaplus

1.2. Χρέωση Η πρόσβαση στο περιεχόμενο της υπηρεσίας Ant1+ με τη χρήση του κουπονιού, γίνεται χωρίς χρέωση για τους πρώτους δύο (2) μήνες από την ημερομηνία ενεργοποίησης του κουπονιού. Αμέσως μετά τη λήξη της δωρεάν περιόδου, η υπηρεσία χρεώνεται στην κάρτα, τα στοιχεία της οποίας έχουν δηλωθεί στην υπηρεσία Ant1+.

1.3. Κατάργηση υπηρεσίας Ant1+ Προκειμένου να μην υπάρξει χρέωση του συνδρομητή, η κατάργηση της Υπηρεσίας είναι δυνατή και κατά τη διάρκεια της δωρεάν περιόδου. Η πρόσβαση στο περιεχόμενο θα συνεχίσει να είναι διαθέσιμη μέχρι τη λήξη της δωρεάν περιόδου. Οδηγίες για την κατάργηση της υπηρεσίας παρέχονται εδώ.

Επεξ/σία από ChrisAce
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, ChrisAce είπε

https://www.cosmote.gr/cosmotetv/antennaplus

1.2. Χρέωση Η πρόσβαση στο περιεχόμενο της υπηρεσίας Ant1+ με τη χρήση του κουπονιού, γίνεται χωρίς χρέωση για τους πρώτους δύο (2) μήνες από την ημερομηνία ενεργοποίησης του κουπονιού. Αμέσως μετά τη λήξη της δωρεάν περιόδου, η υπηρεσία χρεώνεται στην κάρτα, τα στοιχεία της οποίας έχουν δηλωθεί στην υπηρεσία Ant1+.

1.3. Κατάργηση υπηρεσίας Ant1+ Προκειμένου να μην υπάρξει χρέωση του συνδρομητή, η κατάργηση της Υπηρεσίας είναι δυνατή και κατά τη διάρκεια της δωρεάν περιόδου. Η πρόσβαση στο περιεχόμενο θα συνεχίσει να είναι διαθέσιμη μέχρι τη λήξη της δωρεάν περιόδου. Οδηγίες για την κατάργηση της υπηρεσίας παρέχονται εδώ.

Αψογα. Αρα να περιμενουμε ολοι του cosmote tv κουπονακι απο μερα σε μερα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, gr234567 είπε

Πάτησα ενδιαφέρομαι στο app της cosmote και γράφει ότι θα ενημερωθώ με sms για την ενεργοποίηση της προσφοράς.

Δεν βλέπω κάτι ώστε να δηλώσω ενδιαφέρον. Και από ότι καταλαβαίνω δεν είμαι ο μόνος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα έχει και στον Αντ1+ Κωνσταντίνου και Ελένης...;

Γιατί αλλιώς εγώ δεν το βλέπω...

%CE%BA%CF%89%CE%BD%CF%83%CF%84%CE%B1%CE%

 

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, stcp είπε

Σε οσους εχει ερθει η προσφορα εχετε ΟΤΤ ή δορυφορικο πακετο?

Σωστη ερωτηση, και επισης εχετε entry, cinema, sport ή full pack;

(Σε εμενα με ΟΤΤ cinema δεν εχει ερθει κατι)

Επεξ/σία από Giama
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...