Προς το περιεχόμενο

Ant1+ 2 μήνες δωρεάν μέσω cosmote tv (ΔΕΝ ισχύει για όλους τους συνδρομητές)


chill

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, gr234567 είπε

ναι

Screenshot_20221118_215959.jpg

Και πού το βρίσκουμε αυτό στο app; Πού υποτίθεται ότι εμφανίζεται η προσφορά για να πατήσω και να εμφανιστεί το παραπάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 λεπτά πριν, kirileman είπε

Και πού το βρίσκουμε αυτό στο app; Πού υποτίθεται ότι εμφανίζεται η προσφορά για να πατήσω και να εμφανιστεί το παραπάνω;

Τέρμα πάνω μόλις μπαίνουμε γράφει προσφορές δεξιά. Πάτα εκεί και δες μήπως υπάρχει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, kirileman είπε

Και πού το βρίσκουμε αυτό στο app; Πού υποτίθεται ότι εμφανίζεται η προσφορά για να πατήσω και να εμφανιστεί το παραπάνω;

Δυστυχως δεν αφορα όλους παρά μόνο κάποιους εκλεκτούς χωρίς να γνωρίζουμε τα κριτήρια επιλογής... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι να ναι. Δορυφορικό φουλ πακέτο με κωδικούς για cosmote tv streaming  σταθερό ίντερνετ φουλ 200+ με απεριόριστα όλα κινητά σταθερά μέχρι το Πακιστάν και συμβόλαιο κινητής, τίποτα. 

Εγώ δεν είμαι εκλεκτός?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απαράδεκτοι ρε φίλε, καθόμαστε απο χτες το βράδυ και ψάχνουμε μηπως δικαιούμαστε την προσφορά, η εξυπηρέτηση πελατών τους λέει οτι να ναι, ετσι στον έναν, αλλιώς στον άλλον... Πραγματικά δεν έχω λόγια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπωϛ ετσι και εγω μονο γραμμη 50αρα και οχι διεθνη. Κατα τα αλλα μπαχαλο.Αϛ εβγαζαν μια ανακοινωση για τα κριτηρια, ακομα και οτι εγινε κληρωση και αυτο δεκτο. Η αδιαφανεια μου αναβει τα λαμπακια. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα ένα mini sum up στο αρχικό post για όσους το διαβάζουν τώρα και άλλαξα και τον τίτλο γιατί μέχρι ώρας τελικά προσφορά δεν υπάρχει ούτε για όσους είναι eligible γισ το δίμημο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πιθανoν να μετράνε, οσοι μπούνε, σαν συνδρομητες. αφου ηδη πληρωνουν για cosmote tv θα λογίζονται σαν να πληρωνουν για ant1+ με εσωτερικη συμφωνια αναμεσα στην cosmote tv και τον αντ1. ισως για να πιασει το νουμερο των 100κ που λέγετε οτι θελει. εκτος αν ολο αυτο με τους 100κ ειναι μυθος και απλα τα σκατωσανε λιγο στην cosmote με την προώθηση στο app. 

Επεξ/σία από basilis_k6
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1). δεν βλεπω πουθενα΄την ενότητα προσφορές που λένε τόσοι. Μόνο μέσα στο Mycosmote app εχει προσφορά που γράφει να το κάνω cinema pack με 15 το μήνα.

2) εφόσον το δίνουν στα πλαίσια του μουντιάλ, μήπως αφορά αυτούς που έχουν το αθλητικό πακέτο ή το full pack?

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, valadsk είπε

1). δεν βλεπω πουθενα΄την ενότητα προσφορές που λένε τόσοι. Μόνο μέσα στο Mycosmote app εχει προσφορά που γράφει να το κάνω cinema pack με 15 το μήνα.

 

Κι εγω το ιδιο! Full pack δορυφορικο. Δεν εχω τηλεφωνικη συνδεση στον οτε.

 

50 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

πιθανoν να μετράνε, οσοι μπούνε, σαν συνδρομητες. αφου ηδη πληρωνουν για cosmote tv θα λογίζονται σαν να πληρωνουν για ant1+ με εσωτερικη συμφωνια αναμεσα στην cosmote tv και τον αντ1. ισως για να πιασει το νουμερο των 100κ που λέγετε οτι θελει. εκτος αν ολο αυτο με τους 100κ ειναι μυθος και απλα τα σκατωσανε λιγο στην cosmote με την προώθηση στο app. 

Απο οτι ξερω το Μουντιαλ θα μεταδοθει με μεσα και προσωπικο της cosmotetv μεσω ant1+ (ο αντ1 δεν εχει τα μεσα για να καλυψει το μεγαλυτερο ποδοσφαιρικο γεγονος).  Πιθανον εκει να υπηρξε καποια συμφωνια για μοιρασμα. 

Απο την αλλη αν ισχυε αυτο η cote αφενος θα το ειχε χιλιοδιαφημισει, αφετερου ο αντ1 αυτες τις μερες περιμενει να κανει την τυχη του με τα 20αρικα.

Εγω θα περιμενω μπας κι ερθει τιποτα αποψε κ αυριο θα καταθεσω τα 20Ε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, stcp είπε

Εγω θα περιμενω μπας κι ερθει τιποτα αποψε κ αυριο θα καταθεσω τα 20Ε...

Αν εχεις NOVA μπορεις μεσω του "μπουκετου public" να βρεις τις RAI1 & 2 και να δεις τους αγώνες. Ακόμα μεσω VPN μπορεις να μπεις στο raiplay.it που ειναι το ιταλικο ertflix και να δεις και απο εκει τα RAI1 & 2

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα με την εξυπηρετηση. Μου ειπαν οτι ειναι προσωποποιημενη προσφορα σε επιλεγμενους συνδρομητες full & sports pack. Κατα καιρους λεει βγαζουν προσφορες που αφορουν περιορισμενο αριθμο της συνδρομητικης τους βασης. Τετοια ειναι κι αυτη. Οσοι το ειδαν το ειδαν. Οι υπολοιποι...θα παρουμε...αλλη φορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...