Προς το περιεχόμενο

Προσφορες στοιχηματικων για μουντιαλ (και ant1+)


eko13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω λογιαριασμους σε αρκετες εταιριες στοιχιματικες αλλα παιζω κυριως stoiximan και vistabet.

Ενοψει του μουντιαλ δυο εταιριες μου κινησαν το ενδιαφερον με τις προσφορες εγγραφης τους και τις οποιες και χρησιμοποιησα, που κατα την γνωμη μου ειναι αρκετα καλες.

---

Fonbet

200% μπονους εγραφης σε freebet, συγκεκριμενα εβαλα 50 ευρω και μου εδωσε 4 free bet των 25

200 freespins (αξιας 20 ευρω) που συγκεκριμενα μου εδωσαν επιπλεον 17 και κατι ευρω.

Το σημαντικο (και για αυτο γραφτηκα) ειναι οτι και στα δυο δεν εχει τζιραρισμα σε οτι κερδισεις, ειναι αμεσα διαθεσιμο για αναληψη.

---

Novibet

100% μπονους εγγραφης, αλλα με προυποθεσεις τζιραρισματος, 

5 ευρω freebet

200 freespins κουλοχερη της πλακας (αξιας 10 ευρω) στα πρωτα 40 σπινς μου εχει δωσει επιπλεον 50-60 λεπτα 😁

ΑΛΛΑ και κωδικο για δυο μηνες ΑΝΤ1+ για να δεις το μουντιαλ (το κολλησα πανω σε προηγουμενο ανενεργο λογαριασμο, ΟΚ) που ηταν και το μεγαλυτερο κινητρο.

10 ευρω εβαλα και τα ειχα ολα αυτα δεν τα λες και ασχημα!

Λινκ δεν βαζω για να μην θεωρηθει διαφημιση, προσωπικα θεωρω καλυτερη ισως την bet365 (αλλα εχει καιρο να μου δωσει καποιο μπονους), ενω και η Betshop φαινεται να εχει τις καλυτερες αποδοσεις, αν και δεν εχω λογαριασμο σε αυτη ακομα.

Επεξ/σία από eko13
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια πράγματα είναι όλες οι στοιχηματικες πάνω κάτω. 
 

Μοναδική εξαίρεση η Fonbet που έχει τρομακτικά μεγάλα όρια στα πονταρίσματα σε σχέση με τον ανταγωνισμό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Satzik είπε

Πρέπει να πληρώσεις κ τη συνδρομή στον Αντ1+ για μετά τη λήξη της δωρεάν προσφοράς; 

Όχι. Σου στέλνουν έναν κωδικό με τον οποίο κάνεις λογαριασμό στον Ant+ βάζοντας αριθμό κάρτας ( δέχτηκε κανονικά revolut μιας χρήσης) και αμέσως μετά ακυρώνεις. Αποτέλεσμα έχεις Αnt+ για 2 μήνες κανονικά!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω την αλήθεια δεν ξέρω αν σου ζητάει πιστωτική για να ενεργοποιησεις τον κωδικό (μπορεί και να ζητάει) εγώ το ενεργοποίησα σε παλιό ανενεργό λογαριασμό ant1+ που είχα. Και να ζητάει το μόνο που έχεις να πατήσεις είναι ακύρωση συνδρομής, εγώ έπρεπε να το κάνω γιατί είχα δηλωσει κάρτα παλιά. 

Τυπικό θέμα γίνεται σε όλες τις συνδρομές... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...