Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο τα πιτ η εκλερακης και ο αμερικανος ... Ο γλυκουλης αλλαξε την πισω αναρτηση και το setup ... μαζι με διαφορα εξαρτηματα της PU. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, papp0us είπε

Τι έγινε το φελέκι μου; 20 λεπτά έχασα και βρήκα τον Λάντο τελευταίο; Ποιος ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕ; Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ ΗΤΑΝ;

Αυτος χτυπησε τον HAM και ευτυχως την επαθε μονος του. Μπηκε για αλλαγη πτερυγας, ειχαν σπασει καποια καθετα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, papp0us είπε

Τι έγινε το φελέκι μου; 20 λεπτά έχασα και βρήκα τον Λάντο τελευταίο; Ποιος ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕ; Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ ΗΤΑΝ;

επεσε πισω απο τον χαμ που εκοψε γιατι αφησε το γκαζι ο σαινθ μπροστα τους. ατυχια ηταν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

Αυτος χτυπησε τον HAM και ευτυχως την επαθε μονος του. Μπηκε για αλλαγη πτερυγας, ειχαν σπασει καποια καθετα. 

 

Μόλις τώρα, basilis_k6 είπε

επεσε πισω απο τον χαμ που εκοψε γιατι αφησε το γκαζι ο σαινθ μπροστα τους. ατυχια ηταν

Με λίγα λόγια μου λέτε οτι έφταιγε ο Hamilton. Οκ, θα κανονίσω εγώ, ευχαριστώ.

Ωραία πίστα πάντως. Να μην είχαμε 20 Ισπανίες το χρόνο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Manolo Sismanidis είπε

Μερσεντες και ρεντμπουλ ατιμωρησια μια ζωη

Αν μιλας για RUS, δεν εχουμε δει καν replay...Ισως καποιος τον πεταξε εξω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, basilis_k6 είπε

επεσε πισω απο τον χαμ που εκοψε γιατι αφησε το γκαζι ο σαινθ μπροστα τους. ατυχια ηταν

ο οποιος αφησε το γκαζι γιατι ο μαξ που μπηκε δευτερος στην 1η στροφη απο την εσωτερικη βεβαια "ανοιξε την τροχια του σε σημειο παρεξηγησεως" (αγκαλιτσες και φιλακια απο τον προδοτη ηθελε) ... 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, papp0us είπε

Τι έγινε το φελέκι μου; 20 λεπτά έχασα και βρήκα τον Λάντο τελευταίο; Ποιος ΠΟΙΟΣ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΕ; Ο ΠΡΟΔΟΤΗΣ ΗΤΑΝ;

Αντι να υποκλιθει σε εναν σερ πηγε και τον κτυπησε πισωπλατα σαν αλητης απο το βόρειο Λονδίνο... 🤣

Επεξ/σία από vorlon68
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...