Προς το περιεχόμενο

Formula 1 2023


Diinekis21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, vorlon68 είπε

Αντι να υποκλιθει σε εναν σερ πηγε και τον κτυπησε πισωπλατα σαν αλητης απο το ανατολικό Λονδίνο... 🤣

H πλάκα ειναι οτι η Mercedes με 1 βδομάδα ξέρω εγώ σωστό σχεδιασμό (σωστή αντιγραφή της RB δηλαδή) πάει καλυτερα απο τη Ferrari. Τι σκατα κάνει ρε σεις η Ferrari 2 χρόνια τώρα ήθελα να'ξερα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, papp0us είπε

Ωραία πίστα πάντως. Να μην είχαμε 20 Ισπανίες το χρόνο...

θα ηθελα να μεινει το σικειν αλλα να ανοιξει λιγο. αντι να ειναι 2 στροφες 90 μοιρων να ειναι σαν την ιμολα. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, papp0us είπε

H πλάκα ειναι οτι η Mercedes με 1 βδομάδα ξέρω εγώ σωστό σχεδιασμό (σωστή αντιγραφή της RB δηλαδή) πάει καλυτερα απο τη Ferrari. Τι σκατα κάνει ρε σεις η Ferrari 2 χρόνια τώρα ήθελα να'ξερα.

τωρα ψωνισε απο την RB κατσε να πιασει δουλεια ο ανθρωπος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι γιατι ρε καρολε? Δεν εχεις καθρεφτες?

 

δεν το περιμενα τοσο νωρις το Pit stop του LEC...Με την σκληρη, 17 γυρους.

Επεξ/σία από Αλεξανδρος A.92
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικό πρόβλημα της Φεράρι πως φθείρει τα ελαστικά το μονοθέσιο τους. Αν δεν το αλλάξουν αυτό μέχρι και το 25 ούτε δεύτεροι δεν θα μπορούν να τερματίζουν. Το έχουμε δει τόσες και τόσες φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αναρωτιέμαι από τη στιγμή που ο Λεκλέρ δεν χρησιμοποίησε καθόλου σκληρά ελαστικά όλο το τριήμερο, ήταν λογικό να τα χρησιμοποιήσει στον αγώνα κατευθείαν; Ας του έβαζαν μέση να μην χάνει τόσο χρόνο. Ούτως ή άλλως τον έβαλαν για λάστιχα όπως οι άλλοι με την μαλακή!!! Επίσης εντυπωσιακό ότι δεν μπορεί να περάσει σχεδόν κανέναν ο εκλεράκης.

Επεξ/σία από dimoskoutr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...