Προς το περιεχόμενο

Κουβάδες Mundial 2022


ObeyWario!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, JakeKaufman είπε

Ευχαριστούμε για την καθοριστική συνεισφορά στο θέμα, νομίζω άνοιξες τα μάτια όλων των τζογαδόρων 😀😀

Μπα, μιλησες τελικα? Ως τωρα, στο λιγοστο χρονο που εισαι εδω, εβαζες αποκλειστικα 'γελακι' στα ποστς μου

6 ώρες πριν, eMike είπε

Είπε μια μαλακία ο Γεωργίου κάποτε στην τηλεόραση κι έγινε καραμέλα.

Η μεγαλυτερη μακακια που εχει πει ο Γεωργιου ειναι μπασκετικη. Οτι 'ο Αντεκοκουνμπο δε ξερει μπασκετ'.

12 ώρες πριν, james01gr είπε

Υπάρχει ακόμα ενας.στα τουρνουά παίζεις τους αγώνες με την σειρά όλους Χ. Εάν σου δεν σου κάτσει, στο επόμενο ποντάρισμα διπλασιάζεις το αρχικό σου ποντάρισμα κοκ. Δεν υπάρχει περίπτωση να μην βγεις κερδισμένος. Παράδειγμα. Πρώτο παιχνίδι ποντάρει 5€, χάνεις. Δεύτερο 10€,χανεις.τριτο 20€, χάνεις. Τέταρτο 40€,χανεις. Πέμπτο 80€,χάνεις. Έκτο 160€ κερδίζεις. Οι αποδόσεις του Χ είναι στο 3 τουλαχιστον. Έχεις κερδίσει 480€,εχεις ποντάρει 315€. Καθαρό κέρδος 165€. Μόλις κερδίσεις ξαναρχίζεις από την αρχή. Φυσικά πρέπει να έχεις ένα ποσό για να μην εγκαταλείψει αλλά όσο πιο πολύ αργησει το Χ τόσο περισσότερα θα κερδίσεις. 

Εχω περασει απο το σταδιο του "επαγγελματια" παιχτη, με σχεδον καθημερινο παιξιμο, και σεβαστων ποσων. Υπαρχουν πολλες τακτικες. Θα κερδισεις φυσικα πολλες φορες. Οταν ομως κανεις τη τελικη σουμα., θα διαπιστωσεις οτι παραμενεις χαμενος 🙂

Θα ελεγα οτι η καλυτερη ιδεα ειναι να παιξεις σε ενα δελτιο 3 αγωνες στο 'Χ'. Ειδικα σε πρωταθληματα που φερνουν συχνα 'Χ'. Πονταρεις λιγα, κερδιζεις πολλα.

Επεξ/σία από rus
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμάν υπάρχει τέτοιο τίμιο νήμα

τώρα το πρόσεξα

θα προσθέσω κι εγώ τον οβολό μου αν και δε παίζω μουντιαλ 

Στις 22/11/2022 στις 7:00 ΜΜ, eMike είπε

Πρέπει να είναι κάποιος κάτι παραπάνω από εγκεφαλικά ανάπηρος για να πληρώνει τον Blade για δελτία.

Τον ακολουθώ στο instagram (από τότε που έκανε κόντρες με μηχανάκια, όχι τώρα που την είδε tipster) και έχω σοκαριστεί. Όχι γιατί είναι αδίστακτος απατεώνας, αλλά γιατί υπάρχουν άνθρωποι που τον πληρώνουν.

Blade, ο άλλος ο μυτόγκας ο Μακιαβέλι και Κουλης Dunkman στο μπάσκετ.....ΜΑΚΡΙΑ

 

τι φάση αυτός ο Blade? προσφάτως τον έμαθα

με μια ματιά μου φάνηκε παπατζής 

ένας τύπος μου είπε ότι είναι απατεώνας και κλέβει προγνωστικά άλλων και μείνε μακριά και ένας μου λέει είναι καλός και τον δικαιολογεί που λεει βριζει τον κόσμο στα βιντεο του

Μακιαβελι δεν τον ξερω,ακουστα μόνο

τον dunkman ειχα δει τη σελίδα του και φαίνεται ότι στρίβει κέρμα για να αποφασίσει

Στις 22/11/2022 στις 6:27 ΜΜ, txcellas είπε

Αλιμονο αν κερδιζαμε. Θα εκλειναν οι στηματικες.. Εγω παντως σε καθε μεγαλη διοργανωση παιζω το συστημα με τα Χ. Μεχρι τωρα ειμαι κερδισμενος.

 

χαιρομαι που εισαι κερδισμενος και μακαρι παντα να εισαι

 

αλλα το συγκεκριμενο συστημα ειναι γτπ και επικινδυνο

μακρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ θα μπορούσανε να μην έρθουν τα Χ και να έχανες πολλά λεφτά αν το ακολουθουσες 

να πάθαινες χοντρη ζημια

ενω αν τα επαιζες μονα θα έχανες λιγα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυστραλια Δανια και Πολωνια Αργεντινη θα εψαχνα στατιστικα του διαιτητη που εχει οριστει για καρτες,μπορει να πεσουν πολλες καθοτι τα ματς ειναι κρισιμα

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν στα νοκ άουτ θα στέλνω τα χαμένα δελτία στις ομοσπονδίες ζητώντας χρήματα για να μη ποντάρω υπέρ τους να δω ποιος θα γελάει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Ptolemaios1 είπε

 

 

 

Spoiler

 

 

Υγ για όποιον έχει απορία, ναι έπαιξα να σκοράρει ο Μέσι σήμερα

Επεξ/σία από ObeyWario!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορεί παρακαλώ κάποιος admin να μου δώσει δικαιώματα moderator για το topic που θέλω να μπλοκάρω κάτι ενοχλητικούς;

Δώρο για αύριο στα απογευματινά το goal goal Κροατίας-Βελγίου,  1-1 ημίχρονο για τους ψαγμένους

Επεξ/σία από ObeyWario!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...