Προς το περιεχόμενο

Public - God Of War Ragnarok - Διαγωνισμός


Lordveider
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από tarantino2004,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαίρετε παιδιά

Να μπω κατευθείαν στο θέμα

Είχα δει στα public ότι αν προπαραγγείλεις το god of war ragnarok θα έμπαινες σε κλήρωση για τηλεόραση, χειριστήριο για ps5, ακουστικά και κάρτες ps+

Σήμερα που τους πήρα τηλέφωνο για να ρωτήσω τι έγινε σχετικά με τον διαγωνισμό μου είπαν ότι δεν υπήρχε τέτοιος διαγωνισμός και ότι τα δώρα ήταν για αγορά laptop

Συνέβη και σε κάποιον άλλον;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα προπαραγγείλει τη Jotnar αλλά δεν θυμάμαι κάτι για διαγωνισμό, ούτε μου ήρθε κάποια ειδοποίηση κατά την παραγγελία ή την τιμολόγηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Λύση
1 ώρα πριν, Lordveider είπε

Είχα δει στα public ότι αν προπαραγγείλεις το god of war ragnarok θα έμπαινες σε κλήρωση για τηλεόραση, χειριστήριο για ps5, ακουστικά και κάρτες ps+

Σήμερα που τους πήρα τηλέφωνο για να ρωτήσω τι έγινε σχετικά με τον διαγωνισμό μου είπαν ότι δεν υπήρχε τέτοιος διαγωνισμός και ότι τα δώρα ήταν για αγορά laptop

https://www.athinorama.gr/digital/games/article/god_of_war_ragnarok_proparaggelies_kai_megali_klirosi-2553117.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, tarantino2004 είπε

Να σαι καλά αδερφέ γιατί πέφτει χοντρό δούλεμα από τα public

Δεν νομίζω να έχεις και τους όρους διαγωνισμού που είχαν ανεβάσει στα public;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Lordveider είπε

Να σαι καλά αδερφέ γιατί πέφτει χοντρό δούλεμα από τα public

Δεν νομίζω να έχεις και τους όρους διαγωνισμού που είχαν ανεβάσει στα public;

Όρους δεν έχω (αλλά θα κρατήσω αποθηκευμένους την επόμενη φορά , στον επόμενο διαγωνισμό).

Προσωπικά δεν αγόρασα το παιχνίδι από την Sony για να ξέρω τί θα γινόταν από εκεί και μετά, το αγόρασα από skroutzομάγαζο την 1η ημέρα της κυκλοφορίας του στα 67 ευρώ. 

Βάζω και screenshot για του λόγου το αληθές (ότι υπήρχε πράγματι διαγωνισμός αν έκανες προπαραγγελία).

 

Screenshot 2022-11-22 at 1.14.32 PM.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Lordveider είπε

Να σαι καλά αδερφέ γιατί πέφτει χοντρό δούλεμα από τα public

Δεν νομίζω να έχεις και τους όρους διαγωνισμού που είχαν ανεβάσει στα public;

https://www.public.gr/page/god-of-war-ragnarok?from=athinorama

Α ακυρο. Νομιζα ηταν η σελιδα του διαγωνισμου

Εδω τα αποτελεσματα απο Sony Center, αλλα δεν γινεται καμια αναφορα στα Public (θα μπορουσε να λεει στους ορους οτι τρεχει ο διαγωνισμος τρεχει και απο τις 2 εταιρειες)

https://sonycenters.gr/terms/god-of-war-contest

Επεξ/σία από SabotazNic
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο διαγωνισμός μάλλον έτρεχε σε συνεργασία με τη Sony αλλά δε νομίζω να έχουν καμία σχέση (πέρα από τη διάθεση προϊόντων) με τη μαμά Sony.

Παρόμοιος διαγωνισμός έτρεχε και από τον Κώτσο, στη σελίδα αναφέρουν πως οι συμμετοχές ολοκληρώθηκαν και θα ανακοινωθούν οι νικητές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.plaisio.gr/Campaign/2022/09-September/202209-god-of-war-ragnarok-diagonismos

Σε όλους πρέπει να έτρεχε ο διαγωνισμός και λογικά ήταν μέσω της Sony επειδή όλοι έδιναν τα ίδια δώρα.

Ο Κωτσόβολος ήταν ο μόνος που δεν σε έβαζε αυτόματα στη κλήρωση αλλά ήθελε να συμπληρώσεις μια σελίδα.

Την πατήσαμε αρκετοί στο Κωτσο επειδή έλεγε αριθμό παραστατικού ο οποίος τελικά ήταν ο αριθμός της παραγγελίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μίλησα με το καταστημα της Sony Center στο Golden Hall και μου είπαν ότι ο διαγωνισμός που έκαναν αυτοί ήταν μόνο για όσους είχαν αγοράσει από το κατάστημά τους, οι άλλοι έκαναν δικούς τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Lordveider είπε

Μίλησα με το καταστημα της Sony Center στο Golden Hall και μου είπαν ότι ο διαγωνισμός που έκαναν αυτοί ήταν μόνο για όσους είχαν αγοράσει από το κατάστημά τους, οι άλλοι έκαναν δικούς τους

Προφανώς, δεν έχουν καμία σχέση τα μαγαζιά μεταξύ τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ ότι τα μαγαζιά δεν έχουν σχέση το ένα με το άλλο καθώς είχαν και διαφορετικούς όρους στους διαγωνισμούς. Απλά το θέμα είναι ότι τα Public λένε τώρα ότι δεν έκαναν ποτέ τέτοιο διαγωνισμό. Γι' αυτό ρωτάω αν έχει κάποιος τους όρους διαγωνισμού από τα Public σε pdf ή screenshoots 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

46 λεπτά πριν, Lordveider είπε

Συμφωνώ ότι τα μαγαζιά δεν έχουν σχέση το ένα με το άλλο καθώς είχαν και διαφορετικούς όρους στους διαγωνισμούς. Απλά το θέμα είναι ότι τα Public λένε τώρα ότι δεν έκαναν ποτέ τέτοιο διαγωνισμό. Γι' αυτό ρωτάω αν έχει κάποιος τους όρους διαγωνισμού από τα Public σε pdf ή screenshoots 

Δεν ξέρω αν θα τα βρεις σε καμιά ομάδα στο fb. 😕

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Δεν ξέρω αν θα τα βρεις σε καμιά ομάδα στο fb. 😕

Υπαρχει οντως σχετικο ποστ

image.png.702cc8edfe0c1ac99869e11caa22e9ab.png

Πλακα πλακα ειναι ξεκαθαρος λογος καταγγελιας, και εγω απο εκει πηρα το Game + Collectors, ενω θα μπορουσα να το παρω απο αλλου που εκαναν τον διαγωνισμο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, SabotazNic είπε

Υπαρχει οντως σχετικο ποστ

image.png.702cc8edfe0c1ac99869e11caa22e9ab.png

Πλακα πλακα ειναι ξεκαθαρος λογος καταγγελιας, και εγω απο εκει πηρα το Game + Collectors, ενω θα μπορουσα να το παρω απο αλλου που εκαναν τον διαγωνισμο

Άρχοντας είσαι, δεν έψαξα τόσο πίσω είναι η αλήθεια.

Προσωπικά με βλέπω άλλη φορά εκτός από screenshot / κατέβασμα των όρων να βάζω το link και στο wayback machine όπου πρακτικά κρατάει όλη την σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Grim Ripper είπε

Άρχοντας είσαι, δεν έψαξα τόσο πίσω είναι η αλήθεια.

Προσωπικά με βλέπω άλλη φορά εκτός από screenshot / κατέβασμα των όρων να βάζω το link και στο wayback machine όπου πρακτικά κρατάει όλη την σελίδα.

Ευτυχώς πλέον υπάρχει search εντός της σελίδας, αλλιώς δεν παίζει να πήγαινα τόσο πίσω στα ποστ. 

Πάντως περίμενα 09:01 να το έχουν σβήσει, αλλά υπάρχει ακόμα. Ως αίτημα που έχω ανοίξει την σελίδα, γράφει ότι περιμένουν απάντηση από τον product manager 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...