Προς το περιεχόμενο

Asus TUF Rtx 4080 eshop 1479€


johnmt2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε σχέση με τιμές skroutz θεωρώ ότι είναι καλή τιμή 

https://www.e-shop.gr/vga-asus-tuf-gaming-nvidia-geforce-rtx-4080-tuf-rtx4080-o16g-gaming-16gb-gddr6x-pci-e-retail-p-PER.517085

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για xx80 class καρτα ειναι scum/scalping αυτη η τιμη απο την ιδια την Nvidia
απλα skip απο ολους μπας και αλλαξουν τακτικη γιατι το gaming παει να γινει elite hobby

  • Like 27
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Zengar Zombolt είπε

Για xx80 class καρτα ειναι scum/scalping αυτη η τιμη απο την ιδια την Nvidia
απλα skip απο ολους μπας και αλλαξουν τακτικη γιατι το gaming παει να γινει elite hobby

Στα 700-800 θα ειναι οκ αγορα για την συγκεκριμενη. 699 msrp ειναι η σωστη τιμη της οποτε 750 με το ΦΠΑ ειναι οκ. Εχουμε δρομο. Ο scalper Jensen πετσινο κοστουμι μπορει να τις βαλει εκει που ξερει τις καρτες του. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σορυ αν ειναι λαθος το μερος, αλλα μια και συζητάτε , η GIGABYTE NVIDIA GEFORCE RTX 3060 EAGLE OC 12G LHR που εχει το eshop αξιζει για τα χρηματα της?

Τωρα ειμαι με μια 780it :P .

Μονιτορ εχω 1080 και απο games δεν θελω τιποτα τρελο. πχ κανενα warzone 2 παιζω που και που με νορμαλ fps

Υπολοιπο pc -->32gb 3400ddr4 , i5 7500 ,σε z270 μητρικη

Σορυ και παλι για το spam αλλα με καρτες γραφικων εχω να ασχοληθω χρονια και εχω χασει το μπουσουλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, serdakis είπε

Παιδια σορυ αν ειναι λαθος το μερος, αλλα μια και συζητάτε , η GIGABYTE NVIDIA GEFORCE RTX 3060 EAGLE OC 12G LHR που εχει το eshop αξιζει για τα χρηματα της?

Τωρα ειμαι με μια 780it :P .

Μονιτορ εχω 1080 και απο games δεν θελω τιποτα τρελο. πχ κανενα warzone 2 παιζω που και που με νορμαλ fps

Υπολοιπο pc -->32gb 3400ddr4 , i5 7500 ,σε z270 μητρικη

Σορυ και παλι για το spam αλλα με καρτες γραφικων εχω να ασχοληθω χρονια και εχω χασει το μπουσουλα

Οχι σε καμία περίπτωση. Πήγαινε στην 6700 στα 350 από το plaisio. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

8 λεπτά πριν, Arkin είπε

Οχι σε καμία περίπτωση. Πήγαινε στην 6700 στα 350 από το plaisio. 

Σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση. παντα ειχα nvidia, μαλλον ηρθε η ωρα να αλλαξω στρατοπεδο.

Αρα εως 400ευρω με κλειστα ματια παμε στην 6700?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, serdakis είπε

 

Σε ευχαριστω για την αμεση απαντηση. παντα ειχα nvidia, μαλλον ηρθε η ωρα να αλλαξω στρατοπεδο.

Αρα εως 400ευρω με κλειστα ματια παμε στην 6700?

Με κλειστά μάτια φίλε μου ναι. 25% καλύτερες επιδόσεις δίνει η 6700 έναντι 3060. Συν τα παιχνίδια στη 3 χρόνια εγγύηση plaisio. Με το καλό να την πάρεις να την χαρείς. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...